Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

Yaa halıları kaldırsam olmuyor bikaç ay sonra taşınıcaz kirlense yıkatmak istemiyorum şimdi. Bezsiz bıraktım altına yaptı 2 kez Kayra biliyor aslında ama inadından yapmıyor

Kızlar nerdesiniz Y ycl2012 B Began zapzup zapzup ne yaptın canım iş durumunu aklımdasın ne zamandır. Hayırlı ramazanlar
merhaba canım, hayırlı ramazanlar sanada
iyiyim çok şükür kızlarda iyiler, bu ramazan çok şükür oruç tutmaya başladım 3 senedir ya hamileyim ya emziriyor oluyorum ve borçlarım birikti, şuanda emiyor Zeynep ama ek gıdalara başladık ondan cesaret aldım başladım tutmaya inşallah sütümüde etkilemez devam ederim ama akşamüstü artık pilim tükeniyor susuzluk zorluyor,elifle tuvalet alıştırmamızda henüz bi faaliyetimiz yok istemiyor tuvalete gitmeyi bakalım napıcaz
sen napıyosun nasıl gidiyor oğluşun nasıl

selam kızlar
benim eski pc sorunluydu, yazmak için baya çaba istiyordu. sonunda yeniledik de rahat ettim.
bebişler nasıl, iş güç sağlık iyidir inşallah :)
benim kızlar birbirini kıskanmaya başladı, oyuncakları bile paylaşmak istemiyorlar. büyük oyuncakları alıp gidiyor, küçük de ortalığı ayağa kaldırıyor çığlıklarıyla.
hala tuvalet ve konuşmama inadı devam ediyor.
onun haricinde hayat güzel yavrularımla, çok şükür :)

selam kızlar
benim eski pc sorunluydu, yazmak için baya çaba istiyordu. sonunda yeniledik de rahat ettim.
bebişler nasıl, iş güç sağlık iyidir inşallah :)
benim kızlar birbirini kıskanmaya başladı, oyuncakları bile paylaşmak istemiyorlar. büyük oyuncakları alıp gidiyor, küçük de ortalığı ayağa kaldırıyor çığlıklarıyla.
hala tuvalet ve konuşmama inadı devam ediyor.
onun haricinde hayat güzel yavrularımla, çok şükür :)
Selam grill cim. Bende kosturuyorum yogun ve yorgun geçiyor günlerim ama Allaha çok şükür kızlarımda bende iyiyiz onların gülümsemesi yetiyor aslinda yorgunluğumu almaya canları sağolsun. Bizimde tuvalet eğitimimiz kötü gidiyor oturmak istemiyor napcam bilmem

Selam grill cim. Bende kosturuyorum yogun ve yorgun geçiyor günlerim ama Allaha çok şükür kızlarımda bende iyiyiz onların gülümsemesi yetiyor aslinda yorgunluğumu almaya canları sağolsun. Bizimde tuvalet eğitimimiz kötü gidiyor oturmak istemiyor napcam bilmem
selam canım
valla ben kendi haline bıraktım. ne zaman hazır hissederse artık kendini.
86 dan 74 e düştüm de onun sevincini yaşıyorum bu ara. üstelik yiyerek :p canan karatay diyeti uyguladım da işe yaradı, ben de şaşırdım :)

selam canım
valla ben kendi haline bıraktım. ne zaman hazır hissederse artık kendini.
86 dan 74 e düştüm de onun sevincini yaşıyorum bu ara. üstelik yiyerek :p canan karatay diyeti uyguladım da işe yaradı, ben de şaşırdım :)
bende işe başladığımda 86 dan biraz dikkat ederek 77 indim inşallah daha da vericem.sen nasıl bi diyet uyguluyosun dukan diyeti falan mı canım

bende işe başladığımda 86 dan biraz dikkat ederek 77 indim inşallah daha da vericem.sen nasıl bi diyet uyguluyosun dukan diyeti falan mı canım
canan karatay diyeti uygulamaya çalıştım. pek dikkat edemesem de işe yaradı.

Ooo kızlar siz gelmeyince bende bakmadım buraya. biz artık bezi attık :KK76: çok zorlamadı sayılır. Halıları kaldırdım yerden yapsada çok sorun olmadı benim için. Şimdi sırada tatil ve dönüşte hemen ev taşıma var sanırım onlar daha zor olacak Kayra ile ilk tatilimiz olacak ve ilk kez denize girecek yavrucum. Kısmet olmadı bir türlü şimdiye kadar. Sanırım yakın zamanda bende diyetsiz kilo veririm koşturmacada yani şeeeyyy belki :kk77:

Ooo kızlar siz gelmeyince bende bakmadım buraya. biz artık bezi attık :KK76: çok zorlamadı sayılır. Halıları kaldırdım yerden yapsada çok sorun olmadı benim için. Şimdi sırada tatil ve dönüşte hemen ev taşıma var sanırım onlar daha zor olacak Kayra ile ilk tatilimiz olacak ve ilk kez denize girecek yavrucum. Kısmet olmadı bir türlü şimdiye kadar. Sanırım yakın zamanda bende diyetsiz kilo veririm koşturmacada yani şeeeyyy belki :kk77:

oh ne güzel ya. benim kıza hadi tuvalete deyince kafasını hayır manasında sallayıp kaçıyor. bilmiyorum napıcam.
taşınmak da zor çocukla, Allah yardımcın olsun.

Ben biraz Kayra yı bekledim aslında. Bezinden rahatsız olsun kendisi tuvalete gitmek istesin diye zaten bir senedir arada lazımlığa klozete yapıyordu ama olmadı bende yaz bitmeden ve de tatil taşınma olayı girmeden bitsin istedim çok şükür çabuk oldu. Sağol canım valla düşünmek bile yordu beni Off Off ateş basıyor o_O. Kızlar ben uzun süredir bebek istiyordum eşim istemiyordu tam ben vazgeçtim şimdi de eşim istiyor. Zamanlama tutmadı bizde :KK70:.
zapzup zapzup la görüşen var mı ne yaptı iş meselesini

Ben biraz Kayra yı bekledim aslında. Bezinden rahatsız olsun kendisi tuvalete gitmek istesin diye zaten bir senedir arada lazımlığa klozete yapıyordu ama olmadı bende yaz bitmeden ve de tatil taşınma olayı girmeden bitsin istedim çok şükür çabuk oldu. Sağol canım valla düşünmek bile yordu beni Off Off ateş basıyor o_O. Kızlar ben uzun süredir bebek istiyordum eşim istemiyordu tam ben vazgeçtim şimdi de eşim istiyor. Zamanlama tutmadı bizde :KK70:.
zapzup zapzup la görüşen var mı ne yaptı iş meselesini
bence kardeş güzel şey zor ama çok güzel.
hakkınızda hayırlısı olsun :)

Amin inş. Elimizdeki örnek ağlayan bir bebek olunca eşimin gözü korktu tabi:KK48:
çocuk sıkıntısız büyümüyor illa ki zorluğu oluyor ama iki çocuk güzel. tavsiye ederim :)
şu anda mesela sinirlerim tepemde. çünkü oyuncakları paylaşamıyorlar ve nispet olsun diye çığlık atıyorlar , herhalde en yüksek sesle çığlık atan söz sahibi olacak. birazdan ikisi de bağıra bağıra ağlayacak anlaşamadıkları için.
:)

Ben artık çığlığa bağışıklık kazandım oğlum sağolsun. hayırlısı bakalım inş burda size haber veririm .merak ediyorum yaşanılacaklardan çok duygularımı. sanki ilki gibi olmayacak. Ilkinde yaşadıkça ve sizlerle öğrendim şimdi bilerek olacak herşey.

Ben artık çığlığa bağışıklık kazandım oğlum sağolsun. hayırlısı bakalım inş burda size haber veririm .merak ediyorum yaşanılacaklardan çok duygularımı. sanki ilki gibi olmayacak. Ilkinde yaşadıkça ve sizlerle öğrendim şimdi bilerek olacak herşey.
hadi inşallah gönlüne göre olur :)

ya kızlar ben nisan anneleri sayfasında konu başlığımızı göremeyince kapandı zannettim, bende 2013 nisan anneleri(belki yazmak isteyen olur) başlıklı bi konu açtım. ama burayıda görünce çook sevindim ara butonundan buldum şimdi hangi başlığın içindeyiz halen görünmüyor

ya kızlar ben nisan anneleri sayfasında konu başlığımızı göremeyince kapandı zannettim, bende 2013 nisan anneleri(belki yazmak isteyen olur) başlıklı bi konu açtım. ama burayıda görünce çook sevindim ara butonundan buldum şimdi hangi başlığın içindeyiz halen görünmüyor

Büyüdüm büyüdüm bende anne oldum başlığın adı
Diğer başlığı da gördüm ama buraya gelin zaten az kişiyiz bari bölünmeyelim

Büyüdüm büyüdüm bende anne oldum başlığın adı
Diğer başlığı da gördüm ama buraya gelin zaten az kişiyiz bari bölünmeyelim
Canim yukarıdaki mesajım da yazdım ben nisan anneleri sayfasına girdiğimde görünmüyor baslik halen öyle göremiyorum öyle olunca bende yeni bi baslik açtım bölünmek için konu açmadım. sen şuanda görebiliyormusun konu başlığını nisan anneleri sayfasında büyüdüm büyüdüm bende anne oldum konu başlığını eğer öyleyse benim pc de mi bi sorun var

X