ÇATLATMA İĞNESİ İLİŞKİ GÜNLERİ HK

Canım ben kan testi verdim saglik ocaginda cuma cikcakmis sonucu neden kan vermedin ben erken gebelik testine pek inanmiuorum
Eğer silikte olsa bir şey görseydim verirdim. Ama zaten yarın bat olsa çıkardı bence testte yapsaydın aynı zamanda ama sen sabırlısın ya ben her an adet olacakmıyım korkusuna yaptım binde bir yanlış verir bu testler

Eğer silikte olsa bir şey görseydim verirdim. Ama zaten yarın bat olsa çıkardı bence testte yapsaydın aynı zamanda ama sen sabırlısın ya ben her an adet olacakmıyım korkusuna yaptım binde bir yanlış verir bu testler
Ben evet acele etmek istemiorum canim 10 aydir deniyoruz çünkü

Benim takvime göre 4 gün kaldı bakalm bekliyorum iste sonuç cok gec cikiyor
Aslında iğneden sonraki 14. Gün ya regl ya gebelik çıkıyor diyorlar çıkmazsa ve adet olunmazsa kiste döner diyorlar ama bilmiyorum işte benim hafta sonunda kadar oldu oldu yoksa durduk yere kist olursa o kötü neyse artık

Aslında iğneden sonraki 14. Gün ya regl ya gebelik çıkıyor diyorlar çıkmazsa ve adet olunmazsa kiste döner diyorlar ama bilmiyorum işte benim hafta sonunda kadar oldu oldu yoksa durduk yere kist olursa o kötü neyse artık
Evet yaa bakalim cnm sonucu yazarm ciktignda

Kızlar slm. Elim ayağım titriyor. Bilgisi olan yazabilir mi Teste bi sorunda olabilir ama ilk 2 dakikada belirmeye başladı. Bugün yumurtlama gününüm 10. Günü gecesi. 11. Güne girmeye saatler kala yaptığım test

Eklentiler

• IMG_5894.jpeg
    IMG_5894.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_5897.jpeg
    IMG_5897.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 20
Yok yok değil sonra bi test daha yap istersen gecikme oluncadakan ver hayırlı olsun
Allah razı olsun. Gönlüne göre versin inşallah. Gecikmeyi bilemiyorum. Çünkü adetim düzensiz. Ovulasyon testine göre bugün çatlamanın 10. Günüydü işte. Cuma günü test veririm😍

X