Çalıkuşu Kanal D

izliyorum ve beğeneceğimide biliyordum minik feriideler de çok yoğun duygular yaşatıllar ilk dakkalarda ağla ağla bir hal oldum, yani en sevdiğim kitaplar arasında olmasımı beni bu hallere sokan bilemiyorum

İzlemem diyordum ama yanıldım,
Beğendim, hele ki o küçük Feride`lere bayıldım. Neredeyse ekrana yapışıp sarılacaktım.
Umduğumdan çok iyi, en çok aynı müziği kullanmalarına sevindim. Harika bir müzik.

Annesi öldüğünde nasıl ağlattı beni pis Feride :KK14: Eşim de izleme şöyle acıklı diziler diyor :KK1:
Ben çok beğendim ya, her ne kadar Kamran'ın sarışın olması gerekse de o da yakışmış :KK53:

ağlamama ramak kalmıştı yaa fena oldum :KK43:((

gayet güzeldi,keyifle izledim.fahriye evceni beğenirim zaten.

sıcak ve samimi...

çok güzeldi beklediğim gibi oldu mutlaka izlicem artık:KK16:

Annesinin olumunde ne agladim. Hele babasinin ikisini oyle bulmasi. Ne kadar dokunakli bi sahneydi hatirlarken bile gozlerim doldu.

Diziyi begendim guzel olmus :)

çok çok beğendim..uyumlu bir ikili ,elektiriği çok iyi..tüm oyuncular başarılıydı.:nazar:.
okuldaki kızlar dahi süperdi.. :KK9:

müzik desen 10 numara..geriye her hafta izlemek kalıyor

:21::21:nadide, lebibe, feride... nadide, lebibe, feride:KK9::KK9:

nihayet başladı çalıkuşu..ilk bölüm güzeldi ben beğendim. umarım bundan sonrakilerde güzel olur. yalnız o selim karakterini hatırlamıyorum ben.. varmıydı romanda ya. eğer varsa ve ben unutmuşsam ayıp bana..burak gülme sen. gülünce karızman kayboluyor .

Annesinin olumunde ne agladim. Hele babasinin ikisini oyle bulmasi. Ne kadar dokunakli bi sahneydi hatirlarken bile gozlerim doldu.

Diziyi begendim guzel olmus :)

Anne ektik sanıyordum toprağa. Dünyanın bütün anneleri bana kızım desin diye… güzeldi :KK31:

bizim malkoçoğlanın kamran rolüne tam oturacağını biliyordum beklediğimden daha çok yakışmış romandaki karakterin tamamen aynısı
boy ,pos:nazar: :KK52:
aydan şenerli çalıkuşuna hayran biri olarak ferideye kimseyi yakıştıramıyordum ama fahriye evcen beni utandırdı ,
nasıl da feride olmuş ...
diğer karakterler,kostümler,mekan hepsi kaliteli umarım eseri uzatcaz diye saçmalatmazlar :KK31:tadında olsa süper olur.

Allah bozdurmasın diyelim :)

Umarım cıvıtmazlarda şöyle tadında kararında bir eskilerden dizi izleyelim.

Küçük kızın anneli sahnesinde o cenazede falan gözüm doldu ya :KK5:

nihayet başladı çalıkuşu..ilk bölüm güzeldi ben beğendim. umarım bundan sonrakilerde güzel olur. yalnız o selim karakterini hatırlamıyorum ben.. varmıydı romanda ya. eğer varsa ve ben unutmuşsam ayıp bana..burak gülme sen. gülünce karızman kayboluyor .

selim karakteri kurgu bir karaktermiş...:KK31:

Kitabındaki tadı vermedi, veremez de. Taklitler aslını yaşatır. :KK51: Dizisi olmamış :KK50:

X