çalışan hanımların korkulu rüyası akşama kolay pratik ne pişirsem öneriler ??

Yapma artık ekmek arası ikinizde şişeceksiniz ekmek yiye :KK24: :KK1: ama Yemek menünü beğendim güzel gözüküyor

çok üşenyorum son zamanlarda yaa
öğle arası gene ekmek arası yaptım :KK1:
akşam dünden kalan pilavın yanına ne yapsam diye düşünüyom
evde bişeyde kalmadı dolap bomboş :KK50:

kardeşin tek gelicekse gerek yok,yanında ayran yada kola olursa yeter bence
sonuçta kardeş yani yabancı değil :KK1:

Eveeet çorbala uğraşmayim aslında oda uğraşma diyor ben yabancımıyım diyor ama ben panik yapıyorum :nazar:

çok üşenyorum son zamanlarda yaa
öğle arası gene ekmek arası yaptım :KK1:
akşam dünden kalan pilavın yanına ne yapsam diye düşünüyom
evde bişeyde kalmadı dolap bomboş :KK50:

MErkete gitmeye üşenmesen aslında Bimde köfteler var ben ce lezzetli Kasap köfte onu yap pilavın yanına salata yeter bilem

Benim taze fasulyem var yanına makarna yaparım biraz sanırım hatta eşim onu bile istemez akşamları az yiyor kilo aldığından.

Patlıcan aldım pazardan bir de haftasonu, fasulye yarına da kalır bitiremeyiz salı akşamı da karnıyarık yapıcam nasıl canım istiyor anlatamam yanına bulgur pilavı cacık karpuz.

Ben bir gün önceden hazırlıyorum yemeğimi o yemek bitince o akşam öbür günün yemeğini yapıyorum. Yaz zaten ne olsa yeniyor.

Her gün ne pişirsem diye düşünmekten gına geldi. Bugünkü menüyü oluşturdum. Tavuk kızartma-Pilav-Cacık üçlüsüyle bugünü de kurtaracağız hayırlısıyla:) Yarına Allah kerim:)

ben k.v bozuğum o yüzden hayata küstüm hiçbir yemek yapmak istemiyorum..

Ne oldu canım neden kayınvalide ye küstün?

Benim taze fasulyem var yanına makarna yaparım biraz sanırım hatta eşim onu bile istemez akşamları az yiyor kilo aldığından.

Patlıcan aldım pazardan bir de haftasonu, fasulye yarına da kalır bitiremeyiz salı akşamı da karnıyarık yapıcam nasıl canım istiyor anlatamam yanına bulgur pilavı cacık karpuz.

Ben bir gün önceden hazırlıyorum yemeğimi o yemek bitince o akşam öbür günün yemeğini yapıyorum. Yaz zaten ne olsa yeniyor.
saat kaçta evde oluyorsun canım bende bir gün önceden yapıyordum şimdi üşeniyorum günlük yapıyorum.

Her gün ne pişirsem diye düşünmekten gına geldi. Bugünkü menüyü oluşturdum. Tavuk kızartma-Pilav-Cacık üçlüsüyle bugünü de kurtaracağız hayırlısıyla:) Yarına Allah kerim:)

O üçlüye bayılırım ben menünü beğendim

Kızlar aslında bugün yemeğm hepsinden az az var o yüzden ek bir şey yapmam şart

Tavuk suyuna Şehriye Çorbası+Taze Fasulye+Pilav+Tavuksote(yapacam)+Salata

merhaba kızlar bende bugun pizza yapacağım.:KK9:
cok pratik ve kolay..
tabi işten gidince hamurunu fırından alıyorum..
evde ne varsa üzerine koyy hoopp fırına ver. yarım saatte mükemmel bir lezzet.. tavsiye ederim dilerseniz yanına patates kızarta bilirsiniz yada onuda fırına verin daha az yaglı ve sağlıklı :KK34:

Bugünkü Menüm
Izgara köfte+Makarna+Salata+Cacık koyu hali meze gibi oluyor ben beğeniyorum hiç yemek yapacak halim yok.:KK19:

dünkü menüm ;
mercimek çorbası,fırında patates,patlıcan salatası :KK31:
$11062013899.jpg

bugün patates püreli tavuk + pilav + patlıcan ezmesi olacak sanırsam :KK53: vazgeçmezsem eğer

dünkü menüm ;

mercimek çorbası + taze barbunya + şehriyeli pirinç pilavı + yoğurt

bugün karar vermedim daha...canım hiçbir şey istemiyor:KK50::KK50:

Kızlar bugün hiç bir şey yapmak canım istemiyorr ama akşama kardeşim gelecek :KK31:
Bu akşam ki Menüm
Mantarlı Tavuk sote+Pilav+Salata+Kabaklı Havuçlu Meze

Gİne çorba yapıp yapmamak arasındayımmm

dünkü menüm ; patates püreli soslu tavuk (herkese öneririm o sosuyla harika oluyor :KK16::KK16:) resim ekleyeceğim.
yanına yogurt pilav yaptım.
eşim de bayıldı.:KK1:

$12062013901.jpg

bugün ne yapsam kararsızım dünden pilav var

X