Buzdolabındaki Ceset 😟

Başlığınız youtuberların clickbait başlıklarına benzemiş 😂 Müge Anlı'da izlediniz de etkilenip buraya yazdınız zannettim valla 😂

Koku ne durumda?
evet başlık biraz müge anlı tarzı 😂😊😂 demekki kadın o yüzden bu kadar izleniyor.

Kokuya gelince valla burada yazılanları uuguluyorum tek tek.
Bakalım 2 saattir çogunu denedim.

Se
Kömür koyun dolabınıza.
Ama servis çağırmadan düzelmez.
Arkada panelin değişmesi lazım.
Ya da çok dağıldıysa dolabın değişmesi lazım.
Öyle bir iki günde geçecek bir koku değil malesef.
Geçen yaz başımıza geldi, ki buzluk o kadar dolu değildi.

Başlığınız hiç olmamış!
bugün burada yazılanları bir yapayımda olmadı artık yarın servis çagırırız .
Teşekkürler

Bizim de oyle oldu. Zamanla geciyor hemen kokusu gitmiyor. Surekli sirkeli suyla temizledik karbonat limon kabugu filan gecti ama.

Gercek ceset sandim ben de :sinirli: Ya konu sahibi neden ceset dedi bozulan etlere ceset mi deniyo?

Bizim bir akraba evde kurban bırakmış geri döndüklerinde değil dolap kocaman odayı kurt ve koku sarmış oda görünmüyormuş dışarıdan. Hani meyve sebzedir anlarım de et zor

Servis bana dedi ki bir işlem yapıyoruz çıkma olasılığı var ama çıkmama olasılığında var o kokunun ve verdiği fiyat da dondurucunun yarı fiyatıydı yaptırmadım
Oyle mi,bilemiyorum benim bir tanidigim yaptirmisti cift kapili buzdolabina 320 lira almislardi uc dort ay kadar oluyor. Belki her yerde farklidir durumlar

Çok ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR ...

Bir ay evde değildik .
döndüğümüzde apartmanda korkunç bir ceset kokusu vardı kokunun bizim evden geldiğini tahmin edememiştim içeri girdik ki şalterler atmış buzdolabında ne var ne yok Hepsi kokmuş.
buzlukta ( Kırmızı et, Balık, kıyma , Tavuk vs vardı.)
eşimle alelacele eldivenleri giyip burnumuzu kapatıp içindeki her şeyi poşetlere doldurup attık evi iyice havalandırdık.
çamaşır suyu ve sirke ile dolabın içini sildik raflarını yıkadık dolabın tahliye borusundan kan ve irin dinler dolabın altındaki kutuya ulaşmış O kutuyu da yıkadık .
sabaha kadar dolap açık pencere önünde bekledi kalktığımızda alt bölmede koku gitmişti ama buzluk hala ceset gibi kokuyor 3 gündür Ne yaptıysak kokudan kurtulamadık dolabın içine kahve karbonat çay posası nişasta bıraktık ama nafile tavsiyelerinize çok çok acil ihtiyacım var hanımlar.
Böyle birşey başına gelipte kurtulan var mı ?
LÜTFEN YARDIM EDİN 😞😔😭
Bide hamileyim 8. Aydayım bu koku beni öldürecek.

Eve misafir bile alamam buzlugu açınca koku her yere dagılıyor
O dolabi ay aynisi basima geldi ne yaptiysam.gecmedi koku felaket istersen kutu kutu çamaşır suyuyla sil gene gecmez

Benim de geçen evde bir koku var diyordu m meğer buzdolabında ki kalıp gibi olan eti eşim cozdurmek için su dökmüş

Filtrelere kanlı su birikmiş hatta dolabın arkasından yerlere akmış farketmedim kokuyu takop edince anladık

Komlpe kutuyu çıkarttık buzdolabinin buzluk kısmındaki tabanda da ki filtrelerden su döküp aşağı temiz su gelene kadar temizledik

Komple soktuğum şeyleri dezenfekte ettim yerleştirdim ama benim kanlı su akmisti sadece ..sonrada kömür koyduk

X