cc krem kullananlar

Kivii17

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2011
1.116
1.978
sabah makyaj yapmaya fırsatım olmuyor sürüp çıkacağım bi ürün istiyorum.cc kremler galiba bu işe yarıyor fakat hangi marka???

Flormar cc cream kullanıyorum ve cook memnunum kesinlikle tawsıye ederim ben 04 unu kullanıyorum cok guzel

bende pure beauty cc krem aldm geçen
ama içinde çok sim var bende başka birşeyle karıştırıp kullanıyorum güzel oluyor öyle

Aaa benimde flormar bb btmişti cc almayı dşünüodm bak iyi oldu bu konu :) fikir edinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sen tek başına mı kullanıyorsun
ya bloglarda falan çok begenilmiş aldım bende yapısı falan güzel ama çok simli geliyor ya bana
sence nasıl ?

Evet tek kullanıyorum simli gelmedi bana normalde öle çok makyaj yapan biri de değilim. Arkadaşımda aldı onun da öle parlak diil ya :-) biraz tek kullan alışursun :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne işe yarıyor bu krem kızlar,?

Fondetenden farki yok bence krem diyorlar zararı daha az krem olduğu için gözenekleri de kapatmiyor. Uzun süreli kullanımda duzeltiyomus kusurlari.

Flormar cc yeşil olani güzel sivilce yağlanma parlama yapmıyor. Lekelerinde cok koyu değilse ohh miss

Ben pure beauty öneririm sana içinde simler olduğu doğru ama yüzün yağlı değilse rahatlıkla pudra takviyesi ile kullanabilirsin simleri çok doğal cilde ışıltı vermek ve solgun göstermemek için kullanılmış ben çok memnunum sanada öneririm:109:

BB krem aarıyordum son anda vazgeçip clinique cc sini aldım netten aldığımdan henüz ulaşmadı iptal etme şansım var ama tereddütte kaldım kullanan memnun kalan varmı?

Bende bb den cc kreme geçenlerdenim..
Farmasi cc krem kullanmaya başladım kokusu çok hoş..
İnsanlarla tokalaşırken parfüm sıktığımı sanıyorlar ama kremin kokusu artık nasılsa çok doğal ve hafif kokuyor..

Bende Farmasi kullanıyorum , tek geçerim ; alerji de yapmıor

Kesinlikle ..
Ve kokusuda çok hoş..
CC kremin açık tonu tenime cuk diye oturdu.
Boyun bölgemle aynı renk
Diğer kremlerde en açık tonunu denesem dahi bir renk uyuşmazlığı oluyordu..
Sonunda buldum rengimiiii

Ben de niveanın cc kremini kullanıyorum memnunum ama daha iyileri vardır diye düşünüyorum.biraz fazla yağlı geldi bana hepsi mi böyle bilmiyorum ilk defa kullandım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Farmasinin cc kremini kullanıyorum; kokusu muhteşem gerçekten ama açık renk çok ruh gibi geldi benim cilt tonuma; koyu renge de cesaret edemedim. O kadar esmer değilim. Allık la kullanılırsa on numara oluyor.

O günden sonra sürekli farmasi cc kullanıyorum ç8kmgüzel güzel ve doğal duruyor asla alerji sivilce yapmıyor.

X