Çaresizim yardım edin

Öncelikle geçmiş olsun.Bu süreçte eş desteği çok önemli ve kıymetli.Maalesef eşin bu konuda hata yapmış.Boşan bırak git vs demek çok kolay ama yapmak çok ama çok zor
Çok şükür ben eşim konusunda çok şanslıyım ama terside olsa hemen vazgeçmezdim.Eşinle sakince samimi şekilde konuşmayı dene bence içine sinerse unutma çalış.Yolunuza devam edin Ama aksi olursa yoluna yalnız devam etmeye cesaret etmelisin
Herşey senin elinde çaresiz hissetme hayat hep sürprizlerle dolu sakince karar ver kalbinin sesini dinle bol şans diliyorum 🙏
Kimse sınanmadığı günahın masumu değil. Allah korusun eşiniz bir gün eskortlarla mesajlaşsa bir hatadır olmuş hemen vazgeçmem mi diyeceksiniz? Aldatmaya hata diyenler halt etmiş. Bal gibi ne yaptığını biliyor ki tekrarlamış kocaman herif. Kendiniz uygulamayacağınız tavsiyeleri atıp tutmak çok kolay.

Ortada samimi konuşacak ne kalmış? Nerden ucuz eskort bulunacağı falan konuşulur ancak. Bu kadının çocuğu yok ailesinin yanına dönüp gayet güzel iş güç bulup çalışabilir. Kucağında iki bebeği gidecek yeri olmayan bir kadın mı da çocuklar için idare edin denecek? En azından eline geçen üç kuruş parası olur gururunu ayaklar altına alan bir adamla yaşamaz. Kendisine hastalık bulaştırabilecek eskortlarla takılan bir herife niye tahammül etsin?

Bir de şey var küçük yerde yaşıyorum iş bulamam. Konu sahibi de ilçede yaşıyorum asla iş bulamam yazmış. Ben anlamadım büyük şehirlerde yaşamayan herkes işsiz mi, taş mı kemiriyor ya da herkese devlet mi bakıyor. Herkes nasıl iş bulup çalışıyorsa sen de öyle bulup çalışırsın.

Çocuk da yok, iş saatlerini sıkıntıya sokacak bir durum yok, o ilçede iş bulamadın başka yerde bulursun, azıcık aşım kaygısız başım dersin. Veya Anne baba boşanıyormuş, onlardan birinin yanına gider hem çalışır hem huzurunla yaşar gidersin.

Ama olur mu hiç, yeter ki çalışmayayım. Başkasına seni öyle bi boşaltıcam ki diyen adam için seviyorum diye kendimi kandırıp evde yatayım yeter. Hey yarabbim
Asla anlayamadığım kafalar.
Bedava sirke baldan tatlıdır demişler

Seni iliklerine kadar boşaltacağım diyen adam kadına gitse ne yazar gitmese ne yazar.Adam kafada kadınla sevişmiş zaten bir tek ten tene değmemiş oluyor gitmediyse de.Nasıl hala seviyorum diyebiliyor insanlar gerçekten anlamıyorum.Şimdi bu adamla devam edip sonrada çocuk yapmaya çalışırsa konu sahibi nasıl unutacak o yazışmaları ?

Öncelikle geçmiş olsun.Bu süreçte eş desteği çok önemli ve kıymetli.Maalesef eşin bu konuda hata yapmış.Boşan bırak git vs demek çok kolay ama yapmak çok ama çok zor
Çok şükür ben eşim konusunda çok şanslıyım ama terside olsa hemen vazgeçmezdim.Eşinle sakince samimi şekilde konuşmayı dene bence içine sinerse unutma çalış.Yolunuza devam edin Ama aksi olursa yoluna yalnız devam etmeye cesaret etmelisin
Herşey senin elinde çaresiz hissetme hayat hep sürprizlerle dolu sakince karar ver kalbinin sesini dinle bol şans diliyorum 🙏
Harika tavsiyeler gerçekten.
Yengeç burcu musunuz acaba ? 💆
(Kızmayın hanımlar ben de yengeç burcuyum.)

Boşansam gidecek bı yerim yok bide Allah kahretsin ki çok seviyorum akıl verin ne yapayım gerçekten soracak kimsem yok

Hala sevebiliyorsan bundan sonra esini eskortlarla bölüsmeyi kabullenmelisin maalesef. Yine yapacak. Kesin gitmemistir. Yersen tabi. Yani ne sevginiz var arkadas aldatmayi bile kabul ettiriyor. Kayinvalidem hep bunda da var bir hayir der. Bebeginizin olmamasi belki de hayriniza. Tek size üzüldüm. Gidin cinsel hastaliklar bulastirmis mi test ettirin. Ilerde insallah düzgün bir adamla cocuk düsünürseniz problem cikmasin

Sunu da ekleyim: Engellemesi cok para istediginden degil, simdilik isi bittigi icin. Olur ya kadin birden yazar siz görürsünüz diye. Kendinizi kandirmayin. Okul arkadasimin annesi eski esi tarafindan böyle eskortlarla aldatilmisti. Üstüne o sirada uyusturucu da kullaniyormus. Kadinin HiV testi sonucu cikana kadar cani cikti resmen. Olmayan seyler degil maalesef

Annesi o yaşta boşanmayı göze almış bir de. O yaşta biri için daha zordur boşanmak.
Annesinin yanına gidebilir. Çalışırlar birbirlerine destek olurlar. Çoluk yok çocuk yok.
Evlenmeden önce nerede yaşıyormuş acaba. Oraya gidemem buraya dönemem, işe giremem asla iş bulamam, kendime bakamam.

Ama aklı aldatan eşine ceza vermekte. İçini soğutmakta.
Babası da aldatıyormuş annesini. Bence annesi değil babası boşanıyor annesinden. Gün gelecek konu sahibi de aynı annesi gibi çocuğuyla ortada bırakılacak. Şimdilik aile büyüklerine şikâyet etmeyle korkutabilir ama yaş ilerleyince adamın korkacak aile büyüğü de kalmayacak, babasının kalmamış mesela kimseden korkusu, bu yaşta aldattığına göre.

Namazında adam dinine düşkün evlendiginiz ilk senede olmuştu mesajlaşma yakalamastim aglayip ozurler dilemisti bi daha olmaz diye o bu sefer çok başka oldu resmen herşey ortada ne yapabilir nasıl cezasını verebilir inanın kızgın yağı üstüne dokesim geliyor öyle sinirliyim
Namazında olması iliklerine kadar başkalarını boşaltmasına engel olmamış.
Çalışıyor musunuz?

İliklerine kadar başkasını boşaltan bi eş sizin içinize sinecekti yani?

ASKIM ALLAHIN SEVDİGİ KULUYMUSSUN Kİ BÖYLE BİR ADAMA COCUK VERMEDEN GERÇEKLER ÖNÜNE ÇIKMIŞ. Hala niçin şansını zorluyorsun yahu? Boşa!

evlendiginiz ilk senede olmuştu mesajlaşma yakalamastim aglayip ozurler dilemisti bi daha olmaz diye o bu sefer çok başka oldu
Tam da bu nedenden dolayı yine başınıza gelmiş. Ve ne yazık ki bundan sonra da gelmesi olası. Eşiniz yapacağını yapıyor, sonrasında da ağlamalar özürler vs ile af diliyor. Bir döngüye girmiş gibisiniz. Özür dilerim çok aydınlık şeyler yazamadım ama gözlemim bu şekilde.

Eee adam suçlu ama size tüp bebek bitti diyor siz birşey demiyorsunuz. Adam sizi aldatıyor yine aynı. Siz bu evlilikte yoksunuz ki, niye devam ediyorsunuz. Hadi gitmedi kadının yanına da bunu hayal etmiş, konuşmuş. Siz içerde ağlıyordunuz eminim, tüp bebek yüzünden. Adamın derdi kendi zevki. Bu kadar değersiz olamazsınız yaaa. Bu kadarda değil.

X