burun kenarindan agiz kenarina inen oyuklar (nazolabial cizgi /bölge)

Sevgili Nevince çok teşekkür ederim cevabın için ben de ilk önce botoks sonra dolgu düşünüyorum bişey daha sormak istiyorum msela ben kızmasam da kaş aram kızgın duruyor sen dede durum böylemiydi birde kalıcılığı nekadar?

en cok bu yüzden botoks istedim zaten bende:) normal durdugum zaman da o cizgiler catik duruyordu. böyle dikey, derin sekilde iki cizgi....yorgun ve gergin görünüyordum herzaman. botoksdan sonra kizsan da o cizgiler olusmuyor. Mimik yapabiliyorsun, ama kas arandaki bölge düz oluyor, harika bisey gercekten.

Bu arada sunu da fark ettim, botoks yaptirdigimdan beri hic bas agrisi cekmiyorum. eger ayni sekildeyse sorunun inan memnun kalirsin canim

en cok bu yüzden botoks istedim zaten bende:) normal durdugum zaman da o cizgiler catik duruyordu. böyle dikey, derin sekilde iki cizgi....yorgun ve gergin görünüyordum herzaman. botoksdan sonra kizsan da o cizgiler olusmuyor. Mimik yapabiliyorsun, ama kas arandaki bölge düz oluyor, harika bisey gercekten.

Bu arada sunu da fark ettim, botoks yaptirdigimdan beri hic bas agrisi cekmiyorum. eger ayni sekildeyse sorunun inan memnun kalirsin canim

Canım benimki de aynıydı. botox gerçekten çok iyi geliyor. bugün ben de farklı bir doktora botox ve dolgu yaptırdım umarım memnun kalırım. botoxtan sonra da çizgiler çok derin olduğu için belli oluyordu, rahatsız oluyordum. ancak şöyle bir kaygım var; kaş arasının hemen üstünün yuvarlak şekilde bir çıkıntı oluşturması dolgu yüzünden. tv'deki kadınlara bakıyorum çoğunda var bu yuvarlak çıkıntı. çok iğrenç geliyor bana. bütün doğallığı alıp götürüyor. inşallah böyle bir görüntü oluşmaz. doktora da söylemeyi unutmuşum-oruç başıma vurdu galiba:)

Merhaba hanımlar
uzun süredir girmemiştim. bugün fırsat buldum, gelişmelerden haberdar edeyim sizleri dedim.
Hatırlarsınız ben Ferruh beye rediesse dolgu yaaptırmıştım.

Yanaklarım aacayip şişmişti. Şişlikler inince baktık sol taraf biraz çökük duruyor, oraya destek yapalım dedi ve ücret almadan hylrnk asitle doldurdu. Çok fark etmişti ve mutlu olmuştum.

aradan 4 ay geçti benim çizgiler yine belirginleşti:KK43:(
Tekrar gittim.Yine her iki tarafa da hylrn asit enjekte etti. Toplam 1 cc iki tarafa paylaştırdı. yine ücret almadı.
Ve yine yüzüm acayip şişti!

Doktorumun ilgisi ve ek ücret almaması güzel takdir ediyorum ama bu işlemi böyle tekrar tekrar yaptırmak çok canımı sıkıyor! Ben kalıcı olsun diye rediessi tercih etmiştim...

göğüslerim de zamanla o diriliği kaybetti:KK43: hiç de yapılmış gibi durmuyor.
Yani bu işlemlerin uzun vadedeki sonuçları pek yüz güldürücü değil galiba...

sizlerde durum nasıl?

Canım, senin yaptırdığın dolgu hiyalüronik asit mi yoksa radiesse mi? hiyalüronik asit 4-6 ayda eriyormuş. radieesse 18-24 ayda eriyormuş. eğer yaptırdığın radieesse ise çok üzüleceğim valla. 4 ay için o kadar para ve-ril-mez! dolguyu yanımda da açtırmadım! ah kafam ah!

canım benim çok teşekkür ederim şimdi yanıma arkadaş bulma zamanı arkadaşlarımıın hiç biri düşünmüyor botoks kayseriden arkadaş bulmam gerekiyor fiyatııın uygun olması için forumda konu açmaya çalıştım kayseride botoks arkadaşı aranıyor diye ama açabilmişimdir umarım :))

Canım benimki de aynıydı. botox gerçekten çok iyi geliyor. bugün ben de farklı bir doktora botox ve dolgu yaptırdım umarım memnun kalırım. botoxtan sonra da çizgiler çok derin olduğu için belli oluyordu, rahatsız oluyordum. ancak şöyle bir kaygım var; kaş arasının hemen üstünün yuvarlak şekilde bir çıkıntı oluşturması dolgu yüzünden. tv'deki kadınlara bakıyorum çoğunda var bu yuvarlak çıkıntı. çok iğrenç geliyor bana. bütün doğallığı alıp götürüyor. inşallah böyle bir görüntü oluşmaz. doktora da söylemeyi unutmuşum-oruç başıma vurdu galiba:)

arkadaşım peki şuanda durum nasıl yani bi çıkıntı falan varmı ?

Selamlar,
ben 33 yasindayim ve surekli yorgun mutsuz bir ifadem var. Kaslarimi cok catiyorum. Cocukluktan gelen bir sey sanirim. Bu yuzden botoz denemek istiyorum ama baska tavsiyeniz olursa onu da dinlemek isterim. Coskun Levent beye botox yaptiran var mi acaba? Veya Istanbul icin kimi tavsiye edersiniz? Bir de islemden sonra sisme oluyor mu ?
Simdiden cevap veren herkese cok tesekkur ederim.

Selamlar,
ben 33 yasindayim ve surekli yorgun mutsuz bir ifadem var. Kaslarimi cok catiyorum. Cocukluktan gelen bir sey sanirim. Bu yuzden botoz denemek istiyorum ama baska tavsiyeniz olursa onu da dinlemek isterim. Coskun Levent beye botox yaptiran var mi acaba? Veya Istanbul icin kimi tavsiye edersiniz? Bir de islemden sonra sisme oluyor mu ?

ben teoman doğana, oytun idile ve şebnem utkuya yaptırdım. teoman doğan ve oytun idilin yaptığı aynı süre gitti teoman 700 oytun idil 500 dü. (ama iki kişi bölüştük) şebnem utku galiba 150 gibi bi şeydi ama çok az dayandı. bu doğrultuda oytun idile yaptırmanı tavsiye ederim.

Selamlar,

Oytun İdil e ben de botoks yaptırdım hatta pepit te yanımdaydı :) kesinlikle tavsiye ederim biraz acıtıyor ama diğerlerine göre kalıcı oluyor uygulaması

Tesekkurler tavsiyeler icin:) Eylulde yaptiracagim sonrasi yorumlarimi eklerim. Hepinize sevgileri:)

Selamlar,

merhaba canim, ayni yastayiz, ve ayni sorun bendede vardi gecen sene aralik ayina kadar. kaslarimin ortasinda dikey iki cizgi beni deli ediyordu, sürekli yorgun, kizgin ve mutsuz bir ifade vardi yüzümde, canima tak deyince, tr ye geldigimde botoks yaptirdim aralik ayinda. Inan yeniden dogmus gibi oldum, etrafimdakiler botoks oldugunu anlamadilar, tatil sana cok yaramis, cok dinlenmis ve dinc görünüyorsun diyorlardi:) senede belki iki defa tekrarlanmasi gereken bir islem, ama inan aynaya baktiginda ve o dinc ifadeyi gördügünde buna degiyor. agrisi sizisi da olmuyor, sisme de olmadi bende kesinlikle, tavsiye ediyorum botoks düsününlere. Ben izmirde yaptirmistim canim, fakat istanbulda bir arkadasim dr. necdet ucara yaptirdi ve cok memnun kendisi. istanbulda izmire göre daha fazla doktor secenekleri var, bence git görüs, icine kim siniyorsa yaptir. Memnun kalacagindan eminim, cünkü dedigim gibi sorunun benimkiyle ayniymis...

kafama saçma bir şey takıldı kimsenin cevap vermeyeecğinden eminim ama:) şimdi bu çizgiler burnumuzun ve ağzımızın yapısına göre oluşuyor ya, estetik olup burun kanatları daralmış ya genişlemiş hatta yukarı kalkımış birinin bu çizgileri yer farklı oluşmaya başlamayacak mı? ben mi saçmalıyorum:) yani çizgi çizgi çizgi mi olacak bu bölge burun ameliyatı sonrası

kafama saçma bir şey takıldı kimsenin cevap vermeyeecğinden eminim ama:) şimdi bu çizgiler burnumuzun ve ağzımızın yapısına göre oluşuyor ya, estetik olup burun kanatları daralmış ya genişlemiş hatta yukarı kalkımış birinin bu çizgileri yer farklı oluşmaya başlamayacak mı? ben mi saçmalıyorum:) yani çizgi çizgi çizgi mi olacak bu bölge burun ameliyatı sonrası

hahah:KK70: ilahiiii.....

ayni seyi bende düsündüm biliyormusun, degismesi gayet de mantikli geliyor aslinda. rinoplasti düsünüyorum ilerde, ve bu sordugun soru benim de kafami karistiriyor bazen, acaba mi diyorum icimden hep:)

ya bazılarının o nasolabial oyuğu güzel duruyor, tamamen burun ağız ilişkisinden işte. benimki yüzünm asık ve kızgınmışım gibi. aşağı doğru. takıntılıyım bu konuda..:))

ya bazılarının o nasolabial oyuğu güzel duruyor, tamamen burun ağız ilişkisinden işte. benimki yüzünm asık ve kızgınmışım gibi. aşağı doğru. takıntılıyım bu konuda..:))

dolgu yaptirdigimda o bölge düz olmustu, aynaya bakmaya doyamiyordum, bir 5 yas genclesmis duruyordu:) keske ameliyatla tamamen kaybolsa, bir tas ile iki kus vurmus olurdum:) beni de yorgun gösteriyor o kahrolasi bölge:)

dolgu yaptirdigimda o bölge düz olmustu, aynaya bakmaya doyamiyordum, bir 5 yas genclesmis duruyordu:) keske ameliyatla tamamen kaybolsa, bir tas ile iki kus vurmus olurdum:) beni de yorgun gösteriyor o kahrolasi bölge:)

senin yaptırdığın dolgu hangisi canım? o kadar çok marka o kadar çok çeşit var ki kafam çok karıştı...

ben de 5 yaş gençleşmek istiyorum:)))))))))))

canim genclestiriyor merak etme:) zaten o dirilik yüzüne gelince mutlu oluyorsun, otomatikmen daha da genc duruyorsun oldugundan:)

Bana yapilan dolgu renofil markaydi. hic tavsiye etmiyorum, kaliciligi konusunda, 3 ay bile dayanmadi, sonradan arastirdigima göre zaten iyi bir marka da degilmis, ilk kez yaptirdigimdan acemiligime denk geldi maalesef. En iyi markalardan biri Juvaderm dolgular, Avrupadada cok yaygin olarak kullanilan bir dolgu maddesi. kaliciligi kivamina göre degisiyor. doktorun sana onu daha detayli anlatir zaten. Birde Radiesse dolgu var, yaptiran arkadaslarim cok memnun, kaliciligi da juvaderm den daha uzun.

Birde aqualift dolgu var, onun kaliciligi 3-5 sene deniliyor. Bir arkadasim onu yaptirdi istanbulda, cok memnundu. Ben bulundugum yerde ( almanyadayim malesef) bu konuda bisey arastiramadim, cünkü aqualift yapan doktor bulamadim burda. o da zararsiz iyi bir dolgu bildigim kadariyla.

Secenek cok canim, karar verdikten sonra, uyugulatmasi da zaten 15 dakikalik birsey, ama deger bence, harika bir görüntü veriyor yüze, ameliyatsiz dirilesmis oluyor yüzün tekrar. Ben istanbula gelip yaptirmak istiyorum insallah tekrar, bulundugum yerde cok pahalli bu dolgu isleri:KK43:

en iyisi yağ enjeksiyonu, hatta kulak arkasından doku alınıp yapılan kök hücre enjeksiyonları galiba. ama sadece tanım var, ortada ne yaptıran var ne yapan doktorların adı var... keşke bir şekilde karşıma çıksa. bu benim hayatta en çok istediğim şey şu yorgun çökük hastalıklı görünen yerlerin düzelmesi.

mesela alnıma bakılınca oyuk oyuk gözüküyor, alnıma yağ enjeksiyonu yaptırmak çok istiyorum. ama yapılır mı yaptıranlar memnun mu hiç bilmiyorum. sonra şu dokuları alıp dondurma ihtiyaç oldukça enjekte etme.. onu da çok istiyorum yüzüme bakanın artık kilo al çok zayıfsın hastmasın rengin yok ölü gibisn demelerinden inanın bıktım. bir gün intihar edersem tek nedeni bu olacak:KK43: onur erol yapıyor diye biliyorum ama adamın yanına giden hiç dinlemio, asistanlar girio ameliyata falan dio. ondan da çekiniyorum.

sertap erener, nurgül yeşilçay ve bir sürü ünlüde baya bir değişim var aama sağolsunlar onlar da hiç bişi söylemiyor. herşeyi gözden çıkardım ama yok işte sorunumun çaresi yok.

X