Çaresizim yardım edin

Arkadaşlar nasıl anlatayım bilmiyorum ama uzatmadan direk yazayım
Biz 5senelik evliyiz ve her yolu denedik malesef bebeğimiz olmadı umudum tükeniyor burdaki konulari okudukca yine şükür diyorum verende Allah alanda o ol derse olur. geçen ay da tüp bebek denedik malesef negatif sonuç aldık yıkıldık resmen yaşayanlar anlar ancak 😥
Bu nasıl anlatır bilmiyorum ama kaç gündür içimde şüphe vardı kocami takibe aldım dün akşam bı baktım bı bi chat uygulmasindan ekran görüntüsü bı kadınla mesajları vardı yıkıldım resmen bide annemle babamin sorunları var boşanma evresindeler kardeslerimin hali beni bitirirken bebek hasreti yanıp yakarken bide o mesajları görmek gerçekten Allah kimseye yaşatmasın...mesajların içeriği cinsel icerikliydi ve sonrasında kadın bı avm den alacakları varmış hayalleriymis onlar için tek tek para istemiş ve buda atmış arkadaşla kamera acacaz 400attin zaten falan demiş sonra adres vermiş...gitmedim dedi ama ben e gitti çünkü 4gibi seni iliklerine kadar b*şaltacam demiş
Görünce direk bağırdım telefonu yere atıp eşime gösterdim bana ne dedigi tüp bebek sonucundan sonra o an kafasi çok bunalmış ondan yapmış şeytana uymuş kız çok para isteyince engelmis ama gitmemiş gerçekten o kadar soğudum ki daha neler dedi icimdem biseylerin koptuğunu hissetim
Allah çocuğu nasip etmiyorsa altında başka hikmet aramak lazım aldatılmışsın ve belki bu ilk değil son da olmayacak geçmiş olsun. Doktor muayenesine git cinsel yolla çok hastalık bulaşıyor

Biz 5senelik evliyiz ve her yolu denedik malesef bebeğimiz olmadı umudum tükeniyor burdaki konulari okudukca yine şükür diyorum verende Allah alanda o ol derse olur. geçen ay da tüp bebek denedik malesef negatif sonuç aldık yıkıldık resmen yaşayanlar anlar ancak 😥
Bu nasıl anlatır bilmiyorum ama kaç gündür içimde şüphe vardı kocami takibe aldım dün akşam bı baktım bı bi chat uygulmasindan ekran görüntüsü bı kadınla mesajları vardı yıkıldım resmen bide annemle babamin sorunları var boşanma evresindeler kardeslerimin hali beni bitirirken bebek hasreti yanıp yakarken bide o mesajları görmek gerçekten Allah kimseye yaşatmasın...mesajların içeriği cinsel icerikliydi ve sonrasında kadın bı avm den alacakları varmış hayalleriymis onlar için tek tek para istemiş ve buda atmış arkadaşla kamera acacaz 400attin zaten falan demiş sonra adres vermiş...gitmedim dedi ama ben e gitti çünkü 4gibi seni iliklerine kadar b*şaltacam demiş
Görünce direk bağırdım telefonu yere atıp eşime gösterdim bana ne dedigi tüp bebek sonucundan sonra o an kafasi çok bunalmış ondan yapmış şeytana uymuş kız çok para isteyince engelmis ama gitmemiş gerçekten o kadar soğudum ki daha neler dedi icimdem biseylerin koptuğunu hissetim
İyi ki kız çok para istemiş.
Yoksa koca gidiciymiş.
KEsin çok seviyorsunuzdur, boşanmak değil kocanızı düzeltmek istiyorsunuzdur. Bundan sonraki süreçte tüp bebeğe devam edeceksinizdir falan filan.
Bana sorarsanız öz saygınız varsa bir iş bulun, boşanın, kendi yolunuzu emin adımlarla yürüyün.

Öncelikle geçmiş olsun.Bu süreçte eş desteği çok önemli ve kıymetli.Maalesef eşin bu konuda hata yapmış.Boşan bırak git vs demek çok kolay ama yapmak çok ama çok zor
Çok şükür ben eşim konusunda çok şanslıyım ama terside olsa hemen vazgeçmezdim.Eşinle sakince samimi şekilde konuşmayı dene bence içine sinerse unutma çalış.Yolunuza devam edin Ama aksi olursa yoluna yalnız devam etmeye cesaret etmelisin
Herşey senin elinde çaresiz hissetme hayat hep sürprizlerle dolu sakince karar ver kalbinin sesini dinle bol şans diliyorum 🙏
Kızgın boğaya sakince yaklaş ısırırsa senindir, ısırmazsa zaten senin olmamıştır demek gibi olmuş bu yorum.

Kendine kötülük olur bu adamla devam etmen.Hiç unutmayacak, hasta olacaksın en son,yapma.Sen cesaret et, Rabbim kolaylaştırır.Ben hemen boşan diyenleren değilim ama senin boşanman lazım,yoksa asla iyileşemezsin

Allah çocuğu nasip etmiyorsa altında başka hikmet aramak lazım aldatılmışsın ve belki bu ilk değil son da olmayacak geçmiş olsun. Doktor muayenesine git cinsel yolla çok hastalık bulaşıyor
Tüp bebekte test yaptırdım bişey ciksmdi
Test yaptırdım hastalik çıkamadı tedavi sırasında..Herseyim yarım kaldı bitirdi beni

Gidin cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yaptırın. Eşinize kesin bulaşmıştır siz de yanmayın boşuna. En azından varsa bile erkenden tedaviye başlarsınız. Keşke adamda namaz niyaz arayacağınıza vicdan merhamet dürüstlük arasaydınız.
Dışarda bakıldığında adam gozukenlerden iste

Tüp bebekte test yaptırdım bişey ciksmdi

Test yaptırdım hastalik çıkamadı tedavi sırasında..Herseyim yarım kaldı bitirdi beni
Siz boşanmayı düşünmüyorsanız adamı yakalamayın böyle hayatınız boyunca sizi aldatacak çünkü, iki gönül alır 3-5 ay uslu durur tekrar bebek çalışmalı başlar asıl film hamile kalınca başlar. Sizin ne çalışmaya ne hayat kurmaya nede bu adama tekmeyi basmaya gönlünüz var kapatın kapınızı oturun kocanızla bir kez yutmuşsunuz yine yutarsınız. Kendinize biçtiğiniz değer bu

Yuh ama yaa.
7 senelik evliyim 5 negatif tüp bebek denemem oldu her negatif ten sonra eşimle birbirimize daha da bağlandık her negatifte tatile cıktık veya şehir içinde gezdik tozduk beraber vakit geçirdik.
Eşiniz yaptığı pisliği örtmek için bahane aramasın sizde inanmayın o bahaneye. Yakalamasaydınız gidicekti şimdi değilse ilerde gidecek bunu bilip devam edin.

Namazında adam dinine düşkün evlendiginiz ilk senede olmuştu mesajlaşma yakalamastim aglayip ozurler dilemisti bi daha olmaz diye o bu sefer çok başka oldu resmen herşey ortada ne yapabilir nasıl cezasını verebilir inanın kızgın yağı üstüne dokesim geliyor öyle sinirliyim
Ama sen bile bile lades demişsin arkadasım😕
Bunun cezası yok boşanmaktan başka çözümüde yok.
Adamı seviyorum demişsin bu adamın nesi sevilir.
Hiç mi kendinize saygınız yok

X