Çatlatma İğnesi Vurulupta Hamile Kalan Var Mı?

kütahyadayım ver kargoya gönder korkutamazsın gözümü... ay ben o forumu bulamadım kaynanamı değil de eltimi çekiştirsem olur mu????Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:mymeka::mymeka::mymeka::enbuyukkk:

tamam kıssssss görürsün sen :) kütahya ne kadar yer ki buraya :)

canım linkini atıcam bak bakalım....sen de eltini anlat bize kıssss çekiştiririz işteeeee :p

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/306399-burasida-kaynanasindan-dertli-gelinler-topigi-hadi-buyrun-dedikoduya-9.html#post8719073

tamam kıssssss görürsün sen :) kütahya ne kadar yer ki buraya :)

canım linkini atıcam bak bakalım....sen de eltini anlat bize kıssss çekiştiririz işteeeee :p

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/306399-burasida-kaynanasindan-dertli-gelinler-topigi-hadi-buyrun-dedikoduya-9.html#post8719073

sen nerdesin çok mu yakınsın yoksam... allahım şu kızın ikizi falan olmasın bi tane olsun da otursun baksın çocuğuna bakmak zorunda kalmym bi de aaaananiknanik:CüvCüv:

DERYAAA ay istanbuldaymışsınya kız hiç bakmıyorum bunadım iyce genç yaşımda ist da canım görümcekim var ona iftar süprüzü yapmayı düşünüyoz sahurda olabilir dikkit et sanada gelibiliriz. geçerken kaynananı da alır getiririm sana baktm topiğe ramazan dolayısıyla giremyrm emmeee ramazandan sonra çitosun topişdeym...

DERYAAA ay istanbuldaymışsınya kız hiç bakmıyorum bunadım iyce genç yaşımda ist da canım görümcekim var ona iftar süprüzü yapmayı düşünüyoz sahurda olabilir dikkit et sanada gelibiliriz. geçerken kaynananı da alır getiririm sana baktm topiğe ramazan dolayısıyla giremyrm emmeee ramazandan sonra çitosun topişdeym...

azraaacımmmmmmmmmmmm gel yawrum gellllll ama kaynanama bulaşma sen eşini de al öyle gel.....biz misafiri severizzzz ....kaynanayı ikizleri üçüzleri karıştırma sen sade sade gel :)

bu arada duanı da okudummmm...alemsin yaaaa :)

:emir_bebek: :eek: mafoldumben

bende ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamile kaldım bende polikistik over vardı ve adetlerim çok düzensizdi hatta 3 ayda bir oluyodum klomen kullandım ve ovitrelle vuruldum ilk ay olmadı ama ikinci ay klomeni ikiye çıkardı 4 yumurtam oluştu ve yine ovitrelle vuruldum ikinci ayımda hamile oldum yani

merhaba bengisu_nisa ; ben de polikistik over hastasıyım . klomen kullandım 2 ay ilkinde günde 1 tane demişti doktorum. sonra adet olamayınca farlutal kullandım yine adet olamadım progestan kullandım....nihayert adet oldum . bu kez doktorum vücudun direnç gsteriyor dedi ve klomeni günde 2 taneye çıkarttı. sonra ölçüm için gittim yumurtan çok büyümüş dedi çatlatma iğnesi verdi ve gün aşırı ilişki dedi...sonra da belimde
ve kasıklarımda ağrılar oldu ve acayip bulantım oldu ..tamam dedim tuttu bu kez..doktora gittim ki ultrasonra sanırsınki koca bir portakal gitmiş rahmime oturmuş öyle büyük bir yumurta olmuş deve kuşu yumurtası..doktor çatlamamış dedi.olağan akışına bırakıcaz çatlar adet olursun sanırım dedi. bu ay yattı bebek işi bizim ...tek korkum yumurta kiste dönüşmesin.... ben de detayları çok bilmiyorum süreçleri .yumurta çatlıcak yaramazlık yapılcak sonra da beklicez ya tutarsaa diye:) :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
canım merhaba senin yaşadıklarını bende aynen yaşamıştım.hatta ben günde 3 tane klomen içmiştim.görsen kaç tane yumurtam oluşmuştu.ama bizlerin tam anlamda yumurtaları kendiliğinden gelişmediğinden benim diğer yumurtalarım tutunamadı.bir tanesi tutmuştu ve şimdi hamileyim.merak etme adet olunca için temizlenir içini ferah tut yaramazlık yapmaya vede tedaviye devam.Allahın izniyle bebeğinde olur bebeklerinde.sadece buna inan.neler yaşadığını çok iyi anlıyorum.aklına takılan bişey olursa özelden msj at sana yardımcı olmaya çalışırım.ben şubat anneleri topiğindeyim burayı her zaman takip edemiyorum öptüm canım byeeeee.

bende ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamile kaldım bende polikistik over vardı ve adetlerim çok düzensizdi hatta 3 ayda bir oluyodum klomen kullandım ve ovitrelle vuruldum ilk ay olmadı ama ikinci ay klomeni ikiye çıkardı 4 yumurtam oluştu ve yine ovitrelle vuruldum ikinci ayımda hamile oldum yani

canım çok sevindim senin adına.bende senin gibiydim ve şimdi çok şükür 17 haftalık hamileyim.Allahım sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına almayı nasip etsin.isteyen herkesede versin.seni ve minik bebişini öpüyorum byeeeeee.

merhabalar herkese..ben yeni üyeyim.bende de yumurta çatlatma tedavisi ikinci kez uygulanıyor.bu gün iğne oldum.doktorum sağ tarafta 23mm yumurta gelişmiş dedi.onun haricinde bir sürü yumurtalar gelişmiş ama benim hiiiç ümidim yok.çok sıkıldım ve bunaldım artık.yumurta çatlatma tedavisiyle hamile kalan varmı.

Arkadaşlar salı günü öğrendim bu ay hamile kalmışım.Hem de 30-35mm lik çatlamayan yumurtalıklara rağmen:) Darısı inşallah başınıza.Çok güzel bir duygu.Hala rüyadayım gibi.Alışamadım.
Benim de adet ağrılarım başlamıştı.Adet olacağım kesin diyordum ama hamileymişim meğer.Allah tüm bekleyenlere nasip etsin...

çok sevindim ALLAH kucağına almayıda nasip etsin inşallah bişey sorucam iğne nasıl bişey acıyormu?kalcadanmı yapılıyo?bide ücreti nekadar?

Merhaba arkadaŞlar ben aranıza yenı katıldım 1,5 yıllık evlıyım 3 ay korundum sonra korunmadım ama bebıŞım olmuyor. GeÇen ay adetın 4 gÜnÜ doktora gıttım bana serephone verdı ıÇtım 5 gÜn kullandım sonra gıttım maŞallah Çok ıyı olmuŞlar dedı gÜn aŞırı ılıŞkıye gırmemı sÖyledı bu ayda olmazsa Çok hayal kırıklıĞına uĞrarım ne yapmam gerekıyor

Selam yıne ben cvb alamadım sorularıma ama sıze mÜjde verıyım hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bebıŞım benı bekletmedı geldı bebıŞımı Çok sevıyommmmmmmmmmmmmmmallah herkeze nasıp etsın ınŞallah Çok gÜzel bır duygu

Selam yİne ben cvb alamadım sorularıma ama sİze mÜjde verİyİm hamİleyİmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bebİŞİm benİ bekletmedİ geldİ bebİŞİmİ Çok sevİyommmmmmmmmmmmmmmallah herkeze nasİp etsİn İnŞallah Çok gÜzel bİr duygu

Senin adına çok sevindim.Bizde bir yıldır korunmuyoruz bir defa kimyasal gebelik geçirdim o kadar.Bu ay bende tedaviye başladım.senin gibi adetin 5.günü başlayarak seropen kullandım ve 11.günü ultrasona girdim.Yumurtar istenilen büyüklüğe gelmiş ve çatlama iğnesi yapıldı.3 gün oldu iğneyi olalı malum çalışmalarda yapıldı.beklemedeyim.2 gün sonrada progestan verdi ona başlayacam.bakalım bende şimdilik hiç bi belirti yok.Sende ne zaman başladı belirtiler...Walla umut oldun bana....Allah tamamına erdirsinkaydirigubbakcemile3

Offff offff çatlama iğnesini olalı yarın bir hafta olacak ne bir kasık ağrısı ne göğüs sızlaması var.Hİç bir belirtim yok:KK43:((sadece göğüslerim birazcık şiş gibi.belki oda kullandığım progestandan kaynaklanıyor.gerçi adet olmama 10 gün var.ama herkesin adettten önce başlıyor belirtleri.Ben mi anormalim:KK43:(Niye yok yaaa hiç bi belirti....Yok işte yok kocaman bi yok yine bebek yok:KK43:(:-)gitme:

Offff offff çatlama iğnesini olalı yarın bir hafta olacak ne bir kasık ağrısı ne göğüs sızlaması var.Hİç bir belirtim yok:KK43:((sadece göğüslerim birazcık şiş gibi.belki oda kullandığım progestandan kaynaklanıyor.gerçi adet olmama 10 gün var.ama herkesin adettten önce başlıyor belirtleri.Ben mi anormalim:KK43:(Niye yok yaaa hiç bi belirti....Yok işte yok kocaman bi yok yine bebek yok:KK43:(:-)gitme:

canım mmerhaba bende catlatma iğnesi ile hamile kalanlardanım şimdi bebegim 6 aylık
herseyin hayırlısı benim hiç bir belirtim olmadı. zatende olacak diye bir durum yok. böyle belirtim niye olmadı diye sitrese giemeni cok iyi
anlıyorum
ama inan bana benim bulantım dahi
olmadı. hayırlısı bakalım:enbuyukkk:

canım mmerhaba bende catlatma iğnesi ile hamile kalanlardanım şimdi bebegim 6 aylık
herseyin hayırlısı benim hiç bir belirtim olmadı. zatende olacak diye bir durum yok. böyle belirtim niye olmadı diye sitrese giemeni cok iyi
anlıyorum
ama inan bana benim bulantım dahi
olmadı. hayırlısı bakalım:enbuyukkk:

Sağolsın....Bu benim ilk tedavim ilk iğnem...Senin kaçıncıda oldu?Her ay beklemekten o kadar yoruldum ki...Haklısın elbette hayırlısı olsun...İster istemez kendimi bu aptal stresin içinde buluyorum.Belkide bir belirti aramak hata, durduk yere kendimi sıkıyorum...İnşallah bi gün mutlu sonu görürümopuyorumnanaktan

Selam yİne ben cvb alamadım sorularıma ama sİze mÜjde verİyİm hamİleyİmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bebİŞİm benİ bekletmedİ geldİ bebİŞİmİ Çok sevİyommmmmmmmmmmmmmmallah herkeze nasİp etsİn İnŞallah Çok gÜzel bİr duygu
ne güzel bir haber.... Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah

Sağolsın....Bu benim ilk tedavim ilk iğnem...Senin kaçıncıda oldu?Her ay beklemekten o kadar yoruldum ki...Haklısın elbette hayırlısı olsun...İster istemez kendimi bu aptal stresin içinde buluyorum.Belkide bir belirti aramak hata, durduk yere kendimi sıkıyorum...İnşallah bi gün mutlu sonu görürümopuyorumnanaktan

canım benim 3. denememde oldu 2 SİNDE pco lu oldugumu bilmeden tedavi uyguladılar daha sonra ilaçla beraber 3. iğnemde tuttu ama 3. iğnem ovitralle diğerleri
pregnildi.şutarafagitti

canım benim 3. denememde oldu 2 SİNDE pco lu oldugumu bilmeden tedavi uyguladılar daha sonra ilaçla beraber 3. iğnemde tuttu ama 3. iğnem ovitralle diğerleri
pregnildi.şutarafagitti

bende serophone kullandım sonrada ovitralle vuruldum.ama bişy yok galiba çünkü bu sabahtan beri kasıklarım ufak ufak sancıyor ve akşama doğru pembe akıntım geldi.Normalde adetten önce oluyor bu durum.O yüzden daha 4 gün var ama bütün umudum gitti.bu ayda hüsran...Moralim çok bozukkkkkkkkkkmafoldumben

bende serophone kullandım sonrada ovitralle vuruldum.ama bişy yok galiba çünkü bu sabahtan beri kasıklarım ufak ufak sancıyor ve akşama doğru pembe akıntım geldi.Normalde adetten önce oluyor bu durum.O yüzden daha 4 gün var ama bütün umudum gitti.bu ayda hüsran...Moralim çok bozukkkkkkkkkkmafoldumben

YAŞASIIINNNN Progestana rağmen adet oluyorumsempatiksalakcinni benim pembe akıntılar giderek kırmızı oldular...ne güzellll ohhhh beeee bu ay da bebek yok ne güzel...kaydirigubbakcemile
Çocuk yapıp keyfimi bozamam demi kızlarmafoldumben

X