Callanetics Egzersizleri

ya bayanlar ben başlayacağımı söyledim hala başlayamadım videoyu indiremiyorum error veriyor sürekli,kotam sınırlı geçen ay indiremedim şimdi de hata veriyor yapmak için sabırsızlanıyorum..başka video varmı bu egzersizlerle ilgili?

1/21 yaptm ılkını sımdı nıhayet aksatmadan yapıcam sımdıde leslie ıle yuruyuse gecıyorum

kızlar sızde aratın google da cıkıyor sende zayiflada var lınkler :KK66:

Kızlar iyi geceler :)
Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen, nereden indirebilirim ?..
Şimdiden çok teşekkürler :)

evet nihayet videoyu indirdim ve başladım bugün 3/21 oldu her yerim ağrıyor özeliikle de bacaklarım çok fena ama ilk güne nazaran hareketleri daha kolay yapıyorum,umarım hedefime ulaşırım,herkese kolay gelsin...

Kızlar yeni başlayanlar için söylüyorum ben bu egzersizleri yaptım 10 gün kadar düzenli olarak.Faydasını gördüm,kalçalarımda sıkılaşma,göbeğim gitti(Nişanlım bile ne yaptın sen göbeğine düzmdüz olmuş diyor)Yanlız bana bir zararı var göğüslerim küçüldü.ŞU anda egzersizlere devam edemiyorum rahatsızlığımdan dolayı ama en kısa zamanda baştan başlıycam.

ya gerçekten göğüsleri küçültüyormu?benimkiler zaten küçük daha küçülürse komplekse girerim herhalde,ama kalça ve karın sıkılaştırdığı kesin bişey benim şimdiden sıkılaşmaya başladı..

ya gerçekten göğüsleri küçültüyormu?benimkiler zaten küçük daha küçülürse komplekse girerim herhalde,ama kalça ve karın sıkılaştırdığı kesin bişey benim şimdiden sıkılaşmaya başladı..

Benimkiler küçüldü canım 85 beden takıyordum şimdi 75-80 arası değişiyor.Kilo verdiğimden mi egzersizlerden mi bilmiyorum.Ama küçüldüğü kesin.Diğer arkadaşlarda sor.

karın hareketlerini yaparken alt yazıda göğüsleri dikleştirir yazıyor ama inşallah küçültmez bana gerekli olan en çok karın hareketleri o da göğsü küçültüyorsa yandım ben
lütfen uzun süredir yapan arkadaşlar küçülüp küçülmediğini yazar mı?

merhaba herkese bende sonunda başladım bir ara düşünüyordum geldim burda yazdım araştırdım videoyu yükledim kaldımmm :)))
pazar günü sonunda başladım dün 2/21 yaptım öldüm mahvoldum en son bacak hareketlerinde çok zorlanıyorum özellikle hele karın hareketlerinde yanıyo resmen kaslar of of offfff inşallah yapabiliorumdur incelmek istiorum çookk :))))

merhaba kızlar bu olay baya ilgimi çekti bende denemek istiyorum ve video linkini bana herhangi biriniz özleden mesaj olarak yollayabilirmi? bende evlendikten sonra 5 kilo aldım ve iyicede yumuşadım kaslarımı kuvvetlendirmek istiyorum:bbo:

Kızlar ben bir video buldum 1 saatlik, 10 hours challenge diyor.Bakalım 10 gün deneyeceğim.Daha önce pilates yaptım, pilatesin sonuçları hemen görülmüyor, ama o da oldukça etkili.Pilatesin temel hareketlerini içeriyor ama hiç çalıştırılmayan kasları da çalıştırıyor bellki ki.Perş günü müsaitim başlayacağım, size de sonuçları bildiririm..kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar bu olay baya ilgimi çekti bende denemek istiyorum ve video linkini bana herhangi biriniz özleden mesaj olarak yollayabilirmi? bende evlendikten sonra 5 kilo aldım ve iyicede yumuşadım kaslarımı kuvvetlendirmek istiyorum:bbo:
merhaba özel mesaj kapaılıydı sanırım herkes öyle yazıo internettende bulabilirsin
sendezayıdla site ismi Callanetics: 10 Years Younger in 10 Hours bunu yaz çıkıo oku ugun olanı indir ben idnireli çok oldu da :) media player desteklemiodu bu ara ses gelirde görüntü olmazsa başka bi program yükleyip onda açıcaksın sanırım vlc playerdı :) umarım yardımcı olabilmişimdir :)
Kızlar ben bir video buldum 1 saatlik, 10 hours challenge diyor.Bakalım 10 gün deneyeceğim.Daha önce pilates yaptım, pilatesin sonuçları hemen görülmüyor, ama o da oldukça etkili.Pilatesin temel hareketlerini içeriyor ama hiç çalıştırılmayan kasları da çalıştırıyor bellki ki.Perş günü müsaitim başlayacağım, size de sonuçları bildiririm..kaydirigubbakcemile5

sanırım herkeste senin yaptığın video var canım bende de o var platesten daha faydalıymış bakalım doğru hareketleri yapınca bizdede etkisini görecekmiyiz :)

selam kızlar dün 3/21 yaptım eskşiden çok yapan fvardı herkes bıraktımı yaa bi kaç şey sormak istiom bennnn ama :)
en son olan bacak hareketlerini yapamıyorum ben ya hele dizlerinin üzerine oturup yapılanlar offff

bianka çok teşekkür ederim canım indiriyorum şimdi yolladığın linkten,yardımcı olduğun için çok sağol.

magrenta dediğin şekilde denedim ancak olmuyor bir türlü error verip duruyor.şimdi biankanın yolladığı limkten indiriyorum.ilgilendiğiniz için sağlun.opuyorumnanaktan

magrenta dediğin şekilde denedim ancak olmuyor bir türlü error verip duruyor.şimdi biankanın yolladığı limkten indiriyorum.ilgilendiğiniz için sağlun.opuyorumnanaktan

bişi değil canım indir bakalım ama hemen başla benim gibi sallama :) sonra pişman olursun :)

google dan arat canım sende zayıfla diye bir site var ben ordan indirmiştim

günaydın kızlar bu ara pek yapan yok sanırım bende 5/21 i dün atlamak zorunda kaldım bu akşam yapsam bir sorun olmaz heralde değilmi :)tekrar baştan başlamama gerek varmıdır acaba?

X