Çamaşır kurutma makinası hakkında...

Tekrardan Merhaba ;

Cumartesi misafirlerim varken geldi kurutma makinem. adam detaylarını anlattı evde misafir olunca adam da şaşırdı hatta hızlı hızlı anlattı gitti sadece yerine oturttular
Misafirler gidince direk yorganımı yıkadım. yaklaşık 2 saatte kuruttu sıcacık ve tamamen kurumuştu. normalde yıkasam camı bile açsam 2 günde ancak kururdu.
pazar günü de renkli çamaşırlarımı yıkadım ütü kuruluğunu seçtim sonra program bitince de ütüleyeceklerimi çıkartıp yeniden dolap kuruluğunu seçtim makineden genel olarak çok memnun kaldım.

Etrafa kesinlikle ısı falan vermiyor küçük kilerde duruyor kapısı şuanda yok içeriye hiç ısı vermedi
Titremesi yada yerinden oynaması falan mümkün değil çamaşır makinesinden bile az titriyor.
Ürünlerde çekme falan oluyor diyorlar daha 2 kez çalıştırdım fakat gram küçülme olmuyor ütü için çok fazla kırıştırmıyor da :KK34::KK34:
Kesinlikle A sınıfı alınmasını öneririm hatta A sınıfı VE AKILLI NEM SENSÖRÜ mutlaka olsun alacağınızda ürünlerin nemine göre zamanını kendisi ayarlıyor.
Çamaşır makineninzin sıkma devri yüksek ise kurutma makinesini daha kısa süre de bitiyorsunuz zaman açısındaın bizim çamaşır makinesi (1200 DEvir )

Mesela ütü kuruluğu 1 saat 55 dk akıllı nem sensörü ile 1 saatte bitirdi ve sonra Dolap kuruluğunu seçtim onda da 2,45 dk yazıyor ama 30 dk bitirdi kendi kendisi ayarlıyor..

Aklıma gelenler bunlar sormak istediğiiz var ise cevaplayabilirim.

Ürün Resmi ve modelini ekliyorum. Şuanda kampanyada :KK34: 3885 KT Çamaşır makinesi kurutucu

Eki Görüntüle 556382

hayırlı olsun makinanız iyi günlerde kullanın kampanya fiyatı ne kadar acaba
benim elimde şu anda bosch broşürü var çamaşır makinası alana kurutma yüzde 40 indirimli, demişler ama ben pek indirim göremedim açıkçası
7 kilo a sınıfı avatixx kurutma makinası 1.798 tl benim için bu fiyat çok fazla tabi
iyice araştırmak lazım almadan önce

hayırlı olsun makinanız iyi günlerde kullanın kampanya fiyatı ne kadar acaba
benim elimde şu anda bosch broşürü var çamaşır makinası alana kurutma yüzde 40 indirimli, demişler ama ben pek indirim göremedim açıkçası
7 kilo a sınıfı avatixx kurutma makinası 1.798 tl benim için bu fiyat çok fazla tabi
iyice araştırmak lazım almadan önce

teşekkür ederim inşallah sende en kısa sürede alırsın.

biz tanıdık diye biraz uyguna aldık int baktım şimdi 1,699 TL + yanında süpürge hediyeli
bende çok araştırdım ama bizim özellikle aradıklarımız A sınıfı + akıllı nem sensörü + bide 8 kg bu özellikler olan en uygun makine bu diyebilirim.

1,5 senedir devamlı bakıyoruz sonunda aldık :KK9:

bende ciddi ciddi düşünmeye başladım kurutma makinesi, karadenizdeyiz hem nemli, hem bol yağış var,
iki de küçük çocuk olunca çamaşır asma kurutma dert,
ama benim çamaşır makinem zıplıyor biraz, üstüne kuramazlar heralde:26:
koyacak başka yerimde yok, nasıl olur bilemiyorum...

teşekkür ederim inşallah sende en kısa sürede alırsın.

biz tanıdık diye biraz uyguna aldık int baktım şimdi 1,699 TL + yanında süpürge hediyeli
bende çok araştırdım ama bizim özellikle aradıklarımız A sınıfı + akıllı nem sensörü + bide 8 kg bu özellikler olan en uygun makine bu diyebilirim.

1,5 senedir devamlı bakıyoruz sonunda aldık :KK9:

bende 1.5 sene bakarım anca :KK37:
şu anda hemen alamam zaten :KK50::KK50:

bende ciddi ciddi düşünmeye başladım kurutma makinesi, karadenizdeyiz hem nemli, hem bol yağış var,

ona mutlaka bi çare buluyorlar üstüne zaten taşıması için aparat yerleştiriyorlar :KK34:

bende 1.5 sene bakarım anca :KK37:
şu anda hemen alamam zaten :KK50::KK50:

hem size hemde bütçeye uygun bişey bulursunuz

aslında uygun fiyatlarıda var
bir tarafım onlardan al diyor bir tarafımda bekle biraz daha iyisi olsun diyor

o uygun fiyatlılar C sınıfı oluyor onlarda da devir ve yakım yüksek oluyr faturayı etkilior

Çok memnunum..Siemens 8 kg lık kurutma makinası kullanıyorum..Bu gün çamaşır makinası,kurutma makinası üst üste durması için aparat taktırdım....Çok daha iyi oldu böylesi...B sınıfı kullanıyorum..Çünkü A sınıfında 8 kg lıklar yok...

Aparat koyunca böyle oldu....

Benim çamaşır makinası da öyle zıplıyordu...Ayağında dengesizlik var dediler,düzelttiler...Kurutma makinasını da üzerine koydular...

Çok memnunum..Siemens 8 kg lık kurutma makinası kullanıyorum..Bu gün çamaşır makinası,kurutma makinası üst üste durması için aparat taktırdım....Çok daha iyi oldu böylesi...B sınıfı kullanıyorum..Çünkü A sınıfında 8 kg lıklar yok...

Aparat koyunca böyle oldu....

elektiriğe ne kadar yansıma oldu peki

merhaba arkadaşlar,
boschtaki kampanyayi görüp mağazaya girince hiç bu aralar gündemde yokken birden aklima düştü bu kurutma makinesi fikri...
bütün akşam internetten araştirdim sonunda gözümü karartip aldim...
bulunduğum bölge rutubetli olduğu için kış ayları ewde kurutma gerçekten sıkıntıydı ewimde,üstelik oda ısısını da düşürüyoruz aynı zamanda...
2 gün oldu makine ewe geleli,çamaşır makinemi de değiştirip aynı marka aldığımdan üstüste kurdular bi güzel...
ve ben 2gündür şükrediyorum her çamaşır katlayışımda,şimdiye kadar keşke alsaymışım her şey mis gibi pofuduk pofuduk çıkıyo havlularim...
hatta kurutmasa bile razıyım,minnettarım o tozu saçı garip şeyleri ayrıştırdığı için çamaşırlarımdan

Sizin boschun hangi kurutma makinesi?

Benim çamaşır makinem Bosch çok da memnunum şimdi kurutma makinesi istiyorum. Bu arçelik aklıma yattı boschlar çok pahalı bir akıl verin farklı markalar üst üste konuyor mu

Son düzenleme:

Benim çamaşır makinem Bosch çok da memnunum şimdi kurutma makinesi istiyorum. Bu arçelik aklıma yattı boschlar çok pahalı bir akıl verin farklı markalar üst üste konuyor mu

hayır konmuyor malesef
siz kendiniz koyabilirsiniz ama bu sefer makinelerin birinde sorun çıkarsa servis garantı dışı bırakıyormuş

aslında uygun fiyatlarıda var
bir tarafım onlardan al diyor bir tarafımda bekle biraz daha iyisi olsun diyor

benim de arçelik cnm 2 yıl oluyor alalı

ben de 600 liraya almıştım

iyiki de almışım

faturam da kullanım sıklığına göre değişiyor

yaklaşık olarak 10-15 lira arası diyebilirim

çok fazla çamaşır yıkıyorum çünkü

sanırım benim kurutma makinam biraz fazla elektrik harcıyor bu ay kullanmıycam deniycem bakalım bu elektrik faturasının sebebi kendisimi :KK1:

benim de arçelik cnm 2 yıl oluyor alalı

ben de 600 liraya almıştım

iyiki de almışım

faturam da kullanım sıklığına göre değişiyor

yaklaşık olarak 10-15 lira arası diyebilirim

çok fazla çamaşır yıkıyorum çünkü

teşekkürederim kullnan bikaç kişi daha menun olduğunu elektiriğinde bukadar olduğunu söylemişti

Akşam 10 dan sabah 6 ya dek elektrikler %50 daha ucuzmuş...Bilginize arkadaşlar....Gece tarifesi............

Son düzenleyen: Moderatör:

bana kalırsa ikisine de bir sor Bosch bu konuya ne diyecek arçelik ne söyleyecek. garanti dışına alacaksa hiç riske girmeye değmez :KK20:

Akşam 10 da sabah 6 ya dek elektrikler %50 daha ucuzmuş...Bilginize arkadaşlar....Gece tarifesi............

bunu duymuştum genelde öyle yapıyorum. :KK55:

Çamaşır makinası,bulaşık makinası ve kurutma makinası....Bu üçlüyü çok gerekmedikçe akşam 10 dan önce kullanmamaya çalışıyorum..Etkis faturada nasıl olacak merak ediyorum.......

X