Sorun bende mi

Benim de bebeğim 6 aylık ve bizim de aramız eskisi gibi değil geçim sıkıntısından ziyade bebekten sonra erkekler fazla baskı ya da sorumluluk hissini bir süre kaldıramıyorlar bence yeni düzene alışmak zor oluyor çünkü her istediğinizde biseyler yapamıyorsunuz odaklanma sorunları var ya da eskisi gibi hevesleri olmuyor mu demeliyim bilemedim bence geçici bir durum umarım öyledir
1 buçuk yıldır böyle çok temiz özenli vücut hatlarım güzel neden bunu yaptığını anlamıyorum oğlumun uyku sorunu yok saat 10 dan itibaren uyuyor çok ta anlayışlıyım bi sorunun bi derdin olabilir veya benden sıkılımş olabilirsin diyorum hayır ne alaka vs iş yatağa geçince yok başım yok karnım ağrıyor diyip geçiştiriyor

Yanlış anlamayınn ama özellikle normal doğumdan sonra vajinanın hacminde değişimler oluyor ve pelvis bölgesine ait düzenli sporlar yapmadıkça da geri toparlanmıyor, bunu kadınlar pek farkedemiyor ama ilişki esnasında erkekler tatmin olamıyor. Bu sebepten dolayı çocuktan sonra değişiyorlar farklı arayışlara giriyorlar ne yazık ki. Belki prono belki başka bişey.

1 buçuk yıldır böyle çok temiz özenli vücut hatlarım güzel neden bunu yaptığını anlamıyorum oğlumun uyku sorunu yok saat 10 dan itibaren uyuyor çok ta anlayışlıyım bi sorunun bi derdin olabilir veya benden sıkılımş olabilirsin diyorum hayır ne alaka vs iş yatağa geçince yok başım yok karnım ağrıyor diyip geçiştiriyor
İzlediği şeylerden etkilenip ilişki de farklı, değişik şeyler arıyor olabilir mi acaba 😂🤭ve bence izlemeyi bırakmalı onun da etkisi olabilir

Yanlış anlamayınn ama özellikle normal doğumdan sonra vajinanın hacminde değişimler oluyor ve pelvis bölgesine ait düzenli sporlar yapmadıkça da geri toparlanmıyor, bunu kadınlar pek farkedemiyor ama ilişki esnasında erkekler tatmin olamıyor. Bu sebepten dolayı çocuktan sonra değişiyorlar farklı arayışlara giriyorlar ne yazık ki. Belki prono belki başka bişey.
Hayır ben çok dikkat ettim hiç doğum yapmamış gibi hala

Eşinize açık açık sorsanıza, hayırdır geceleri başımda mır mır mırıldanıp uyuduğuma emin olunca neden başka odalara kaçıyorsun diye.
Açık iletişim kurun, böyle çözülmez bu. Söylesin yani neymiş karın ağrısı.

Eşinize açık açık sorsanıza, hayırdır geceleri başımda mır mır mırıldanıp uyuduğuma emin olunca neden başka odalara kaçıyorsun diye.
Açık iletişim kurun, böyle çözülmez bu. Söylesin yani neymiş karın ağrısı.
Sordum kendi kendine uyduruyorsun falan filan görsem de yalancı çıkarır kendi yalanına bile inanır

Sordum kendi kendine uyduruyorsun falan filan görsem de yalancı çıkarır kendi yalanına bile inanır
O zaman eşiniz yataktan kalkıp gittikten sonra yavaşça kalkıp siz gidin başka odaya, artık başka odadayken de sanmıyorum ki uyduruyorsun desin. Ne yapacak, ben aslında yoğum mu diyecek

Hayır ben çok dikkat ettim hiç doğum yapmamış gibi hala

Hiç doğum yapmamış gibi olamaz çünkü yapmış😂 nasıl dikkat etmiş olabilirsiniz iç yarı çapını mı ölçtünüz 🫠 ben ne yazdım zaten kadınlar farkedemiyor dedim dıştan belli olmuyor vajinadan bahsediyorum vulvadan değil. Okursanız anlayacaksınız. Vücut hatlarım güzel deyip durmuşsunuz size göre güzel belki sadece. Hem sorun bende mi diye sorup hem de söylenen her şeye itiraz edince içiniz rahatlıyor mu? Topluca adamı gömüp dağılalım istiyorsunuz.

X