Çaresizim yardım edin

Varmis rabbimin bir bildigi

O halde Rabbine tevekkül edip bu evliliği bitireceksin, çocuk vermeyerek seni korumuş Allah, daha da artık kör göze parmak lazım misali hala evliliği devam ettirmenin yolunu arıyorsun. Çalışıp, didinip ayağa kalkıp onurunla boşanmalısın daha kaç kez aldatmasını bekleyeceksin. Tutturmuşsunuz ha deyince boşanılmıyor, adamın kaç kez daha hadi demesi lazım ilk vukuatı değil , ayaklarının üzerinde durma azmini bulman lazım, bahanelere sığınma. Adam düpedüz arsız, ahlaksız bir de bu adama çocuk vermeye çalışmışsın yapma Allah aşkına ya yapma artık, toparlan yoluna bak

Geçmiş olsun,belki de doğru insanla çocuğunuz olacak nasip edecek Allah . Bu adamla nasip etmemiş vardır bi bildiği. Namazında dininde demişsiniz ama ahlaklı ve iyi insan olmanın hiçbir dinle alakası yok inanın . Ateist bir birey daha ahlaklı olabilir bu vicdan ve karakter meselesi , buna da bi değinmek istedim. Bu adamla çocuk düşünmeyin. Bazı insanlar ebeveyn olmayı hak etmez. Bu adam da o insanlardan . Rabbim gönlünüze göre versin iyilerle karşılasın inşallah

Seni iliklerine kadar boşaltacağım diyen adam kadına gitse ne yazar gitmese ne yazar.Adam kafada kadınla sevişmiş zaten bir tek ten tene değmemiş oluyor gitmediyse de.Nasıl hala seviyorum diyebiliyor insanlar gerçekten anlamıyorum.Şimdi bu adamla devam edip sonrada çocuk yapmaya çalışırsa konu sahibi nasıl unutacak o yazışmaları ?
Erkeğin elinin kiri miydi neydi öyle bir şey vardı. İşte öyle bir şey. Çok da şaapmamak lazım, erkektir yapar. Unutulur yeeeaaa nolcak sanki :halay:

Bundan sonra bebek hasretimi bile bitirdi iki gündür içimde tüm duygularım öldü vee bu son tüp bebek dedi bundan sonra bebek tedavisi yok dedi büyük tepki gösterdi Allah buyuk verirse o verir tedavi yok dedi
Tüp bebek işi pahalı ama, adamcağız haklı. Şeytana uyabilmesi için para lazım kendisine. Biraz anlayış lütfen :işsiz:

Allah çocuk nasip etmemiş ki böyle bir durumda insan şükür eder varmış bir hayır diye. İkinci kez yasiyormussunuz bu olayı, madem boşanmaya cesaretiniz yok görmezden gelseydiniz de yüz göz olmasaydiniz

Bu adama sakın çocuk yapma, biran önce boşan ömrü boyunca kadınlara yedirir parasını, hastalık falan bulaştırır. Boşanır annenle birlikte yaşarsın, çalışırsın. Affedersen nasıl olsa kabul ediyor diye açık açık yapar saklama gereği bile duymaz. Çocuk olursa ne yapacaksın? İşin daha zor olur.

Arkadaşlar nasıl anlatayım bilmiyorum ama uzatmadan direk yazayım
Biz 5senelik evliyiz ve her yolu denedik malesef bebeğimiz olmadı umudum tükeniyor burdaki konulari okudukca yine şükür diyorum verende Allah alanda o ol derse olur. geçen ay da tüp bebek denedik malesef negatif sonuç aldık yıkıldık resmen yaşayanlar anlar ancak 😥
Bu nasıl anlatır bilmiyorum ama kaç gündür içimde şüphe vardı kocami takibe aldım dün akşam bı baktım bı bi chat uygulmasindan ekran görüntüsü bı kadınla mesajları vardı yıkıldım resmen bide annemle babamin sorunları var boşanma evresindeler kardeslerimin hali beni bitirirken bebek hasreti yanıp yakarken bide o mesajları görmek gerçekten Allah kimseye yaşatmasın...mesajların içeriği cinsel icerikliydi ve sonrasında kadın bı avm den alacakları varmış hayalleriymis onlar için tek tek para istemiş ve buda atmış arkadaşla kamera acacaz 400attin zaten falan demiş sonra adres vermiş...gitmedim dedi ama ben e gitti çünkü 4gibi seni iliklerine kadar b*şaltacam demiş
Görünce direk bağırdım telefonu yere atıp eşime gösterdim bana ne dedigi tüp bebek sonucundan sonra o an kafasi çok bunalmış ondan yapmış şeytana uymuş kız çok para isteyince engelmis ama gitmemiş gerçekten o kadar soğudum ki daha neler dedi icimdem biseylerin koptuğunu hissetim
Aldatmanın bahanesi olmaz, eşinizin karaktersizligiyle ilgili. Daha önce de yakaladım bu kadar ciddi değildi demişsiniz, bunu kabul etseniz bir dahaki sefere ısı daha ileri götürebilmesi için ona yol vermiş olacaksınız. Bu şüpheyle yaşanır mı? Akıl verilebilecek tek şey boşanmanız. Boşanmayacaksınız da rahat bırakın öyle kabul edin adamı yani ne diyebilirim ki, boşanın denmesinden farklı bir yorum istiyorsunuz gibi. Yine de siz kanıtlarınızla birlikte boşanın.

Tüp behekten sonra oldu aldatma ilk yaptiginda ne kadar cahilsem çabuk affetmisim ikincide kafama vurdu
Kafanıza vurmuş olsa boşanma yolunu seçerdiniz. Kanıtlarınızı toplarsanız maddi olarak kendinize gelene kadar, is bulursunuz vs, dişinizi sıkıp idare edecek kadar nafaka- tazminat alırsınız herhalde.

Rabbimim bir bildigi varmis ki size cocuk nasip etmemis.sizim icin daha hayirli olmus.Gidin annenizin yanina birbirnize destek olun.hee evde kalirim duzelir diyorsaniz asla duzelmez huylu huyundan vazgecmez.bunu bilin ona gore kalin sonra daha cok uzulmeyin

Boşansam gidecek bı yerim yok bide Allah kahretsin ki çok seviyorum akıl verin ne yapayım gerçekten soracak kimsem yok
Ben bu çok sevme mevzusunu algılayamıyorum karşı taraf büyük bir yanlış yapınca soğuma olmuyor mu? Ciddi soruyorum yav yakınıma da oldu benzeri ona bizzat sordum -yoo soğumuyorum demişti

Bu tür konularda yana yakıla böyle kocalardan çocuk yapma isteğine dair en büyük sebep kendine gerçek bir mağduriyet yaratmak böylece kocayı boşamamaya ciddi bir sebep sunabilmek gibi geliyor bana. Şimdi böyle bahanesi yeterli değil ama çocuğu olsaydı boşanmamak için çok daha önemli sebepleri olurdu.

Aldatılmaya devam edeceksiniz. Bir daha yakalamamaya çalışın.

Adam 2 kez aldatmış bu arada ben sayısının ikiden fazla olduğunu düşünüyorum sadece sizin yakaladıklarınız ikiyi bulmuş. Geçmiş olsun bu adam sizi ren geyiği yapmış. Bu adama bir de çocuk verin ki hiç ailenizin yanına gitme şansınız kalmasın. Aileniz arsız,sapık kocanızdan daha mı kötü?

Eşinizden ayrılmayacağınızdan çok eminim.

Bu kadar ağır bir olayın ardından, çocuğunuz olmadığı için eşinizin bunu yapmış olabileceğini bile düşünmüş olabilirsiniz. Çünkü kendinizi yetersiz ve değersiz hissediyorsunuz.

Siz eşinize çocuk veremediniz, adam da sizi aldatıyor. Mahcubiyetler eşitlendi. Evliliğinize güvensiz ve acı çekerek yaşamaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca adamın bunu 2 kez yaptığını düşünmüyorum. Sadece sizin yakaladığınız sayı iki.

Gerisi sizde.

İcimi biraz da olsa ışık oldunuz Allah razı olsun 😥 gerçekten ya diyince olmuyor daha kendime bile gelemedim ne yapacağımı bilmiyorum konuşmak görmek bile istemiyorum
Niye olmuyor? Bu adamla evlenmeden önce yok muydu bir hayatınız işiniz gücünüz? Bununla mı var oldunuz? Anne babanızın boşanmasını kardeşlerinizi bahane etmek size de zavallıca gelmiyor mu? Benim buradan midem bulandı kocanıza. Bir erkek daha iğrenç durumlara düşemez heralde. Namazı niyazı dini paravan olarak kullanmasından da mı iğrenmediniz? Evlendiğiniz sene başlamış aldatmaya. Kimbilir kaç kadınla paralı ilişki yaşadı.

Önce hastaneye gidin testler yaptırın sonra da anne babanızın boşanma avukatına sorun çifte davaya indirim yapar mı diye. Kocanız da şaşırmıştır bu kadar şeyi gördü yakaladı hala boşanmıyor gitmiyor diyordur. Neyse, bu düşüp kalktığı kadınlardan çocuk peydahlar getirir siz de bakar büyütürsünüz. Adamın işlerini görün yemeğini temizliğini yapın o da sizi aldatıp aldatıp paraları saysın eskortlara keh keh gülsün.

Ama boşan demeyin diye mazeretleri baştan sıralamış zaten konu sahibi. Niye böyle yapıyorsunuz. Koca bulunuyor mu hemen? Hele de böylesi.
Olayın şokuyla neler demişim ama içimde fırtınalar koptu bundan sonra olmaz zaten bunla nefret duyuyorum ondan ne çocuğu bu arada kafam yerine yeni yeni geliyor

İcimi biraz da olsa ışık oldunuz Allah razı olsun 😥 gerçekten ya diyince olmuyor daha kendime bile gelemedim ne yapacağımı bilmiyorum konuşmak görmek bile istemiyorum
Ay nolcak canım erkeğin elinin kiri!
Yıkayınca geçer! Nolmuş yani nefsine uyduysa!
Namazında niyazındaymış!
Böyle adam boşanılır mı?!
aman ha okumayın çalışıp iki kuruş para kazanıp referans edinmeyin okuyunca noluyor kızlar erkekli kadınlı ortamlarda cirit atıyorlar sonra böyle erkeklere tenezzül etmezler boşanmayı kolay sanırlar!

Yapın ablacım çocukta yapın kocanıza cevzelik edin sonuçta emir böyle.
Aman ha sakın siz bi erkekle bakışmayın sonunuz mezarda olur

Olayın şokuyla neler demişim ama içimde fırtınalar koptu bundan sonra olmaz zaten bunla nefret duyuyorum ondan ne çocuğu bu arada kafam yerine yeni yeni geliyor
Gidin cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yaptırın. Eşinize kesin bulaşmıştır siz de yanmayın boşuna. En azından varsa bile erkenden tedaviye başlarsınız. Keşke adamda namaz niyaz arayacağınıza vicdan merhamet dürüstlük arasaydınız.

X