Callanetics Egzersizleri

ben indirdim kızlar hem callanetics,hemde leslie sansone yürüyüşünü,suan ew değiştirme işimiz var yeni ewime geçince başlıycam bunlara ve ayrıntılaı gelişmeleri yazıcam.
benim 5 kilo fazlam var boyum177 ewlendiğimde 62 kiloydum ve daha sıkıydım 5 kilo aldım ve yumuşamaya başladım bunlar inşallah eski halime dönmem için yardmcı olurlar kaydirigubbakcemile2

arkadaslar lutfen ınanmayınız bu tur safsatalara. ordakı before after fotolarına b aktım da. akıl var mantık vvar hıc 19 saatte bır ınsan bedenınde bu kadar degısıklık olması mumkun mu????

ayrıca fotolara bakınız dıkkatle 1. saat yazan fotolar aynı kadının degısık acılardan cekılmıs fotoları. ve 19. saat yazanlar da yıne baska bır kadının degısık acılardan cekılmıs fotoları.

adamların amacı bununla ılgılı olusturdukları pazarı satışa sunmak. sımdı bı ton urunlerı vardır bunların allah bılır. dvd sı egzersız aletı zartı zurtu..

lutfen umutlarımızın somurulmesıne ızın vermeyelım hıcbır alanda.

arkadaslar lutfen ınanmayınız bu tur safsatalara. ordakı before after fotolarına b aktım da. akıl var mantık vvar hıc 19 saatte bır ınsan bedenınde bu kadar degısıklık olması mumkun mu????

ayrıca fotolara bakınız dıkkatle 1. saat yazan fotolar aynı kadının degısık acılardan cekılmıs fotoları. ve 19. saat yazanlar da yıne baska bır kadının degısık acılardan cekılmıs fotoları.

adamların amacı bununla ılgılı olusturdukları pazarı satışa sunmak. sımdı bı ton urunlerı vardır bunların allah bılır. dvd sı egzersız aletı zartı zurtu..

önceki sayfaları okumadın sanırım herhangi bir alet yok platesden daha etkili deniyor ama plateste topu minderi bantı vs var ama bunda hiçbişi yok videoyu indir evde hareketleri yap aerobik gibi kitabı ve dvdleri satılıomuş ama alan yok sanırım ona bakarsan bir sürü plates aerobik vs cdleride satılıyor neyse yapanların yorumlarını okudum üst sayfalrda ne kadar farkettiklerini görünce bende deneme kararı aldım yorumlarımı paylaşıcam hiç olmazsa bi nebze spor yapmış oluyourz

İnanın sıkı bir egzersizle 19 saat net spor yapmak insanda farklılık yaratır.Bahsettiğiniz fotoları görmedim henüz ama ben powerplate yaptım 2 ay kadar.Toplasanız 4 ila 5 saat net yapmışımdır.Gözle farkedilen sıkılaşma ve incelme oldu.Callaneticsi hala denemedim ama pilatesi uzun süre yaptım, şu aralar tembelleştim gene yapmam lazım.19 saat demek en az 19 seans demektir bu da doğru yapıldığı takdirde sıkılaşma sağlar...

önceki sayfaları okumadın sanırım herhangi bir alet yok platesden daha etkili deniyor ama plateste topu minderi bantı vs var ama bunda hiçbişi yok videoyu indir evde hareketleri yap aerobik gibi kitabı ve dvdleri satılıomuş ama alan yok sanırım ona bakarsan bir sürü plates aerobik vs cdleride satılıyor neyse yapanların yorumlarını okudum üst sayfalrda ne kadar farkettiklerini görünce bende deneme kararı aldım yorumlarımı paylaşıcam hiç olmazsa bi nebze spor yapmış oluyourz

ben de sana şiddetle linkte verılen fotoları incelemeni öneriyorum

ben de sana şiddetle linkte verılen fotoları incelemeni öneriyorum

inceledim canım deli gibi araştırdım ama başlamak çok zor gelmişti bir nevi plates gibi düşündüm ve yapan arkadaşlarım var farkı gözümle gördüm neden olmasın dedim ama o kadarına pes tabe olmaz gibi geliyor fazlasında gözüm yok plates gibi şekle soksun yeter manken olmayı düşünmüyorum bunu yapmasaydım lesli ile walk at home'u yapacaktım maksat spor olsun canım ama kasları çalıştırıosun gerçekten hareketi doğru yaparsan tabi

en üstteki siyah beyaz fotoğraflardaki teyze 1. ve 19. saatte resimlerinde aynı iç çamaşırını giymiş hadi bu olabilir de acaba aynı şekilde nasıl durmuş poposu aynı milimde gözüküyor. b u spor çok etkili olabilir, gerçekten 19 saatte bunu da yapıyor olabilir ama bence bu fotoğraflar bu etkiye inandırıcılığı sağlamak için photoshop ya da türevi bir şeyle yapılmış. Pilates gibi topu ipi olmayabilir ama internette bunla ilgili kaynak çok az. Bunlar da DVD, kitap vs almaya ya da spor salonuna gitmeye yönlendiriyor insanları. Pilates topsuz da yapılabilir. Bu kesinlikle daha maliyetli

en üstteki siyah beyaz fotoğraflardaki teyze 1. ve 19. saatte resimlerinde aynı iç çamaşırını giymiş hadi bu olabilir de acaba aynı şekilde nasıl durmuş poposu aynı milimde gözüküyor. b u spor çok etkili olabilir, gerçekten 19 saatte bunu da yapıyor olabilir ama bence bu fotoğraflar bu etkiye inandırıcılığı sağlamak için photoshop ya da türevi bir şeyle yapılmış. Pilates gibi topu ipi olmayabilir ama internette bunla ilgili kaynak çok az. Bunlar da DVD, kitap vs almaya ya da spor salonuna gitmeye yönlendiriyor insanları. Pilates topsuz da yapılabilir. Bu kesinlikle daha maliyetli

bence yurtdışındakiler için maliyetli olabilir dediğin gibi satış için ama burda dikkat edersen kimse bişi almıo ordn burdan indirip deniyoruz plates aerobik gibi bişi bence deneyip işe yarayıp yaramadığnı görmekten zarar çıkmaz

Arkadaşlar biraz önce Doktorum programında söylendi, egzersiz yaparken yapılan esnetmeler (hani 1 cm 1.5cm esnetiyoruz ya onlar)birçok araştırma sonucu artık kalkmış çünkü kaslar bir uzanıp bir kısalıyormuş bu zararlıymış kasların sadece uzması gerekirmiş ben artık esnetmeleri yapmayacağım sabit duracam

Arkadaşlar biraz önce Doktorum programında söylendi, egzersiz yaparken yapılan esnetmeler (hani 1 cm 1.5cm esnetiyoruz ya onlar)birçok araştırma sonucu artık kalkmış çünkü kaslar bir uzanıp bir kısalıyormuş bu zararlıymış kasların sadece uzması gerekirmiş ben artık esnetmeleri yapmayacağım sabit duracam

insan ne yapacağını şaşırıyor ya napcaz şimdi yapalım mı yapmayalımmı?

kimsecikler yapmıyor mu en son pazar günü yaptım bugün tekrar başlamak istiom henüz fark var mı bilmiom düzenli yapamadım çünkü en kısa zamanda ölçülüp ne olmuş bakmak istiom ama 3 gün ara vermiş oldum :KK43:

bende yapmaya başladım 2 gün oluyor ama sadece karı egzersizlerini yapmaya çalışıyorum ben cok zorlandım önce ebru şallının plates hareketlerini yapıyorum sonra callanetics karın egzersizlerini sonra da leslie 5 mil yapıyorum
benim bildiğim 1 günden fazla ara vermemek gerekiyormus callaneticse

kitabı da okursaız mucizeden bahsetmiyor zaten. ben 21 i pazartesi bitiriyorum haftada 3 gün yaptım hatta 1 kilo aldım ama 1-2 beden daha inceldim, yayılmış olan kasları boylamasına uzatıyor. görenler kilo vermişsin kalçan toplamış diyor. aslında kilo verdiğim yok. ama kilosu fazla olan kişilerin mutaka kardiyo çalışmaları lazım ardından bunu yapmaları gerek. yalnızca bu kilo verdirmiyor sadece topluyor.

kitabı da okursaız mucizeden bahsetmiyor zaten. ben 21 i pazartesi bitiriyorum haftada 3 gün yaptım hatta 1 kilo aldım ama 1-2 beden daha inceldim, yayılmış olan kasları boylamasına uzatıyor. görenler kilo vermişsin kalçan toplamış diyor. aslında kilo verdiğim yok. ama kilosu fazla olan kişilerin mutaka kardiyo çalışmaları lazım ardından bunu yapmaları gerek. yalnızca bu kilo verdirmiyor sadece topluyor.

canım sen ne zamandır yapıyosun

evet canım evde rahat yapılıyor.severek yapacağına eminim.özelden msj atayım sana.

bu yazıyı görünce merak ettim.rica etsem banada adres linkini atarmısnız.aradan zaman geçmiş ama yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

merhaba yazınızı ookuyunca merak ettim. bende bu egzersizlerin olduğu linki bulamadım.rica etsem o linki banada yollarmısnız.teşekkürler

canım sen ne zamandır yapıyosun

ben callanitici haftada 3 kezden 21 saati bitirdim, yani 2 ay gib bir zamanda. kasar şekillendi gibi doğru popo topladı ama kiloya yararı yok gibi, ama esneme hareketleri olduğu için jimnastikten sonra yapılabilir, rahatlatıyor. Ne bileyim kiloları dert etmeyen insanlara özeniyorum, öyleside iyi değil tabi. Ama en güzelispor hayatınla iç içe geçmiş olacak. Seviyorum koşmayı yürümeyi ama daha küçük çocuğum var pek çıkamıyorum yürüyüşe. Zaten yaşda 40 olacak gelde spor yapma.

ben callanitici haftada 3 kezden 21 saati bitirdim, yani 2 ay gib bir zamanda. kasar şekillendi gibi doğru popo topladı ama kiloya yararı yok gibi, ama esneme hareketleri olduğu için jimnastikten sonra yapılabilir, rahatlatıyor. Ne bileyim kiloları dert etmeyen insanlara özeniyorum, öyleside iyi değil tabi. Ama en güzelispor hayatınla iç içe geçmiş olacak. Seviyorum koşmayı yürümeyi ama daha küçük çocuğum var pek çıkamıyorum yürüyüşe. Zaten yaşda 40 olacak gelde spor yapma.
ölçülerini aldınmı canım merak ettim bende 8-9 saat kadar yaptım sonra bayram telaşından yarım kaldı şimdi tekrar başlayım diorum bakalım biraz inceltsinde kilo vermesemde olur yawww önemli olan zayıf görünmek deilmi zaten :)
arkadaşlar banada yardım edermisiniz videoyu nasıl bulucam nerden bulucam

canım eski sayfaalrı oku sürekli herkes aynı şeyi soruo bi önceki sayfada sölemişim bu kadar mı zor aramak hadi bakayım arkaya dön :)))))) araştır tembellik yapmak yok :)))
anlaştık mı :))))

X