İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar C string

Ayy korkunc:KK53: ben intimissimiden lazer kesim dikissiz çamaşırlar aldım hafif tanga gibi asiri rahatmis tanga giyenleri anladım nasıl rahat ediyorsunuz diyordum da cok rahatmis ne tam normal ne tam tanga cok güzel incecik hem de iz yapmıyor. Ben g Sting sevmiyorum çamaşıra benzeyen bir yani yok ip direk ve bu daha da acayip anormal bir sey özellikle erkek icin olanı dehşete düştüm:KK70: felaket

Beğendiğine sevindim redvelvetcake. Üç boyutlu olanları da var; balıklı kuşlu otrişli filli yılanlı erkek tangaları. Bu yılanlısı

Galiba kendileri tasarlıyorlar lütfiye. Dikkatli bakınca sağ tarafta çizim gibi işaretler var
yılanlı tanganın hemen sağında.
ya tavşanlı erkek tangası o veya tavşan kız kostümü.

o ne öyle yaa düşmesini bırak düşerse düşsün zaten ha var ha yok

zaten bulanda ne olduğunu ne işe yaraığını anlamaz bence :KK70: sokakta 10 kişiye sorun 9 u tahmin edemez :KK70:

o değilde Allah muhafaza bı tarafına batar ınsanın :KK9: :KK9: :KK9:

o ne öyle yaa düşmesini bırak düşerse düşsün zaten ha var ha yok

zaten bulanda ne olduğunu ne işe yaraığını anlamaz bence :KK70: sokakta 10 kişiye sorun 9 u tahmin edemez :KK70:

o değilde Allah muhafaza bı tarafına batar ınsanın :KK9: :KK9: :KK9:

hahahaha ayşe hani pazara götürüp soruyorlar yaa bu ne diye...bizim yenibosnaya getirsinler göstersinler bu ne diye:)))) bu ne laa der hepsi:))) kafalarına fln takarlar heralde...

ayy ben ilk defa gördüm:))) bir de o yılanlı dona çok güldümm yaa bir de dilini yapmışlar ıyyyyyy eşim giyse yapacağım varsa bile yapamam heralde:))))

Ufak bir bilgi g-string yazılır. :KK14:

g-string i demiyor arkadaş c-stringi diyor ikisi farklı şeyler

konu sahibi aarkadaşım çok iğrenç bir görüntüsü var bence c stringlerin ıyyy yani kullanım amaçlı sosyal hayatta dışarı çıkarken falan giyilmez belki fantazi amaçlı giyilebilir ama onda da eşin isterse yani bana göre çok iğrenç görüntüsü:)

ay çok güldümmm :KK52:

özellikle erkek string yılanlı olana :KK53: onun fil versiyonunu görmüştüm bi mağazada, filin hortumunu tahmin edersiniz sanırım :KK17:

c-string de hiç rahat görünmüyor en iyisi dikişsiz çamaşırlar :KK16:

bu yılanın içini kolay kolay dolduracak türk erkeği yoktur :)

ay giyilmez o yaa görünüşü bile rahatsız etti beni :KK1:
bir de erkekler için olanı varmış hehehe
yasmin_06 o yılan doldurmak için değil arkadan bağlamak için sanırım, yoksa onu doldurabileceklerin sayısı parmakla sayılır sanırım :KK52:

İsmini duymuştum ama böle bişi olduğunu bilmiyodum :KK52:

X