Çatlaklar Çatlaklara hodan yağı mucizesi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
esmerlıkler bugun gectı belkıde ılk zamanda oyle bır etkı yaptı yada farklı bırsey oldu ama bugun ıyı hatta gozume daha ıyı gozukuyo catlaklarım selena senınde dedıgın gıbı parlaması azaldı gıbı bakalım ınsallah ıse yarar daha 3. gunum benım

benimde 3.gün ben şişeyi yarıladım yaaa bir hafta anca gider bu yağ bana ben sabah akşam sürüyorum benim çatlaklarda bi renk değişimi falan olmadı sadece ışıkta baktığın zaman yani normal florasan altında ozaman inceler hiç görünmüo gibi bende,gündüz bide güneş vursun ozaman bakın yaa benimkiler şınnşınn parlıo hepsi yerinde:)daha çok yeni gerçi zamanla değişiceğini umuyorum ama ışık olayı yanıltmasın.bide benim çatlaklara yağı sürdükten sora yakıo üzerlerinde kırmızı noktacıklar oluştu ama kesenin etkisi sanırım törpüleniyosun resmen:KK43:

inanılmaz bişey hemen alıp denicem yaza çatlaksız girmek istiyorummbayanssulusmile

benimde 3.gün ben şişeyi yarıladım yaaa bir hafta anca gider bu yağ bana ben sabah akşam sürüyorum benim çatlaklarda bi renk değişimi falan olmadı sadece ışıkta baktığın zaman yani normal florasan altında ozaman inceler hiç görünmüo gibi bende,gündüz bide güneş vursun ozaman bakın yaa benimkiler şınnşınn parlıo hepsi yerinde:)daha çok yeni gerçi zamanla değişiceğini umuyorum ama ışık olayı yanıltmasın.bide benim çatlaklara yağı sürdükten sora yakıo üzerlerinde kırmızı noktacıklar oluştu ama kesenin etkisi sanırım törpüleniyosun resmen:KK43:

canım sen nasıl sürüyosunki yanıyo. cildini tahriş etme ben çok yumuşak hareketlerle sürüyorum ki önceden dokunsam canım yanardı çatlaklardan şimdi daha pürüzsüz acımıyo artık şükür .böyle kendimi severek öperek nazikçe :)kendimi ilgiye muhtaç gördüm bian canıım.delikafadulden

yaa canım ben sanırım çatlakları yara yapma yolunda ilerliyorumm ben limon kahvede yapıyorum bide kese yapıyorum kabak lifi zaten bi nevi zımpara gibi bişi oo duştan çıkıyorum bi bakıyorum kıpkırmızı çatlaklar üstelik içi kan toplamış gibi duruo neyse tabii çıkmadan önce yosun sabunuylada lifliyorum ne duyduysam ii gelio diye hepsini yapıyorum ben sora yağı sürüyorum bi yanma oluo tabii yağdan sonra bepanthen plus bu kremi ve yagı akşamda sürüyorum yani ben sabah akşam sürüyorum zaten yaglar kremler fayda etmessede ben kendimi yonta yonta geçiricem sanırım

ben işe yarıycağına inanıyorum ama yaa umutluyum yaniii senin çatlaklar ne alemde selana varmı bi degişiklik???bide ertesi sabah kalkıyorum yaaa bakıyorum çatlaklara çok silik gelio gözüme ama güneşte bi degişiklik yokk belki zamanla oda olur yeni daha şöle 1 ay bi geçsinn bana düzelecekmiş gibi gelio tamamen geçmesede:):)

sheytane valla şimdiye kadar çok nazik oldukta sonuçmu aldıkk lifi kullananlar çokk memnunn zaten çok bastırmana da gerek yok onuu hafifte yapsan sert bişi zımpara gibi öle oluo belkide normaldir ben daha önce hiç kullanmadım bilmiyorum gözümü kararttım ben yaaa zaten bikini falan giyip açamıomki en fazla yara olur zaten çatlak görünüm olarak ikiside kötüüü bu yazda etekli bikini giyerim :)

ben işe yarıycağına inanıyorum ama yaa umutluyum yaniii senin çatlaklar ne alemde selana varmı bi degişiklik???bide ertesi sabah kalkıyorum yaaa bakıyorum çatlaklara çok silik gelio gözüme ama güneşte bi degişiklik yokk belki zamanla oda olur yeni daha şöle 1 ay bi geçsinn bana düzelecekmiş gibi gelio tamamen geçmesede:):)

henüz kaybolmadılar ama renkleri eskiye göre hada soluk belli olmuyor.

benimkiler hala çok parlak dediğim gibi ışık çok farklılaştırıyor çatlakların görünümünü keşke bende belli olmuyo silikleşti diye yazabilsem selena senin çatlakların yenimi eskimi??kaç yıllık??benimki 7 yıllık oğluşumun armağanı bana:):)

benimkilerde 9 yıllık canım benimkileri görsen hem çok derin hemde göbeğime kadar çok geç kaldık ama olsun umutluyum .

arkadaşlar ömer hocanın hodan yağı kapsülünü aldım ama balık yağı gibi kokuyor kullanamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa ne olur yanıtlasın

hodan yağı çok pahallı ben 9 tl ye aldım,hayır pardon 9.95 e 10 de çık:KK70:

daha kullanmadım,kullanmaya kıyamadım:KK70:

benim şişe bitti.hala bir değişiklik yokk ewet selena geç kaldık son çare tca deniycem gibi görünüo ama 6 ay güneş görmemesi lazımmış onun için beklemem lazım bu sürede yağa devam edicem

hodan yağı çok pahallı ben 9 tl ye aldım,hayır pardon 9.95 e 10 de çık:KK70:

daha kullanmadım,kullanmaya kıyamadım:KK70:[/QUOT, evet canım pahalıya almışsın .bende 7,5 liraya alıyodum geçen gün eşimden almasını istedim oda farklı bir yerden almış hemde 6 liraya ve köyişleri bakanlığından onaylı bu ürün daha önceki değildi iki şişe almış sağolsun.

k_ece güzel yazmışsında açsana bunu biraz bebek cildi derken bizim çatlaklar yokmu olucak eskiyemi döncez 7 gündemi nasıl yanii??????sen uyguladınmı bunu?

Prof.Dr.Ahmet MARANKİ; Bayanlara doğal yollarla güzelleşmelerinin ve genç kalmalarının sırlarını acıklıyor..

‘’İçilebilir yani hijyenik seyretilmiş gülyağı cilt için mucize iksirdir. Yedi gün boyunca hiç sabun yapmadan cildinize sadece seyretilmiş gülyağı kullanın. Farkı sizde farkedeceksiniz. Bebek cildi gibi Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.’’ gultabsan.com

reklam kokan hareketler bunlar arkadasım umur verme ınsanlara oyle her yere yazıyorsun bır nane varmıs gıbı hıc bır numarası yok oysa oyle gul yagımı ne madem bıldıgın bırsey acıkla barı gecermı gecmezmı yazmıs gıtmıssın ne ala

arkadaşlar ömer hocanın hodan yağı kapsülünü aldım ama balık yağı gibi kokuyor kullanamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa ne olur yanıtlasın

bende merak ediyordum şu hodan kapsülünü.nerden ve kaç liraya aldın bizede söylermisin canım?

bende bugün başladım yağı kullanmaya, kokusu fln hiç rahatsız etmiyor.Sonuç alabilecekmiyim bilemesemde yine de hiç birşey yapmamaktan daha iyidir diye düşünüyorum :)

X