çalışan hanımların korkulu rüyası akşama kolay pratik ne pişirsem öneriler ??

Dünkü Menüm
Ben genelde Pazar günleri yemek yapmayı üşenirim o yüzden Yufkaya sarılmış Beşamel soslu Tavuk Sote+Salata

Bugünkü Menüm
Mantar Sote+Tavuk Nugget (Erkek kardeşim çok seviyor bugün bizde)+Makarna+Salata

selamm arkadaşlarr :))

dünkü menüm

et sote
patates püresi
domatesli bulgur pilavı
patlıcan ezme
domates+salatalık

bugünkü menüm

dışarda yicez ama ne bilmiyorum oğlum seçecek :))

selamm arkadaşlarr :))

dünkü menüm

et sote
patates püresi
domatesli bulgur pilavı
patlıcan ezme
domates+salatalık

bugünkü menüm

dışarda yicez ama ne bilmiyorum oğlum seçecek :))

en güzel menü dısarda yemek :)dünkü menüm hazır pizza ve patates köfte kola ohhh bugun ku yok :KK43:

merhaba kızlar, bu akşamki menüm;
tarhana çorbası
tavuk sote
kavurmuş makarna( pilav gibi yapıyorum)
salata
yoğurt

bende bayadır giremedim kızlar yahu bıraya..
dünkü menüm kv yemekleri..kv dedeydim dün:KK1::KK1:
bugünkü menüm dayıma gitcem yengem ne yaptıysa :KK1::KK1:
çok tembelleştim çok :KK31::KK31::KK31: yarıne yemekl düşüneyim ben

bu gün;
zeytinyağlı taze fasulye (dünden ayıkladım)
pilav
salata
evde yoğurma işini birine yaptırabilirsem etsiz çiğköfte yapmayı düşünüyorum.. :KK42:

bende bayadır giremedim kızlar yahu bıraya..
dünkü menüm kv yemekleri..kv dedeydim dün:KK1::KK1:
bugünkü menüm dayıma gitcem yengem ne yaptıysa :KK1::KK1:
çok tembelleştim çok :KK31::KK31::KK31: yarıne yemekl düşüneyim ben

Oh ne güzel benim akrabalar bana uzak bir amcam var okadar onada devamlı gidemiyorum yemek işi bana kalıyor.:KK53:
bu gün;
zeytinyağlı taze fasulye (dünden ayıkladım)
pilav
salata
evde yoğurma işini birine yaptırabilirsem etsiz çiğköfte yapmayı düşünüyorum.. :KK42:

Çiğ köfteyi ilk ve son kez eşim denemeişti sonuç kısıra benzeyen bir şey :KK37: Çok uzun süreli yoğurmka gerekiyor çiğ köfte çok zor şimdiden kolay gelsin Benim en çok sevdiğim favori menüleirmden biri bende fasulyeleri bir gün önceden ayıkalrım.

merhaba kızlar, bu akşamki menüm;
tarhana çorbası
tavuk sote
kavurmuş makarna( pilav gibi yapıyorum)
salata
yoğurt

Elelrine sağlık canım beğendim menünü kavurmuş makarnayı ilk defa duydum.

Kızlar iş yerinde yaşadığım olaylardan dolayı dün yemek yapacak halim yoktu o yüzden dünkü menümde değişiklik oldu.

Lahmacun+Ayran

Bugün ise
Mantarlı Et Sote+Pilav+Salata+Közlenmiş Patlican+Yoğurt

patlıcanı fırında mı közlüyorsunuz??

benim ocak cam demir döküm yapamıyorum.. cok pisleniyor diye lekeleri zaten cıldırtıyor beni :KK1:

Oh ne güzel benim akrabalar bana uzak bir amcam var okadar onada devamlı gidemiyorum yemek işi bana kalıyor.:KK53:

Çiğ köfteyi ilk ve son kez eşim denemeişti sonuç kısıra benzeyen bir şey :KK37: Çok uzun süreli yoğurmka gerekiyor çiğ köfte çok zor şimdiden kolay gelsin Benim en çok sevdiğim favori menüleirmden biri bende fasulyeleri bir gün önceden ayıkalrım.

Elelrine sağlık canım beğendim menünü kavurmuş makarnayı ilk defa duydum.

canım tşk ederim, kavrulmuş makarna gerçekten çok güzel oluyor herzaman pilav ve klasik makarna yapmayı sevmiyrum bunu aynı pilav gibi yapıyorum t.yağla ve istersen sıvı yağ olabilir kavuruluyor ve üstünü geçecek şekilde su eklenir pişiriliyor, özellikle tavuk sotenin yanında hoş oluyor,
seninde menün çok güzel ellerine sağlık:))

canım tşk ederim, kavrulmuş makarna gerçekten çok güzel oluyor herzaman pilav ve klasik makarna yapmayı sevmiyrum bunu aynı pilav gibi yapıyorum t.yağla ve istersen sıvı yağ olabilir kavuruluyor ve üstünü geçecek şekilde su eklenir pişiriliyor, özellikle tavuk sotenin yanında hoş oluyor,

bu makarnayı bende denemek istiyorum :KK31::KK31: güzel olur değişik hem

**

bugün ne yapacağıma karar veremedim henüz.:KK9:

:KK53::KK53: o nasıl yapııyor desem çok mu soru sormuş olurum :KK1::KK16:

Canım benim çok soru sormuş olmazsın ama dışardan alıyorum demek istedim yanlıs aktardım konserve canım ben tadı lezzewtli oluyor

Beğendim canım bende yapacam tariften

dün yapmayı düşündüğüm zeytinyağlı fasulye , çiğköftenin fazla uğraştırması sonucu iptal oldu.. bu arada etsiz çiğköfte çok güzel oldu , yapmayı düşünen olursa malzemeler;

çiğ köftelik bulgur, domates rendesi , soğan, sarımsak, konserve mısır, haşlanmış patates , sıvıyağ, kaynar su, domates salçası, biber salçası, maydanoz , isot, pul biber, yenibahar, altınbaşak diyet bisküvi ,limon suyu veya nar ekşisi, tuz :KK42:

X