çatlatma Iğnesinden Sonra Hamile Kalan Varmi

Aminnnnn canım çok sağol güzel duaların için sen içini ferah tut iğne yapıldıktan sonra mutlaka bu saatler içinde çatlar inşallah sen ve tüm isteyenler en kısa zamanda hamile kalırsınıza.s.

merhaba bana umut verdiniz..ben de bu ay ilk çatlatma iğnemi oldum üzerinden 6 gun geçti..ama bize doktorumuz 24 ve 36. saatlerden hiç bahsetmemişti.ben burdan ve netten okuduklarım kadaıyla 36. saat olayını ögrendim..ve o saatte beraber olmaya çalıştım.yumurtanın çatlayıp çatlamadıgını ögrenmek için doktorum beni çağırmadı ama şimdi bu takıldı kafama.tecrubeli bi doktorum var çok da guveniyorum..acaba yumurtalarımın gelişimine bakarak nasılsa çatlar diye mi düşündü?.sizde çatlatma iğnesinden sonra ne gibi değişiklikler oldu ne olur bana anlatır mısınız ya çatlamadıysa??benim igneden sonraki gun kasıklarımda şiddetli agrılarım oldu.ertesi gunu tekrar gecti..şimdi, üzerinden 6 gun geçmesine ragmen sol tarafımda acayip bi agrı var.çok şiş ve gerginim.sizde de böyle olmuşmuydu??yoksa çatlamadı da kist oluştu da bu onun agrısı mı sonradan çıkan?bi fikir verebilirseniz, bana nasıl yardımcı olacagınızı bilemezsiniz.
Allah isteyen herkesi en yakın ve hayırlı zamanda bebegine kavustursun inş..beklemek dünyanın en zor işi.

ayrıca şunu yazmayı unutmuşum.umarım igneden sonraki iki beraberlk yeterli olur cunku biz sadece o saatlerde beraber olabildik.doktorum gunaşırı ilişki dedi ama bu saatlerin dışında uygulayamadık çok gerildik biz. :KK43::KK43:

gunaydın ben de bu ay ilk defa catlatma ignesi oldum..03.06 tarihinde..biz de 36 saat sonra ve ertesi gun ilişkiye girdik o kadar...sonrasında asırı derecede şişkinlik oldu bende..iğne yaparmış..dün test yaptım..idrarda pozitif kanda ise henuz değerim dusuk cıktı..dr yarın kan testini tekrar istedi..beta hcg 7.2 çıktı..bakalım yarın eğer yukselmişse sevinebilicem..umarım sende bu ay basarmıssındır

gunaydın ben de bu ay ilk defa catlatma ignesi oldum..03.06 tarihinde..biz de 36 saat sonra ve ertesi gun ilişkiye girdik o kadar...sonrasında asırı derecede şişkinlik oldu bende..iğne yaparmış..dün test yaptım..idrarda pozitif kanda ise henuz değerim dusuk cıktı..dr yarın kan testini tekrar istedi..beta hcg 7.2 çıktı..bakalım yarın eğer yukselmişse sevinebilicem..umarım sende bu ay basarmıssındır

cnm hevesini kırmak istemem ama çatlma iğnesinde betahcg var aşılama yapılmadan önce çatlatma iğnesi olunuyor doktorlar 15 gün sonra kanda baktır diyolar en erken 12-13 günleri çünki o ilaç yanılta biliyor inş...hamişsindir aaaa bu arada sormadın iğneyi olalıkaç gün oldu?eğer 10 gün geçtiyse doğrudur cnm

cnm tarihi görmemişim ...o zaman hamişsin cnm gözün aydınnn...değer yanlız düşük geç döllenme olmuş olabilir cnmm hakkında hayırlısı:dance:

emeliko çok tşk ederim iyi dileğin için.inşallha sende hamilesindir.a.s.ben iğnemi olalı yarın 1 hafta olacak.sabırsızlanıyorum bi an önce ögrenmek için sonucu umarım basarmısızdır dediğin gibi.idrar testini ne zaman yapmam dogru olur acaba??bu arada biz igneyi oldugum gun yani çarşamba gunu ertesi gunu yani perşembe ve cumartesi gunu beraber olduk sadece.yeterli olmuştur umarım.bide hamile olup olmadıgını yazabilir misin tam belli olunca..gerçekten umuda cok ihtiyacım var.senağlama

dırımkızı benim çatlatma iğnemde ayın 2sindeydi ve hala regl olmadım sence hamiş olmam mümkünm belimde çok ağrıyo kasıklarımda.ayrıca akıntım ve aşırı uyku halimde var?iğneden sonra kesin 10 12 gün sonra mı regl olunuyo yoksa herkeste farklımı?

kan ayda idrar butun testleri adetin geçtikten 1-2 gun sonra yaptır..sonra benim gibi belirsizlik yaşarsın..kötü oluyor

arkadaşlar bende cumartesi günü çatlatma iğnesi vurundum.dün gece ve bu gece ilişki önerdi doktor.geçen ay 2 tane yumurtam büyümüştü.çatlatma iğnesi vurundum ama kist oluştu.bu ayda korkuyorum kiste dönüşür diye.işallah hepimizde küçük yavrularımıza kavuşuruz.

evet ya inşallah kist oluşmaz tekrar, bende dün vuruldum çatlatma iğnemi 2 tane yumurta oluşmuş dedi drum bunlar catlamassa kist olarak kalacak dedi.peki kistler sonra nasıl gidecek catlama olmassa :sm_confused:

arkadaşlar bende cumartesi günü çatlatma iğnesi vurundum.dün gece ve bu gece ilişki önerdi doktor.geçen ay 2 tane yumurtam büyümüştü.çatlatma iğnesi vurundum ama kist oluştu.bu ayda korkuyorum kiste dönüşür diye.işallah hepimizde küçük yavrularımıza kavuşuruz.

canım kist için ne kullandın acaba dün doktora gittim 33mm 2 yumurta iğneye rağmen çatlamamış bana doğum kontrol hapı kullanacan dedi gynelle verdi bu ay boş geçecek yani neyse umarım bu ay hamiş olursun canım rabbim isteyen herkeze o güzel duyguyu yaşatır inşallaha.s.

canım kist için ne kullandın acaba dün doktora gittim 33mm 2 yumurta iğneye rağmen çatlamamış bana doğum kontrol hapı kullanacan dedi gynelle verdi bu ay boş geçecek yani neyse umarım bu ay hamiş olursun canım rabbim isteyen herkeze o güzel duyguyu yaşatır inşallaha.s.

canım banada doğum kontrol hapı verdi.ginera.ya niye çatlamıyor acaba çatlatma iğnesine rağmen.biz bir ay tedavi bir ay kist olarak gidersek ooooo nasıl hamile kalacaz.şimdi bile tedirginim ya çatlamadıysa.uff ya allah yardımcımız olsun.canım işallah sende hamiş kalırsın.

evet ya inşallah kist oluşmaz tekrar, bende dün vuruldum çatlatma iğnemi 2 tane yumurta oluşmuş dedi drum bunlar catlamassa kist olarak kalacak dedi.peki kistler sonra nasıl gidecek catlama olmassa :sm_confused:

evet canım malesef çatlamyan yumurta kiste dönüşüyor.onuda doğum kontrol hapı geçiriyor.yoksa yapacağımız hiç bişey yok.tedaviyede engel oluyorlar.işallah hepimizde hamiş kalırız.

inşallah canım çok kafamı takmadan serbest takılmaya çalışıyorum ama olmuyor işte sürekli beynim o konuyla meşgul rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşa.s.

inşallah canım çok kafamı takmadan serbest takılmaya çalışıyorum ama olmuyor işte sürekli beynim o konuyla meşgul rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşa.s.

evet canım ya kafaya takmadan duramıyoruzki.zor bi durum ya,allah bir an önce kurtarsın bizi.istiyoruz ya gelde takma.

X