çatlatma iğnesinden sonra ilişki zamanı

mrb arkadaslar ben yeni üye oldum .ben de catlatma ignesi vurdum sonucu bekliyrm fakat umudum yok cünkü rahim filmini cektirdim orda rahmim saga yatik cikti bayagi ama dr bu sorunumu pek onemsemedi .
Bn catlatma ignesiype hamilr kaldm suan 1 bucuk aylik hamileym cok sukur doktorunu degisir bnce cnm

catlatma ignesinden sonra tam gunumde hastalandim ama kanamam 2 gun surdu ve daha cok siyaha yakin akinti oldu syrica prolaktin fsh anliycgniz benim hormonlar yukselmis ne yapabilirim acaba

bende dün çatlatma iğnesi oldum. ilişkinin saati konusunda doktorum bşy söylemedi kendini şartlandırma stres yok rahat olucaksın dedi tabi bize şanslı günlerimizi belirledi..bakalım artık hayırlısı ( benim sorunum yumurta rezerv azlığı, birde erken adet görüyorum artık ilaç almaktan fenalık geldi eğer gebelik olmazsa direk tüp bebek dedi doktorum..) rabbim hayırlısını eylesin hepimiz için..

Son adet tarihim 24 eylül. 3. Günü klomene başladım ve 13. Günü pregnly iğne oldum iğneden 24 saat sonra ilişki oldu ama 36. Saat olmadı. 7 ekimde sabah saat 11 de oldum.bugün gece ilişki olursa hamilelik olurmu. Yoksa iş işten geçtimi..

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a hemencecik embriyoannesi blog diye yazın çıkıyo :)

Bn catlatma ignesiype hamilr kaldm suan 1 bucuk aylik hamileym cok sukur doktorunu degisir bnce cnm
Merhaba simdi bebisin nasil canim bende ikinci ayim.klomen ve catlatma ignesi bu.gun 4. Gunum klomene dun basladim haftaya tekrar gel yumurta takibi basliyacak hayirlisi neyse o olucak bu aydan sonra tedavimi birakacam hormon ilaclari beni mafetti .rabbim sag salim kalbi guzel evlat bagislasin cok sevindim senin icin dogum yapmisindir sanirim aralik ayina cikiyor dogum hikayen allaha emanet olun... insallah

Kiz dr bana iğneyi vurulduktan sonra ilk 24 saat icerisinde muhakk birlikte olman gerekiyor dedi sonrasindada 10 gün gün asiri birliktelik dedi benim kafam cok karisti napcam bilemedim iğnemi bu gun yapilmam gerek

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yaşım 32 altı ay uğraştık doğal yolla fakat olmadı eşim ve ben testlerimizi yaptırdık herşey normal ama ben çok istediğim için bebişi hsg çektirdim Dr onunda normal olduğunu bu üç ayın çok önemli olduğunu söyledi 5. Günü klomen ve bitiminde pregnyl verdi iğne sonrası 36 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğneden önceki günde dediği günde yaptık ama ovulasyon hesabıma göre gün aşırı olursa daha çok şansı artırmış oluruz benim sormak istediğim 38. Saatten sonra belim ve karnım adet gibi ağrıyo sizdede oldu mu böyle belirtiler inşallah hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yaşım 32 altı ay uğraştık doğal yolla fakat olmadı eşim ve ben testlerimizi yaptırdık herşey normal ama ben çok istediğim için bebişi hsg çektirdim Dr onunda normal olduğunu bu üç ayın çok önemli olduğunu söyledi 5. Günü klomen ve bitiminde pregnyl verdi iğne sonrası 36 saat sonra ilişki önerdi ama biz iğneden önceki günde dediği günde yaptık ama ovulasyon hesabıma göre gün aşırı olursa daha çok şansı artırmış oluruz benim sormak istediğim 38. Saatten sonra belim ve karnım adet gibi ağrıyo sizdede oldu mu böyle belirtiler inşallah hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız

X