Çatlatma iğnesi 14. Gün negatif

ismimsiz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
39
15
24
2 Ocakta çatlatma iğnesi oldum kızlar vurulduğum günü de sayarsak bu gün 17. Gün oldu 14. Gün test yaptım negatifti 10. Gün de negatifti henüz regl olmadım kasık ağrım var belimde batmalar var sivilce çıktı çenemde bir sürü çok ümitleniyorum teste yapamıyorum hem evde yok hemde negatiften korkuyorum sizlere sorum şu 14. Gün test yapıp negatiften pozitife dönen oldumu

Daha 1 saat önce okudum 15. Gün bayan hastalanmış hastanede kan alınmış negatif çıkmış sonra serum ilaç tedavisi yapılmış 19. Günde adet olmayınca test almış bide bakmış pozitif umut olması adına yazıyorum olsa da olmasa da üzülme benımde bugün 11. Günümdü testlerim böyle çıkıyor Allahın izniyle bizimde olacak kalbînı ferah tut 🙏
IMG_6789.jpeg

2 Ocakta çatlatma iğnesi oldum kızlar vurulduğum günü de sayarsak bu gün 17. Gün oldu 14. Gün test yaptım negatifti 10. Gün de negatifti henüz regl olmadım kasık ağrım var belimde batmalar var sivilce çıktı çenemde bir sürü çok ümitleniyorum teste yapamıyorum hem evde yok hemde negatiften korkuyorum sizlere sorum şu 14. Gün test yapıp negatiften pozitife dönen oldumu
Kizlar 6ocakta adet oldum biti ama şimdi gene geliyor anlamadim giti bu durumu anliyan varmi

Daha 1 saat önce okudum 15. Gün bayan hastalanmış hastanede kan alınmış negatif çıkmış sonra serum ilaç tedavisi yapılmış 19. Günde adet olmayınca test almış bide bakmış pozitif umut olması adına yazıyorum olsa da olmasa da üzülme benımde bugün 11. Günümdü testlerim böyle çıkıyor Allahın izniyle bizimde olacak kalbînı ferah tut 🙏Eki Görüntüle 3372347
Ay çok sevindim senin adına inşallah rabbim tez zamanda nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

kızlar yardımcı olur musunuz lütfen klomen+ovrilite iğne yaptım iğneden 5. gün sonrasında kanda hcg değeri 31 çıkmıştı iğnenin etkisidir dedim dün 14. günümdü ve tekrar kan testi verdim bu kez 54 çıktı ama idrar testlerinde negatif çıkıtı başına böyle bir durum gelen var mı acaba

X