Buyrun...Terapi Grubumuz :))

cecen sen o gülü koydun ben ışık hızıyla anılarıma döndüm:KK50: bana gelirken tek bir gül alırdı hep. özledimmmmmmm allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ölüyorummmmmmmmmmmmmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

black kendine gel kendine gellll:KK57:

UMUTLU

evet seni çok düşünüyorum :))) itiraf ediyorum :)))
sanırım benzer şekilde iyileşmeye çalışıyoruz da ondan...

olumlamalara benzer sık sık cümleler tekrar ediyorum kendime ama buna bi yöntem adı veremem :))

yarın alışverişe gittiğimde alacağım eft kitaplarını!!!!

bu arada önerdiğim telkinleri dinliyosun değil mi? benim şifa kaynaklarımdan biri oldu onlar....

cecen sen o gülü koydun ben ışık hızıyla anılarıma döndüm:KK50: bana gelirken tek bir gül alırdı hep. özledimmmmmmm allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ölüyorummmmmmmmmmmmmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Canım çok üzgünüm :KK43:(
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi
Duygularını bastırmaya çalışma o an ne hissediyosan onu yaşa
Ama sonra geçmesine izin ver
Malesef anılarımız sürekli canlanıcak
İyileşmeye başladığında bunları tebessümle hatırlıcaksın

CECENNN
güldürdün beni gece gece şu gül olayı ile..annem aklıma geldi..kaç yıl olmuş her seferinden babam söyler,bana şöyleee bi çiçek almadın evlenme yıl dönümünde diye..babam da başlar ama ben daha güzel şeyler aldım diye :KK9:

sana da güller laleler alan bir insan çıkacak karşına elbet,inşallahhhh:KK16:

kurallarına da sonuna kadar katılıyorum..aynılarını bende uyguluyorum..tek farkla,ben şunu düşünüyorum o aklıma gelince,belki de biz evlenince ayrılacaktık ilerde daha kötü olacaktık...kötü senaryoları aklıma getirince teselli başlıyor :)))

tamam canım o zaman ben en kısa örnekle başlıyım bugün çok sıkıntılıydım hiç bir sebep yoktu dua okuduğum halde huzursuzluğum gitmedi..

kalktım duşa uçtum güzel kıyafetler giydim aynama baktım gözlerimin taaa içine :) gülümsedim olumlamlarım var benim 21gün devam eden onları okudum şuan süperim :)

bu arada ben çok fazla takmıyorum çünkü öfkemi attım çünkü o bana tecrübe oldu :) öfkemi attığım için saf bir sevgi var o da olmalı zaten nefret etmek itici birşey kişiye zarar :)

benim uygulamaları biliyorsun zaten eft hoponopono :) bunun yanında aykut oğut'un kitapları ve röportajları seda diker'in kitabı ve yazıları
:KK68: :)

kendimi iyileştire biliyorum el Fettah zikrini çekiyorum neşrah suresini okuyorum mükemmelim
ve her sabah mutluluğu en çok ben hakediyorum bugün tam benim için bir gün diye uyanıyorum

gelecekle ilgili planlarım var sanada bahsetmiştim yaşam koçluğu seminerine gitmeye başlıyorum pazardan itibaren her hafta sonu...pazartesi okulum açılıyor zaten :) yoğun olmak istiyorum ...

kendime plan yapacağım yarın mesela yeni karar aldım artık 6:30da kalkacağım günün en güzel saatlerinden yararlanacağım ve yürüyüşe çıkacağım sonra plates sonra güzel bir duş kahvaltı güne bomba gibi hazır olacağım

saçlarımı kestirip boyatmıştım zaten :)
sırada stil değişimine giriyorum :):) he unutmadan telkin dinliyorum netten indirdim :):) birşeyler yaptıkca mutlu oluyorum

çare bize bizden başkası değil :) istemek önemli ve gerçekten net bir şekilde ne istediğini bilmek daha sonra yenii sayfa açmak

mesela ben net bir şekilde artık onu hayatımda istemediğime ve yeni ben ile yeni hayatımı yaşamaya net bir karar vermiştim böyle ilerlemeye başladım

arkadaşlara tavsiyem net olsunlar istediklerinde işte o zaman muhakkak karşınıza yeni kapılar çıkar yoksa burada isteyen istediğini yazsın net değilseniz emin değilseniz bir adım bile gitmezsiniz

herkes pembe gözlüklerini taksın
:103: evet olumlu olacağız artık pozitif düşüneceğiz :103::103:

birde günde muhakkak kahve keyfi yaparım ayhhh :):KK16:

Ne yalan söyleyeyim okuduğum en güzel yazı diyebilirim!! Benim bile bunları yapasim geldi doğrusu:))) Sevgilim var Allaha şükür iyi gidiyor. Ama sevgilisinden ayrilanlara Rabbim yardım etsin,unutmak zor ama imkansız değil. Hepiniz musmutlu olun insalllaaaahh tüm mutluluklar sizi bulsun:)))

ANZERBALI
tatlım sen şu an kararını vermişsin ve şu durumda yapabileceğin en iyi şey bu...çok iyi gidiyosun:KK9:

kapı komşumuz taşınır gitse üzülürüz.biz müstakbel hayat arkadaşımızı hayatımızdan çıkarıyoruz.hem kalbimizden hem beynimizden...kim ne derse desin bu çok zor bir süreç..evet bitti,hadi bakalım yeni hayat merhaba diyebilmek çok güç..eğer güç olmasaydı,bu hislere sahip bu kadar insan olmazdı...

onu hala seviyorken bu durum çok daha zor üstelik....

ben kendime hep şunu dedim onu özlediğimde: sevgi vazgeçebilmektir...çünkü vazgeçmezsen ilerde ortada ne sevgi kalacak ne da saygı...o sevginin büyüklüğü kadar nefret ve acı gelecek...

inşallah hep birlikte bu günleri de atlatacağız...

ayyy çok teşekkür ederim sevindim senden bunu duyduğuma.. :) :KK42:
ben nefret sürecine geçemedim henüz şu an umursamazlık devresindeyim bakalım daha ne evreler görücez.. :) bu arada olumlama dediğiniz nedir kızlar bana da söyler misiniz nasıl yapıldığını??

BLACKKKK!!! LÜTFENNN!!!

hatırlatacak şeyler mutlaka olacak!!! hadi kendine gel!!! illa benim şaplak mı atmam gerekiyor
:KK47:

CECENNN
güldürdün beni gece gece şu gül olayı ile..annem aklıma geldi..kaç yıl olmuş her seferinden babam söyler,bana şöyleee bi çiçek almadın evlenme yıl dönümünde diye..babam da başlar ama ben daha güzel şeyler aldım diye :KK9:

sana da güller laleler alan bir insan çıkacak karşına elbet,inşallahhhh:KK16:

kurallarına da sonuna kadar katılıyorum..aynılarını bende uyguluyorum..tek farkla,ben şunu düşünüyorum o aklıma gelince,belki de biz evlenince ayrılacaktık ilerde daha kötü olacaktık...kötü senaryoları aklıma getirince teselli başlıyor :)))

Bende senin uyguladıklarını aynen uyguluyorum diyebilirim
Sabır,şükür,dua
Yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi :))
O beni bunlara ulaştıran bir araç oldu artık ona ihtiyacım kalmadı diye düşünüyorum(biraz acımasızca ama:KK53:)

Arkadaşlar, aklıma bişey geldi ama nasıl olur uygulayabilirmiyizki..
Bir periyot belirlesek mesela ayda bir veya herkesin kendi seçtiği bir tarih.. herkes hayatındaki olumlu gelişmeleri yazsa, tabi önce not alsa onları. bir süre sonra listenin kocamaan oldugunu göreceğiz.. belki cok güzel ayrıntılar da bizi bekliyordur. nasıl olurki..

ayyy çok teşekkür ederim sevindim senden bunu duyduğuma.. :) :KK42:
ben nefret sürecine geçemedim henüz şu an umursamazlık devresindeyim bakalım daha ne evreler görücez.. :) bu arada olumlama dediğiniz nedir kızlar bana da söyler misiniz nasıl yapıldığını??

rica ederim canım :))

tatlım seni olumlama kraliçesi UMUTLUYA yönlendirelim :))))

yeni topiğimiz hayırlı olsun Elifzeynepcim.umarım bugün hayatımız adına da yeni bir sayfa açtığımız gün olur....

Durmadan arayanlar, mesaj gonderenler, kapida yatanlar..
Aaaa milletin eski sevgilileri geri donmeye baslamis.
Bizde hala tik yok :KK37:

Saka bi yana benimki de donmek istese de agzinin payini versem istiyorum. gerci biraz hik mik ettikten sonra suanki halimle geri alirim onu o yuzden donmese de olur :KK1::KK1::KK1:

Ama iyiyim ben ya. oh :KK62::KK62:

Yaşanılanlar farklı gibi gözüksede buraya yazan tüm arkdaşların sorunu aynı galiba
Hepimizin içinde bir yerlerde hala onlara karşı hisleri var
Zaten bunu aşmış olsak burda olmazdık :))
Yani topik bu yönüyle çok hoşuma gitti
Ve zamanla burda okuyacağım güzel haberlerin hayalini şimdiden kurmaya başladım bile...
Bir tesadüf olmasın bir topik herkese örnek olsun :KK16::KK16:

UMUTLU

evet seni çok düşünüyorum :))) itiraf ediyorum :)))
sanırım benzer şekilde iyileşmeye çalışıyoruz da ondan...

olumlamalara benzer sık sık cümleler tekrar ediyorum kendime ama buna bi yöntem adı veremem :))

yarın alışverişe gittiğimde alacağım eft kitaplarını!!!!

bu arada önerdiğim telkinleri dinliyosun değil mi? benim şifa kaynaklarımdan biri oldu onlar....

yok canım buna subliman telkin mi ne deniyor birmüzik var ve müziğin arkasında sadece bilinç altının duyacağı telkinler veriyor biri konuşuyor olumlama yapıyorda sen sadece müziği duyuyorsun bilinç altın olumlamarı duyuyormuş çok ilginç dimi nasıl ayarlama yapıyorlar 21 gün dinleniyor buda

Arkadaşlar, aklıma bişey geldi ama nasıl olur uygulayabilirmiyizki..
Bir periyot belirlesek mesela ayda bir veya herkesin kendi seçtiği bir tarih.. herkes hayatındaki olumlu gelişmeleri yazsa, tabi önce not alsa onları. bir süre sonra listenin kocamaan oldugunu göreceğiz.. belki cok güzel ayrıntılar da bizi bekliyordur. nasıl olurki..

Bence çok yerinde olur :)

Bende senin uyguladıklarını aynen uyguluyorum diyebilirim
Sabır,şükür,dua
Yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi :))
O beni bunlara ulaştıran bir araç oldu artık ona ihtiyacım kalmadı diye düşünüyorum(biraz acımasızca ama:KK53:)

:13:

yok yok acımasızca değil...senin ve aynı zamanda beni tanımlayan cümle şu sanırım:

LEYLA'DAN MEVLAYA GİDEN YOL....

bunu üniversitede bir arkadaşım söylediğinde ne kadar da anlamsız gelmişti :KK31:

tamam canım o zaman ben en kısa örnekle başlıyım bugün çok sıkıntılıydım hiç bir sebep yoktu dua okuduğum halde huzursuzluğum gitmedi..

kalktım duşa uçtum güzel kıyafetler giydim aynama baktım gözlerimin taaa içine :) gülümsedim olumlamlarım var benim 21gün devam eden onları okudum şuan süperim :)

bu arada ben çok fazla takmıyorum çünkü öfkemi attım çünkü o bana tecrübe oldu :) öfkemi attığım için saf bir sevgi var o da olmalı zaten nefret etmek itici birşey kişiye zarar :)

benim uygulamaları biliyorsun zaten eft hoponopono :) bunun yanında aykut oğut'un kitapları ve röportajları seda diker'in kitabı ve yazıları
:KK68: :)

kendimi iyileştire biliyorum el Fettah zikrini çekiyorum neşrah suresini okuyorum mükemmelim
ve her sabah mutluluğu en çok ben hakediyorum bugün tam benim için bir gün diye uyanıyorum

gelecekle ilgili planlarım var sanada bahsetmiştim yaşam koçluğu seminerine gitmeye başlıyorum pazardan itibaren her hafta sonu...pazartesi okulum açılıyor zaten :) yoğun olmak istiyorum ...

kendime plan yapacağım yarın mesela yeni karar aldım artık 6:30da kalkacağım günün en güzel saatlerinden yararlanacağım ve yürüyüşe çıkacağım sonra plates sonra güzel bir duş kahvaltı güne bomba gibi hazır olacağım

saçlarımı kestirip boyatmıştım zaten :)
sırada stil değişimine giriyorum :):) he unutmadan telkin dinliyorum netten indirdim :):) birşeyler yaptıkca mutlu oluyorum

çare bize bizden başkası değil :) istemek önemli ve gerçekten net bir şekilde ne istediğini bilmek daha sonra yenii sayfa açmak

mesela ben net bir şekilde artık onu hayatımda istemediğime ve yeni ben ile yeni hayatımı yaşamaya net bir karar vermiştim böyle ilerlemeye başladım

arkadaşlara tavsiyem net olsunlar istediklerinde işte o zaman muhakkak karşınıza yeni kapılar çıkar yoksa burada isteyen istediğini yazsın net değilseniz emin değilseniz bir adım bile gitmezsiniz

herkes pembe gözlüklerini taksın
:103: evet olumlu olacağız artık pozitif düşüneceğiz :103::103:

birde günde muhakkak kahve keyfi yaparım ayhhh :):KK16:

aman yarabbim cok guzel! Ben butun gunumu oturarak geciriyorum kizlar ya bunu degistirmekle ise basliyim mesela:KK9: oturacaksam bile ders calisayim dimi:KK9:
senin uyguladigin seylere bayildim! Artik isyanda etmiyorum Allah'a sukur. Her ne kadar bugun durduk yere aglasamda cok ustunde durmadim agladim sustum sonra disari ciktim :KK1: derslerime siki siki sarilicam bol bol dua edicem sporuma tam gaz devam.
Yasadiklarim bana hayatimdaki herkesi affetmeyi ogretti. Kin tutmuyorum icimde kizlar. Allah'a sukurler olsun ki bunu ogrendim. Daha ne istiyim ki ben:114:

Benim en büyük problemim ne biliyormusunuz arkadaşlar.. hala içimde incecik bişey var dokunamadıgım sızım sızım sızlayan.. hala kendi kendime sesli ifade edemiyorum, bi an onu düşünürken buluyorum kendimi zor toparlanıyorum kızıyorum kendime. ama mesela dün 4,5 5 saat birlikte yanyana calısıp resmi bir ortamda çok önemli bir işin altından % 100 performans ile kalktık tıkır tıkır amirin gözü üzerimizdeydi ben çok rahatladım
asla ona karşı bişeyler hissettiğimi, o odada onunla bulunmaktan cok mutlu oldugumu, kolu yanlıslıkla koluma değdiğinde nasıl canımın yandıgını sessiz sessiz konusarak anlaşmanın -iş bile konuşsak- beni nasıl mutlu ettiğini amirin bize - cocuklar diye baslayp laf atmasını beni nasıl sevindirdigini.. hatta o odada geçirdiğim günleri düşünüp bunlarda geçecek geçsin geçmeli diye dua ettiğimi kimse bilmiyor.. kimse.. :KK43:

ben böyle ikiyüzlü değildim.. iş yerinde hakkımızda konussalarda kimsenin bişey bilmemesi benim için cok büyük avantaj.. ama bazen ne var ne yok camdan dısarı fırlatasım geliyor en cokta canımı yakan abuk sabuk konusan insanları.
Birde arkadaslar hepinize tavsiyem ben bu süreçte -mevsimde değişti ya - hep değişik tarzlarda giyindim, kendime özgü oldum saçlarıma makyajıma cok dikkat ettim. ve bu en çok onu etkiledi. sakın kendinizi bırakmayın. bunu ilk önce kendimi sevdiigm için yaptım..

korkuyorum kızlar kız arkadasını tanımaktan bana yüklediği bu sorumlulugun altında ezilmekten onun adına nikah hazırlamaktan cok korkuyorum.. bide burda yaşananları okuyorum ya, o kız bişeyleri hissetmeli, mutlaka hissetmeli ve yoluna bakmalı..

Ben bunları nasıl yaşadım kızlar...

öyle eziliyorumki bunlar beni öyle yoruyorki her gün bir olay bir laf bir macera akşamları dua bile edemiyorum artık..

canim ben sizin olayi tam anlayamadim :KK17: aranizda bisey mi var ya da yok da onun sevgilisi var diye mi uzuluyorsun:KK17:

Zeynep topigimiz hayirli ugurlu olsuuuun!!! Bence katettigimiz yolu ayna gibi gosterecek bize bu topik. Ilk baslarda neler yaziyorduk simdi halimize bakin daha guclu, daha ozguvenli, daha sabirli, daha umutlu ve cok daha guzell olucaz ins:KK48:

Ne yalan söyleyeyim okuduğum en güzel yazı diyebilirim!! Benim bile bunları yapasim geldi doğrusu:))) Sevgilim var Allaha şükür iyi gidiyor. Ama sevgilisinden ayrilanlara Rabbim yardım etsin,unutmak zor ama imkansız değil. Hepiniz musmutlu olun insalllaaaahh tüm mutluluklar sizi bulsun:)))

canım Allah bozmasın :) inşallah ben mutluyum zaten mutluluk birine bağlı değil mutluluk benim içimde keyifli zaman geçirmemde :) sadece kırıntıları var onlarıda yok edeceğim az kaldı biliyorum :) imkansız diye hiç bir şey yok :)

Canım çok üzgünüm :KK43:(
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi
Duygularını bastırmaya çalışma o an ne hissediyosan onu yaşa
Ama sonra geçmesine izin ver
Malesef anılarımız sürekli canlanıcak
İyileşmeye başladığında bunları tebessümle hatırlıcaksın

üzülme. zaten gün içinde bana onu çağrıştıran yüzlerce şey oluyor. alışmalıyım,üstüne gitmeliyim. çok zor oluyor ama çabalıyorum:KK31:

X