İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar C string

hale6464

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
26
0
Arkadaşlar bugün c string almayı düşünüyorum kullananlarr varmı aramızda rahatmı bi sıkıntı oluyormu :)

ben aldım ama daha önce g string ve tanga kullanıp rahat etmeme rağmen c stringle hiç rahat edemedim. popo kısmına giren yer demir ve rahatzsız ediyor ayrıca her an düşecekmiş hissi uyandırıyor etekle kullanmadım ama etekle kullanırsanız hiç rahat edemezsiniz biraz hoplayıp zıpla sanız eminm çıkıp yere düşer. zaten kullanım amacı olarakta sadece çok derin kasık üstüne çıkan yırtmaçlıların dışında pekde gerek yok. hangimiz kasık üstümüze çıkan yırtmaçlı kullanıyoruz ki ? yani gereksiz bir ürün bence.

ay evet ya aldım fakat kullanmadım çok saçma bişeymiş kızlar sakın heves etmeyin ve çok rahatsız ediyo benden size uyarı:KK43:

$pc1-228x228.jpg
$PC2-228x228.jpg
$PC4-228x228.jpg
$PC5-228x228.jpg
$Q2-228x228.jpg
$SH33-228x228.jpg
$SH48-228x228.jpg
$pembe-harika-c-string-tanga-bayan-kulodu-mb43467_972525_r1.jpg

canım bizde biliyoruz g stringi ama senin haberin yok sanırım c stringden, g stringden farklı bir şey yukarı da ki fotolara bir bak istersen.

......................................................................................................................

Son düzenleme:
ne yalan söyliyim ilk şimdi gördüm, zaten bunun amacı gündelik kullanım olamaz, özel geceler için yapılmış herhalde

ne yalan söyliyim ilk şimdi gördüm, zaten bunun amacı gündelik kullanım olamaz, özel geceler için yapılmış herhalde

bence de sanatçılar tuvaletlerinin içine giyer anca iz olmasın diye.düşse de artık bir hayranı saklar böggg:76:

ben aldım kızlar sırf meraktan aşırı hoplayıp zıplamdıktan sora düşmez gibi duruyor ama demirli o hafif rahatsız ediyor beyaz pantolonun altında kullandım biraz rahatsızlık verdi.

ayrıca hıc rahat görünmüyor.. benım ıcın herzaman rahatlık ön plandadır.. da merak ettım nerden cıkmıs bu ya ahahah :KK9: komık geldı bana tıpı

X