Callanetics Egzersizleri

mrb siteye yeni üye oldum bu konu çok dikkatimi çekti acaba banada yollarmısınız linkleri birde bu özelden msj gönderme nasıl oluo acaba :)

girly nasil bir karis uzadin mi? blamajeee
neyse

arkadaslar, bu süper callanetics ile Callanetics_10_hour_Challenge ayni mi? yoksa farkli videolar mi?

Dailymotionda baktim saniyorum ayni degil buda 1 saate yakin sürüyor.. süper callani kullanan varsa yada spordan anliyan arada cok fark varmidir ? yazarsaniz sevinirimmm

uzadim canim, super oldu :)

süper callanetics ile Callanetics_10_hour_Challenge ayni degil, icerikleri, hareketlerin siralari ve sureleri farkli. hangisi kolay geliyorsa onu yapmali, cunku kaslar harekete gectiginden hareket kabiliyeti ilk zamanlar etkilenecek, hareket ederken acima zorlama hissedilecek. o yuzden baslarken en aci vermeyeni tercih edilmeli.

tesekkür et o halde bana :)

simdi ben bu yazdiklarini anlamak icin iki videoyuda incelemem lazim ..ufff.. bende süper yok o iste part part..diger challenge var..ama digerinide dailymotion dabölüm bölüm koymuslar.. kondisyonum iyidir ben zor olani yapmak istiyorumguclubacismile

10 hours olanı zorlanmadan yapıyosan eğer supere geçebilirsin diyorlar süperi ileri seviye yani link gönderilmiyor malesef googledan yazın arayın
ayrıca boy uzatmasıda yapmıyor duruşu düzgünleştirdiği için normal boyuna ulaşıyormuşsun diye okumuştum

kızlarr var mı başlamak isteyen. arkadaş arıyorum yanıma benimle başlayıp takip edecek, beni gaza getirecek, mazaretsiz her gün kaçmadan yapacak!

Ben varım canım biraz geç oldu ama bende yapmak istiyorum ama bir türlü gaza gelemiyorum hep 6 günde bıraktım olmadı bu arada 6 gün yapıp bir gün ara veriyoruz nerdeyse 1 saat sürüyor program hadi kızlar var mı başlamak isteyen

kızlarr var mı başlamak isteyen. arkadaş arıyorum yanıma benimle başlayıp takip edecek, beni gaza getirecek, mazaretsiz her gün kaçmadan yapacak!

canım ben başlarım. Sen de video link varsa özelden atsana kaydirigubbakcemile5

Ben varım canım biraz geç oldu ama bende yapmak istiyorum ama bir türlü gaza gelemiyorum hep 6 günde bıraktım olmadı bu arada 6 gün yapıp bir gün ara veriyoruz nerdeyse 1 saat sürüyor program hadi kızlar var mı başlamak isteyen

canım ben başlarım. Sen de video link varsa özelden atsana kaydirigubbakcemile5
zemuszemus
bende warım gün belriliyelim hepimiz aynı anda başlıyalım we gaza getirelim ölçülerimizi alallım neydik ne olduk derizolumunekankayizsmile

bende başlıyacam inş ama ben torrent dan indiriyorum bakalım nasıl benim kiCADIARZU

zemuszemus
bende warım gün belriliyelim hepimiz aynı anda başlıyalım we gaza getirelim ölçülerimizi alallım neydik ne olduk derizolumunekankayizsmile
ok o zaman benim hazır nasılsa ben hemen başlıyabilirim yane yarından itibaren :)))
bende başlıyacam inş ama ben torrent dan indiriyorum bakalım nasıl benim kiCADIARZU

sende indir ozaman beraber başlayaluım :) ne kadar çok kişi o kadar gaz :))))

bende varimmmmm ama bende süper callanetics yok.. ve part olarak indirmeyide denedim olmadi hep hata verdi

sizler süper callan ile mi basliycaksiniz????

bende varimmmmm ama bende süper callanetics yok.. ve part olarak indirmeyide denedim olmadi hep hata verdi

sizler süper callan ile mi basliycaksiniz????

10 saatlik programı tamamiyle yapmadan geçmemek lazımmış süper malum sırayla bu işler 10 saatlik programda kolay bişi değil arkadaşlar baştan söyliyeyim
diyetcenter yada sende zayıfla adlı sitelerde vardı googledan iyice bi araştırma yapın bence

bende linkini istiyorum türkçe alt yazılı olanı varsa iyi olur:):uhm:

kızlar tüm sayfaları okuyamadım kusura bakmayın eğer 2.kez aynı soruyu sorarsam. deneyipte gerçekten faydasını gören var mı? varsa ne kadarda etki etti. ben şimdi hamileyim doğumdan hemen sonra başlayabilirmiyim?

cnm benim indriim 21 gün düzenli yaptığında 100de 100 inceliosun deneyenlerin yorumları bşka 1zayflama sitesinde

kızlar türkçe alt yazı linki varsa rica etsem atarmısnz?buldugum butun lınkler ölmüş.bulamadım.

X