Çalıkuşu Kanal D

ta 2010 da verilmiş bu haber :)

Bu ay çıkıyo dizi :) Başrollerde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit var :))

[video=youtube;g4dzsm2CTts]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=g4dzsm2CTts[/video]

Buyrun bu da fragmanı..

Bu arada Fahriye Evcene bayılıyorum... :KK16: Laf söyletmemm En Büyük KK

$1209321_610075202349051_597133904_n.jpg

$1234150_612655868757651_1968149099_n.jpg

$1174708_606113962745175_2025489080_n.jpg

$1174669_606576249365613_117138841_n.jpg

$1280858_614800968543141_2982022_n.jpg

fragmanlarını gördüm çok sevdim, izleyeceğim...
ilk versiyonu izlemiştim..çocukluğuma döndüm:21:
çift olarak yakışmışlar..

bi an önce başlasın, mümkünse cuma günü olsun:KK9::KK9::KK9:

fragmanlarını gördüm çok sevdim, izleyeceğim...
ilk versiyonu izlemiştim..çocukluğuma döndüm:21:
çift olarak yakışmışlar..

bi an önce başlasın, mümkünse cuma günü olsun:KK9::KK9::KK9:

ay yok cuma günü olmasın karagül başlayacak. Ben Fahriyeyi pek uygun bulmadım ya ne bileyim daha saf filan biri geliyor aklıma saf ama bir yandan da yaramaz dediğini sakınmayan bir kız daha çocuk yüzlü birini düşünmüştüm. Fahriye baya büyüdü artık yaprak dökümünün ilk zamanlarındaki hali yok. Hem neden hep bilindik yüzler oynuyor dizilerde anlamıyorum birini bulunca hep o kişi üzerinden gidiliyor. Beren mesela arka arkaya kaç dizide oynadı yeni yeteneklere de şans vermek lazım her dizi de değil tabii eskilere de eskidin git artık demek değil de böyle bir yapıtta daha bilinmeyen bir başrol oyuncusu isterdim doğrusu nasıl Meryem Uzerli muhteşeme geldi dikkat çekti beğenildi onun gibi.

ay yok cuma günü olmasın karagül başlayacak. Ben Fahriyeyi pek uygun bulmadım ya ne bileyim daha saf filan biri geliyor aklıma saf ama bir yandan da yaramaz dediğini sakınmayan bir kız daha çocuk yüzlü birini düşünmüştüm. Fahriye baya büyüdü artık yaprak dökümünün ilk zamanlarındaki hali yok. Hem neden hep bilindik yüzler oynuyor dizilerde anlamıyorum birini bulunca hep o kişi üzerinden gidiliyor. Beren mesela arka arkaya kaç dizide oynadı yeni yeteneklere de şans vermek lazım her dizi de değil tabii eskilere de eskidin git artık demek değil de böyle bir yapıtta daha bilinmeyen bir başrol oyuncusu isterdim doğrusu nasıl Meryem Uzerli muhteşeme geldi dikkat çekti beğenildi onun gibi.

:KK1:ööle deme..olmuş olmuş fahriye..:KK34:

fizik olarak aydana şenere yakın..
illa benzemek durumunda değil ama yönetmen vs.bunu gözönüne almışlar sanırım.:KK31:

Yanı çalıkusu romanını cok severım.romanı okudum,turkan sultanın oynadıgı sınema versıyonunu,aydan senerın dızısını ızledım.kısacaşı ne gerek var temcıt pılavı gıbı ısıtip ısıtıp yemeye

fahriye yakışmış çok... zaten beğenirim kendisini.

ama o kenan kalav havasını göremedim yeni oyuncuda.yani burak özçivitte.

hoş,zaten apaynı olmak durumunda da değil ya... neyse

images
330x280_2_kutu_calikusu.png

gredel bacım bi bak..adamlar duruş ve fizik olarak birbirlerine çok benziyor,daha ne olsun..:KK34:
images

bunlarda ferideler..üçüde hoş..:13:

lise yıllarımda okuduğum bir romandı. heyecanla bekliyorum diziyi:) fahriyeyle buraközçivit biribirlerine iyi uymuşlar boy pos fizik güzellik bakımından

kitabını da aydan şenerli dizisinide çok severim.
kitabın hala bazı bölümlerini ara ara okurum. diziyide netten izlerim.
unutamadığım çok sahneleri var.
ferideyi aydan şener çok güzel oynadı.
miralay hayrullah bey karekterinde sadri alışık mükemmeldi.
eski dizinin yerini tutabileceğini sanmıyorum.
oyunculuklar, yarattığı atmosfer bambaşkaydı.
eski dizi 50-60 dakikalık yedi bölümdü yanılmıyorsam.
şimdi bunlar 2 şer saatten bir sürü sezon çekerler
konuyu sündürdükçe sündürürler artık.

kitabını da aydan şenerli dizisinide çok severim.
kitabın hala bazı bölümlerini ara ara okurum. diziyide netten izlerim.
unutamadığım çok sahneleri var.
ferideyi aydan şener çok güzel oynadı.
miralay hayrullah bey karekterinde sadri alışık mükemmeldi.
eski dizinin yerini tutabileceğini sanmıyorum.
oyunculuklar, yarattığı atmosfer bambaşkaydı.
eski dizi 50-60 dakikalık yedi bölümdü yanılmıyorsam.
şimdi bunlar 2 şer saatten bir sürü sezon çekerler
konuyu sündürdükçe sündürürler artık.

içimi titreten ve kenan kalavlı aydan şenerli çalıkuşu ...
sırf uzatmak için reyting için sündürülürse ki öyle olacak
çok yazık olur...:KK31:

çook heyecanlıyım çok. çalışkusu hadi başla artık.. fragmanlrını izleyip duruyorum inanın. o müzik hele beni alıp bulutlara çıkarıyor desem yeridir. anladınız işte ben bir çalıkuşu fanıyım.
yalnız kamran romanda sarışınken neden ısrarla esmer kamran buluyorlar onu anlamış değilim. ama burak becerir. fahriye de iyi fragmanlarda gördüğüm kadarıyla feride havasını verdi bana.duruş ,bakış, o mimikler feride dedirtiyor bana. işte ben bu sezonki dizimi buldum.. biliyorum çok proje var tabiki onlarada kııyıdan köşeden bakıcam. ama asıl çalıkuşunu takip etmeyi düşünüyorum.
bir de bunca heyecanlanmamın sebebi romana sadık kalınması oldu.zamanı değiştirmemişler. o kıyafetler ,şemsiyeler, saç modelleri ....aman allahım... o eski Türkçe konuşmalar ....beni benden alıyor..reşat Nuriye yaprak dökümünü bozarak ayıp etmişlerdi.şimdi özür diliyorlar sanki.

X