çatlatma iğnesinden sonra ilişki zamanı

slm arkadaşlar bende yarın catlatma iğnesi vurulucam doktorm o gün icinde ilişki dedi fakat 36. saat sonrasıda ilişki olması gerekiyo sanırım.. ama ben o saatlerde nöbette olucam nasıl olucak bilmiyorum kaçırmış olabilirmiym sizce

Kızlar Allah aşkına bilen biri varsa yardım etsin, girmediğim okumadığım site kalmadı . Âdetin beşinci günü Klomen kullandım.17 Ocak'ta münasebetimiz oldu,18 Ocak'ta çatlatma iğnemi sabah 9:30'da vurdum, münasebetimiz ise anca bugün oldu, salak gibi 2 gün önce gebelik testi yaptım gebeyim sandım, pozitif çıktı,, meğer iğnenin etkisiymiş o:/ yıkıldım:KK43:(( sorum şu : 18 inde vurulduğum iğnenin etkisi kaç günsürüyor ? İlla 36 saat sonra mı yapmak lazım, yumurtlama testini yaptığımda da hala çift çizgi çıkıyo

Kızlar Allah aşkına bilen biri varsa yardım etsin, girmediğim okumadığım site kalmadı . Âdetin beşinci günü Klomen kullandım.17 Ocak'ta münasebetimiz oldu,18 Ocak'ta çatlatma iğnemi sabah 9:30'da vurdum, münasebetimiz ise anca bugün oldu, salak gibi 2 gün önce gebelik testi yaptım gebeyim sandım, pozitif çıktı,, meğer iğnenin etkisiymiş o:/ yıkıldım:KK43:(( sorum şu : 18 inde vurulduğum iğnenin etkisi kaç günsürüyor ? İlla 36 saat sonra mı yapmak lazım, yumurtlama testini yaptığımda da hala çift çizgi çıkıyo

Yumurta takibi ve çatlatma iğneni yaptırmana rağmen neden yumurtlama testi kullanıyorsun ki o yumurtlama dönemini evde hesap etmek için. Boşuna harcama ve bukadar sabırsız olma gebelik testini çok ama çok erken yapmışsın bebek olacak olsa bile dün döllenen bugun idrar testinde çıkmaz. Çatlatma iğnesinin etkisi 10-12 gün sonra geçiyo. Sen bir hafta boyunca test yapsan pozitif çıkar çünkü çatlatma iğnesinde de beta HCG hormonu var. Ayrıca çatlatma iğnesinden önce ilişki olmuş sabahına iğneyi vurunmuş olsan bile sıkıntı yok doktorlar zaten çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki öneriyor sende çok fazla geç kalmamışsın bugun ilişki olmasında. Sonuçta iğneden sonra gün aşırı ilişkiye devam diyor doktor. Sen bu stresteyken bebeğin olacağı varsada olmaz. Bence bunu kafandan at ve baska seylerle vakit geçir. Aynılarınu yaşadığım için böyle konuşuyorum tavsiye yani... Gebelik testlerini harcama, iğneden sonraki 14.gün idrarda çıkar o zamanı bekle. Zaten bebek yoksa 16.gün yada 18.gün regl olursun. onca siteye girip sorunun cevabını bulamadığına göre umarım tatmin etmiştir cevaplarım. Kendine iyi bak ayaklarını sıcak tut hayırlısını dile. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin, bebeğin hayırlıca gelsin inşallah canım...

Be iki gün önce catlatma ignesi oldum ve o gece ilişkiye girdim bugun kasıklarımda agrı var acaba normal mi ve illa igneyi vurduktan sonraz beklemek şartmı ben degil diye düşünüyorum ama sizin fikirlerinizi almak istedim

X