Callanetics Egzersizleri

Rapid linkleri kırık çıkıyor bende anlamadım :S hata veriyor inmiyor ...

Ben artık yapamıyorum canım tekrar başlıcam bi türlü anlamadım fayda ediyormu etmiyormu senin nasıl gidio

başlasam devam edemicektim çünkü perşembe günü kayınvalidemler gelcekler sözlümün yemin töreni için 4-5 gün ara vermek zorunda kalcaktım başlamadım bende :KK43:(canım bir de ben 60 ın altına inmeyi bekliyorum son kilolarıma saklıyorum bu egzersizi a.s.
hımmmm bence bi an evvel başla canım bende bugünden itibaren spora başlıyorum ama callan yapsam mı yapmasammı karar veremedim açıkçası bence bi an evvel başla 60ın altına incem die bekleme vücut sıkılaşmaya başlasın
Rapid linkleri kırık çıkıyor bende anlamadım :S hata veriyor inmiyor ...

canım sırayla indirmen lazım rapid hata verebilir 10 15 dk bekle tekrar dene

callanetics yeni başlayanlar varmı ..ben 10 saatlik olan ı indirdim.Sanırım Türk çesi 10 saatte 10 yaş.Başlangıcta çok muu zorluyor acaba

callanetics yeni başlayanlar varmı ..ben 10 saatlik olan ı indirdim.Sanırım Türk çesi 10 saatte 10 yaş.Başlangıcta çok muu zorluyor acaba
ben bundn 4 ay önce falan yapmıştım bana çok zor gelmedi zor gelirse eger zaten callen teyzede kendi kulvarıızın oyuncusu olun diyo ya
siz zorlandıgıız yerde ara verebilirsiniz
sonra sonra zaten hepsini yapabilirsiiz...

bazı hareketlerin zorluğu var ama genelde zor değil ve yaptıkça alışıyorsunuz daha kolay yapoyosunuz
yaaa bunu tamamlıyan yokmu hiç yakınlarda 2 kere başladım bıraktım bu soğuklarda da başlamak zor geliyo :KK43:(( gaza gelirim belki yapan işe yarayan varsa :KK43::eek:kaydirigubbakcemile

bazı hareketlerin zorluğu var ama genelde zor değil ve yaptıkça alışıyorsunuz daha kolay yapoyosunuz
yaaa bunu tamamlıyan yokmu hiç yakınlarda 2 kere başladım bıraktım bu soğuklarda da başlamak zor geliyo :KK43:(( gaza gelirim belki yapan işe yarayan varsa :KK43::eek:kaydirigubbakcemile

canım merhabalar öncelikle,
Ben callanetics egzersizlerini sadece 6 gün yaptım,
yalnızca dizimden ameliyatlı olduğum için yer hareketlerini yapamadım.
Samimi bir şekilde söylüyorum
6 günün sonunda bel, göğüs, bacak ve ve kalçadan 2'şer cm.gitmişti.
21 gün uygulanırsa sanırım çok büyük etkisi olacak.

bende yeni başladım.Bugün 3 . olucak bi etkisinini görürsem yazarım.Benimle yeni başlayan yokmu?

kesinlikle devam et derimm ben magrenta
offf bu aralar çok zor gelio yaww :KK43:(( inşallah başlıcam
canım merhabalar öncelikle,
Ben callanetics egzersizlerini sadece 6 gün yaptım,
yalnızca dizimden ameliyatlı olduğum için yer hareketlerini yapamadım.
Samimi bir şekilde söylüyorum
6 günün sonunda bel, göğüs, bacak ve ve kalçadan 2'şer cm.gitmişti.
21 gün uygulanırsa sanırım çok büyük etkisi olacak.
bende 6 gün falan yaptım ama ölçülmedim offff tekrar başlayım baree şurda topluca başlasak ne güzel olurdu yawww
bende yeni başladım.Bugün 3 . olucak bi etkisinini görürsem yazarım.Benimle yeni başlayan yokmu?

tebrik ederim canım 6.gün yapıp bir gün ara veriosun ya ara verdiğinde bi ölçül bakalım fark var mı

bende başlamak istiyorum topluca yapıldımı güzel oluo kaçamak yapamıosun varmı başlamak isteyen bugün başalayalım :)

Baya arkadaş varmış yerni başlayan.Ben malesef pazar evimde olmadığım için ara verdim bugün 4. yapıyorum.Fakat pazar kaçamak şeklinde değildi, babamın evinde büyük bir temizlik yaptım ,akşama da yorgunluktan yapamadım.Ama artık mazeretim yok.Ayrıca leslie ile de yürüyüş yapıyorum .

ben 1 ay önce videoyu indirmiştim fakat altyazıyı indirmemiştim.Hareketleri 21 gün yaptım fakat altyazı olmadığı için çok doğru yapmamıştım ama yine de 1 cm incelmiştim.Şimdi altyazıyı indirip tekrar başladım.3/21 yaptım inamayacaksınız iki günde kalçamdan 1 cm gitti bende inanamadım şimdi ısrarla yapmaya devam edeceğim,kendimi çok sıkı hissediyorum 3. günde ağrılarım kalmadı çok rahat yapabiliyorum,en zorlandığım ise pelvis rotasyonu...

kızlar bnmde kalça bölegemde sorun var fazla kilom yok ama toparlamalıyım acilen .bnada link atabilirmisin nerden indirebilirm bulamadm:KK43:

kızlarr var mı başlamak isteyen. arkadaş arıyorum yanıma benimle başlayıp takip edecek, beni gaza getirecek, mazaretsiz her gün kaçmadan yapacak!

arkadaslar bende yapmak istiyorum ..Super Callanetics nerden indirebilirim ? lütfen yardimmmmopuyorumnanaktan
daha önce bir tikla indirebilmistim.. silindi pc degisince simdi bulamiyorum

mrb siteye yeni üye oldum linki banada ulaştırabilirmisiniz acaba en kısa sürede şimdiden çok teşekkürler :)

X