Çatlatma İğnesi Vurulupta Hamile Kalan Var Mı?

kızlarr benim çatlatma iğnesi sonuç vermedi adet oldum yarın doktora gidicem ama şöyle bişi var adet olmadan önce test yaptım iki çizgide çıktı testte adet olduktan sonrada yaptım yine aynı çıktı ne demek şimdi bu doktora sorucam acaba üstünemi adet görüyorum

kızlar hepinize merhaba inş. hepimiz güzel haberleri burada paylaşırız. ben de 2 yıldır bebek bekliyorum ama olmadı.
bu ay ciddi olarak dr kontrolüne başladım. ilk olarak adetin 3. günü hormonlarıma bakıldı dün sonucunu aldım hepsi normal çok şükür.

size sormak istediğim yumurta takibine başlanırken adet sonrası kaçıncı günlerde başlıyor takip, ben 13 ünde adet oldum. sonuc göstermem 23 haziran bu 10 günlük sürede takibe başlanması gerekiyormu yani geç kalmadım dimi???
canım adetin 2.3. yada 4. günü vajinal muayene oluosun. sonra sana adetin 5. günü klomene başlatıyo tabi dozunu dr ayarlo durumuna göre 5 gün kullandıktan sonra tekrar kontrole çağırıyo ve yumurta keselerine bakıo eğer yeterli büyüklüğe ulaşmışsa çatlatma iğnesinin vurulacağı günü ve saati ardından da ilişki zamanını söylüyor. doktorunla irtibatını hiç kaybetme. bu çok önemli.

kızlarr benim çatlatma iğnesi sonuç vermedi adet oldum yarın doktora gidicem ama şöyle bişi var adet olmadan önce test yaptım iki çizgide çıktı testte adet olduktan sonrada yaptım yine aynı çıktı ne demek şimdi bu doktora sorucam acaba üstünemi adet görüyorum

canım slm seni ümitlendirmek istemem ama bende aynı senin durumunu yaşadım üstüne göründüm son iki aydırda çatlatma iğnesi vuruluyordum.şimdi 7 haftalık hamileyim.benimde adet görmeme rağmen çift çizgi çıkmıştı.sen kendine dikkat et dr.a gidene kadar ne olur ne olmaz sürekli yat bebek varsa tutunsun diye ben öyle yapmıştım halada yapıyorum allah gönlüne göre verir inşallah.

canım slm seni ümitlendirmek istemem ama bende aynı senin durumunu yaşadım üstüne göründüm son iki aydırda çatlatma iğnesi vuruluyordum.şimdi 7 haftalık hamileyim.benimde adet görmeme rağmen çift çizgi çıkmıştı.sen kendine dikkat et dr.a gidene kadar ne olur ne olmaz sürekli yat bebek varsa tutunsun diye ben öyle yapmıştım halada yapıyorum allah gönlüne göre verir inşallah.

ayy canım ya gerçekmi üstünemi gördün devam ediyormu peki,inan ümidimi yitirmemiştim sen böyle söyleyincede daha mutlu oldum bugün saat 18.00 de doktora gidicem testi yaptığımıda söylicem bakalım nolacak inşallah senin gibiyimdir bende:Saruboceq:

canım adetin 2.3. yada 4. günü vajinal muayene oluosun. sonra sana adetin 5. günü klomene başlatıyo tabi dozunu dr ayarlo durumuna göre 5 gün kullandıktan sonra tekrar kontrole çağırıyo ve yumurta keselerine bakıo eğer yeterli büyüklüğe ulaşmışsa çatlatma iğnesinin vurulacağı günü ve saati ardından da ilişki zamanını söylüyor. doktorunla irtibatını hiç kaybetme. bu çok önemli.

hımm o zaman ben basını kacırdım dün dr dydım. sadece sağ tarafımda 13 mm yumurta gördü. bu ay için bundan umut var bunu takip edelim dedi. transvajınal ultrasonla baktı yarın tekrar bakıcak. bu ayda olmazsa önümüzdeki ay klomen olayına girer sanırım biz bu dr la daha yeni başladık görüşmeye yani adetimin 3. günü kan testi için gitmiştim sonra bu dr a devam etmeye karar verdim.sonucu gösterene kadarda zaman geçmiş oldu.bakalım nasıl gelişecek burdan haberleşiriz.
tşk ederim verdiğin bilgiler için en azından diğer ay ne olacağını öğrendim.

selam kızlar dün doktora gittim gebelik yokmuş bu ay yine çatlatma iğnesi yapıcaz dedi iğneleri olmaya başladım dün bakalım ay sonuna nasıl bi sonuç çıkıcak inşallah olumlu olur hepimiz için dua ediyorum canlarım:Saruboceq::Saruboceq:

hımm o zaman ben basını kacırdım dün dr dydım. sadece sağ tarafımda 13 mm yumurta gördü. bu ay için bundan umut var bunu takip edelim dedi. transvajınal ultrasonla baktı yarın tekrar bakıcak. bu ayda olmazsa önümüzdeki ay klomen olayına girer sanırım biz bu dr la daha yeni başladık görüşmeye yani adetimin 3. günü kan testi için gitmiştim sonra bu dr a devam etmeye karar verdim.sonucu gösterene kadarda zaman geçmiş oldu.bakalım nasıl gelişecek burdan haberleşiriz.
tşk ederim verdiğin bilgiler için en azından diğer ay ne olacağını öğrendim.
inşallah hayırlısı olur. haberlerini bekliyorum:1closedeyes:

ben geçen sene bu zamanlar bebek düşünmeye başladım.sadece düşünüyordum ama.eyleme geçmedik:) sağlık sigortası yaptırdım ve 6 ay bekledim. sigortanın doğum teminatından faydalanabilmek için 6 ay beklemek gerekiyor. aralıkta bu süre bitti.ocak başında hiç deneme yapmadan yumurtlama problemim olduğunu bildiğim için doktora gittim. nitekim doktor da iyi ki gelmişsin dedi. (haccettepe de daha önce tedavi görmüştüm pko yüzünden) önce geciken adetimi bekledik. olmayınca progestonla adet olmamı sağladı(3 şubat). sonra klomenle yumurta tedavisi oldum. 2 yumurtam oluştu. 9 martta hamile olduğumu öğrendim. çok şaşırdım. hiç beklemiyordum. hayatıma olduğu gibi devam ettim. sadece ağır iş yapmadım. ve eşya kaldırmadım. derken 2 nisanda da bebeğin kalbinin durduğunu öğrendim. hemen kürtaj oldum. doktorum zaten öncesinde bazı problemler olduğunu sezmiş ve sezdirmişti. hatta kalp atışını görünce doktor da şaşırmıştı.neyse hücreden kaynaklanan bir sıkıntı olduğuna kanaat getirdik doktorumla. benim yaptığım hiçbirşeyin atan bir kalbi durduramayacağını söyledi. olmayacakmış zaten dedi. sonra 45 gün adet lolma süresini bekledim.45. gün(15 mayıs) adet oldum. bir ay doktora gitmeden denedik. olmadı. sonra gene dayanamadım. 16 haziran(adetimin ilk günü) doktora gittim.puregon ve ovitrelle den sonra beklemedeyim. 15-16 temmuz gibi adet olmam ya da olmamam gerekiyor. yumurtlama günüm 1 temmuz idi. o ıralar akıntı artışı oldu. ama şimdi herşey normal. yani vücudumu dinlediğimde faklı hiçbirşey hissetmiyorum.

puregon ve ovitrelle den sonra hamile kalıp ta bekleme sürecinde belirti yaşayan var mı? varsa belirtilerin neler olduğunu bana yazar mısınız?

:) hepsıde hamıle kalmıŞtır canım..oyÜzden kımsecıkler yok... KeŞke sonuÇlarını bızımle paylaŞsalar...ne gÜzel moral olurdu ama yok ıŞte hıÇ kımse yok.. Neyse olan olmayan herkese allah yardım etsın...benıde ayırmasın....

kızlaarr ikinci çatlatma iğnesi sonuç verdi veeee 5 haftalık hamileyimmm.Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah :emir_bebek::Saruboceq:

kızlaarr ikinci çatlatma iğnesi sonuç verdi veeee 5 haftalık hamileyimmm.Allahım tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah :emir_bebek::Saruboceq:

çok sevindim sirine ALLAH'ım inş bize de nasip eder ben korunuyordum hapla bu sefer bıraktım doktoruma gittim ssmear testi fln yaptı başladık bakalım çocuk için çalışmalara kısmetimizde nasibimizde varsa olur inş. bana bol bol dua et çok ihtiyacım var

çok sevindim sirine ALLAH'ım inş bize de nasip eder ben korunuyordum hapla bu sefer bıraktım doktoruma gittim ssmear testi fln yaptı başladık bakalım çocuk için çalışmalara kısmetimizde nasibimizde varsa olur inş. bana bol bol dua et çok ihtiyacım var

ederim tabi canım sen moralini hiç bozma eminim olacak güzel allahım boş bırakmıcak kucakları:Saruboceq:

arkadaşlar bendede tembel yumurta sorunu var istanbulda oturupta bu tedaviyle hamile kalanlar hangi hastaneye gittiniz yada iyi bi doktor onerirseniz sevinirim lütfen boş geçmeyin bi cvp yazın çok ihtiyacım var

ben 4 yıllık evliyim.2 ay klomen kullandım.haftayada iğne tedavisine başlicam.beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ohoo gelmeyelı bı kac hamıle cıkarmışız ne guzel darısı tum ısteyenlerın içindede benım başıma kıslar

arkadaşlar bendede tembel yumurta sorunu var istanbulda oturupta bu tedaviyle hamile kalanlar hangi hastaneye gittiniz yada iyi bi doktor onerirseniz sevinirim lütfen boş geçmeyin bi cvp yazın çok ihtiyacım var

Canım slm. bende de yumurta tembelliği var klomen tedavisine başladım bu ikinci ayım olmuştu ama beim yumurta kiste dönüştü şimdi d.kontrol verdi doktorum onu kullanıyorum bundan sonra tekrar klomen kullancam ve ilk defa çatlatma iğnesi olucam bakalım Allah kısmet ederse hamile kalırsam sanada burdan haber veririm hastane ve doktor ismini....Allah yardımcımız olsun :Saruboceq::Saruboceq:

selamlar herkese
canlarım bende OVıTRELLE çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ilk kez vuruldum ve hamile kaldım .şu an 32 haftalık hamileyim .
ramazan bayramından sonra bebeğim doğacak allah kısmet ederse.
hepinize bu iğneyi tavsiye ederim .
allah isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip etsin inşallah .
sizleri çok iyi anlıyorum
bende 4 yıllık evliyim yeni hamile kaldım .
ilk zamanlar korunduk ama 1 yıldır istiyorduk .kilom olduğu için biraz kilo verdim ve iğneyi vuruldum hamile kaldım .
allah sizlerede nasip etsin inşallah.
sakın pes etmeyin .
ilaçlarınızı zamanında için ve tedavinizi yarım bırakmayın .

X