çamaşır makinalarınız kaç kg.lık ??

4 yıl önce evlenirken almıştık..Siemens 6 kg ama yetmiyo...günde en az 2 kere makine çalıştırıyorum...çamaşır odası hep kirlilerle dolu..yıka yıka sıfırlayamıyorum:KK31: ne önerirsiniz benim durumumda bi ev hanımı için:26:

Kızlaarrr, yeni taşındım ve ikinci el bir çamaşır makinesi aldım ama sıkma esnasında deli gibi sarsılıyor.. sanki binayı yıkacak gibi oluyoor. Evimde çamaşır makinesi değil uzay gemisi var sankiii
kaç kiloluk değil bilee, elde yıkıyorum her şeyi :KK43:
çamaşır makinesini çalıştıracağım zaman çok komik her şey farklı renkler ve farklı kumaşlardan olduğu için bir türlü çamaşır makinesinin yetmemesi gibi bir sorun yaşamıyorumm, ben de istiyorum kg hesabı yapmayıı :KK66:

güzel arkadaşlarım, cici hatunlar.. iyi güzel hoşta, bütün yorumları okudum kimisi 6kg da bile battaniye yıkadım demiş, bazı arkadaşlar da 7kg veya 8kg makinem ama bi yorganı bile sığdıramıyorum:18: demiş, kimisi yatak yorgan ne bulursam:KK52: atıyorum demiş :KK53:
efenim sonuç olarak bosch marka çamaşır makinesi alacak olsam ve çift kişilik elyaf yorgan yıkamak istesem, kaç kg lık makine alsam iyidir? Muallakta kaldım çünkü artık 2 kişi de olsan sensörler sayesinde optimum enerjiyi harcıyor makineler (Bu yük sensörü opsiyonunun bosch taki karşılığı VarioPerfect galiba, az önce inceledim de biraz), dolayısıyla harcanacak suyu ve enerjiyi dert etmiyorum, tek takıldığım konu yorgan-battaniye meselesi, 6 -7 -8 kg lık makinelerden hangisini almalıyız bosch kullanan hanımlar ??

ben bosch kullanıyorum 7 kilo battaniyemi yıkıyorum ama yorgan yıkanmaz sanırım.kız kardeşim aldı suan 8 kilo harika bişi çamaşırı tartıyor bile.

çok memnunum ben 7 kilodan yorganıda yıkamaya veririm artık :KK70:

8 kilo bosh istikbalin tek kişilik uyku setinin sadece yorganını zor alıyor normalmi

ben bosch kullanıyorum 7 kilo battaniyemi yıkıyorum ama yorgan yıkanmaz sanırım.kız kardeşim aldı suan 8 kilo harika bişi çamaşırı tartıyor bile.

çok memnunum ben 7 kilodan yorganıda yıkamaya veririm artık :KK70:

çamaşırı nasıl tartıyor benimkide bosh 8 kilo o özelliğini bilmiyorum bahsedermisiniz

güzel arkadaşlarım, cici hatunlar.. iyi güzel hoşta, bütün yorumları okudum kimisi 6kg da bile battaniye yıkadım demiş, bazı arkadaşlar da 7kg veya 8kg makinem ama bi yorganı bile sığdıramıyorum:18: demiş, kimisi yatak yorgan ne bulursam:KK52: atıyorum demiş :KK53:
efenim sonuç olarak bosch marka çamaşır makinesi alacak olsam ve çift kişilik elyaf yorgan yıkamak istesem, kaç kg lık makine alsam iyidir? Muallakta kaldım çünkü artık 2 kişi de olsan sensörler sayesinde optimum enerjiyi harcıyor makineler (Bu yük sensörü opsiyonunun bosch taki karşılığı VarioPerfect galiba, az önce inceledim de biraz), dolayısıyla harcanacak suyu ve enerjiyi dert etmiyorum, tek takıldığım konu yorgan-battaniye meselesi, 6 -7 -8 kg lık makinelerden hangisini almalıyız bosch kullanan hanımlar ??

9 kilo al derim

7 kg lık aldım arçelik,daha kullanmak nasip olmadı :) seneye dğünden sonra nasipse =)

bende 6 veya 7 kgluk alıcam mümkünse 6 ..
kayınvaldemde 8 kg var yorganlarımı fln orda gelir yıkarım

8kg arçelik

çok ama çok memnunum.. yorgan battaniye hatta küçük kilimlerimi bile yıkıyorum :KK16:
vee sessiz bi makine çok çok tavsiye ediyorum :nazar:

Ben biraz abartıp 9 kilo aldım herşeyi kolay kolay yıkarım diye. Daha hiç kullanmadım ama haziranda kullanmaya başlıcam inşallah ama aynı makineyi kullananlar var ve çok da memnunlar:)

kızlar ben de camasır makınası alcam sızce 8 kıloluk mu 7 kıloluk mu ıyıdır?

battanıye nevresım herseyı yıkasın ıstıyorum....tavisye ettiğiniz marka felan var mı bana?

yardımlarınızı bekliyorum:KK14:

7 kg samsung elmas kazan ama uyku setimim minicik yorganı sığmadı. çift kişilik büyük battaniyeler için de tam tavsiye edemem keşke 9 alsaymısım.. battanıye yorgan yıkatmaktan kurtulurdum :KK43:

benimki hotpoint ariston 10 kg. yıkama 7 kg. kurutma.ama daha kullanmadım malum çeyize aldım.

X