cekici etkileyici bir Parfüm...

bir parfüm tutkunu olarak aynen canm bende bulamadım maleseff.. ya bazen denk geliyorz yanımızdan gecen birinden missler gbi harika bir koku alıyrm tabı soramıyozz :KK70: sora burdaki yorumlara bakıyorm herkes bu dertten müzdarp o güzel kalıcı harika farklı parfümleri kullananlar kim acaba cok merak ediyorm :))

Shiseido Zen klasik bir koku ama hala çok beğeniyorum. Floral ve odunsu kokuları bir arada kullanmayı çok seviyorum. Bir çok insanın başağrısı sebebi olan rahatsızlığı da vermiyor. Frezya gibi beyaz çiçek kokularını seviyorsanı bunu deneyin.

Başkasının üzerindeki koku her zaman çok güzeldir bu kural değişmez. Emin olun bir başkası da sizin üzerinizdeki kokuyu beğeniyordur. Günlerdir masamda duran victoria secret kremimi başkası kullanınca birden bire çok güzel bir koku oluverdi gözümde:)

Shiseido Zen klasik bir koku ama hala çok beğeniyorum. Floral ve odunsu kokuları bir arada kullanmayı çok seviyorum. Bir çok insanın başağrısı sebebi olan rahatsızlığı da vermiyor. Frezya gibi beyaz çiçek kokularını seviyorsanı bunu deneyin.

Başkasının üzerindeki koku her zaman çok güzeldir bu kural değişmez. Emin olun bir başkası da sizin üzerinizdeki kokuyu beğeniyordur. Günlerdir masamda duran victoria secret kremimi başkası kullanınca birden bire çok güzel bir koku oluverdi gözümde:)
canm benmde favori kokum shiseido zen zaten cok begenıyrm onu demekki koku zevklerimzde birbirne yakın :) narsico ...zen....alien edp escada magnetism favori kokularm cok severim bana en cok sordukları black opium ve escada oldu :) ama ynede aradgımı bulmus degilim

bir parfüm tutkunu olarak aynen canm bende bulamadım maleseff.. ya bazen denk geliyorz yanımızdan gecen birinden missler gbi harika bir koku alıyrm tabı soramıyozz :KK70: sora burdaki yorumlara bakıyorm herkes bu dertten müzdarp o güzel kalıcı harika farklı parfümleri kullananlar kim acaba cok merak ediyorm :))
Ayy aynen millet nerden buluyo ya

Konuyu takipteyim, güzel fikirler var; denenecekler listesine ekliyorum bunları da :KK66: Paylaşım için hepinize teşekkürler

Konuyu takipteyim, güzel fikirler var; denenecekler listesine ekliyorum bunları da :KK66: Paylaşım için hepinize teşekkürler

Erkek parfümüne yakın uniseks bir parfüm arıyosanız Kilian Bamboo Harmony. Tapılacak parfüm! Bayıldım, bayıldım, bayıldım! Kendiniz kullanamıyorsanız eşiniz, sevgiliniz kullansın:)

meyveli kokuları çok sevmiyorum ben pudralı çiçeksi kokulara bayılıyorum :)
cacharel noa,chloe,lacoste pour femme gibi :) önerebileceğin başka kokular var mı issey miyake çok ilgimi çekti
Dkny cashmere ?
Lancome hypnose
Ee bi de coco var mademoıselle
Bende saf meyve kokusu sevmem ama çiçeksiliğin yanında biraz pudramsı biraz kremsi biraz mayhoş biraz meyve ve böyle şampuanımsı kokulara
ba yı lı yo rum
Senin bana tavsiyen varmı peki :)

Son düzenleme:
Dkny cashmere ?
Lancome hypnose
Ee bi de coco var mademoıselle
Bende saf meyve kokusu sevmem ama çiçeksiliğin yanında biraz pudramsı biraz kremsi biraz mayhoş biraz meyve ve böyle şampuanımsı kokulara
ba yı lı yo rum
Senin bana tavsiyen varmı peki :)
dkny golden delicious denedin mi?
birde just cavalli var çok sevdiğim.
salvatore ferragoma emozione. buna bayılıyorum fakat alıp kullanamadım henüz
bvlgari jasmin noir çok güzel gizemli bir koku. harika bir yasemin yorumu
versace crystal noir. kremsi hindistan cevizi. sıcak yumuşak harika. kesinlikle ağır bayıcı değil.
chloe edp benim bebeklerimden biri çok seviyorum :)
armani mania yı biliyor musun? zor bulunuyor. sanırım üretimden kalktı. o yüzden elimdeki şişeyi çok iyi saklıyorum
212 nyc var birde. duştan çıkmışsın gibi kokuyor. çok fresh su gibi bir koku. kalıcılığıda mükemmel.
şimdilik bu kadar :)

dkny golden delicious denedin mi?
birde just cavalli var çok sevdiğim.
salvatore ferragoma emozione. buna bayılıyorum fakat alıp kullanamadım henüz
bvlgari jasmin noir çok güzel gizemli bir koku. harika bir yasemin yorumu
versace crystal noir. kremsi hindistan cevizi. sıcak yumuşak harika. kesinlikle ağır bayıcı değil.
chloe edp benim bebeklerimden biri çok seviyorum :)
armani mania yı biliyor musun? zor bulunuyor. sanırım üretimden kalktı. o yüzden elimdeki şişeyi çok iyi saklıyorum
212 nyc var birde. duştan çıkmışsın gibi kokuyor. çok fresh su gibi bir koku. kalıcılığıda mükemmel.
şimdilik bu kadar :)
Söylediklerinin arasında bi tek emozıone denemedim nasıl bi koku bu ?
Signorina benziyormu ?

Signorina benziyormu ?
signorina yı bilmiyorum
ama emozione yi chloe love denemek için gittiğimde tekin acarda denetmişlerdi bence bunu daha çok seversiniz chloe love çok bilindik diye.çok romantik yumuşacık bir koku. çiçekci ve pudralı kokular sınıfında. uzun zaman oldu deneyeli şu an tam hatırlayamıyorum ama çok etkilenmiştim kokladığımda. ve acayip kalıcı.

signorina yı bilmiyorum
ama emozione yi chloe love denemek için gittiğimde tekin acarda denetmişlerdi bence bunu daha çok seversiniz chloe love çok bilindik diye.çok romantik yumuşacık bir koku. çiçekci ve pudralı kokular sınıfında. uzun zaman oldu deneyeli şu an tam hatırlayamıyorum ama çok etkilenmiştim kokladığımda. ve acayip kalıcı.
canm armani mania pendikte bir avm de sevilde gördüm hala satılıyor ...bilgin olsn

Signorina benziyormu ?
ben gecenlerde bir sürü koku denedim en az 5 tane falan denedim eşim sadece emozione yi begendi hafif ciceksi bir koku cok kalıcı ama tamamen çicek kokusu diyebilirzz bide içinde iris ve süsen çicegi varmıs zaten cok karısık meyveli falan deil tamamen çiceksi bir koku agır degil kesinlıkle signorina sanki braz tatlımsı gbiydi bu öle degil ...

Her ne kadar parfüm seçiminin ve zevkinin son derece öznel kavramlar olduğunu düşünsem de, geçmişte ve hatta şu anda çok severek kullandığım bir çok parfümün ödüllü parfümler olduğunu fark ettim.
Her yıl Londra ve New York şehrinde Fragrance Foundation öncülüğünde parfüm oskarları dağıtılıyor. 2016 yılı kadınlar kategorisi büyük ödülü Marc Jacobs Decadence, erkekler kategorisi büyük ödülünü ise Sauvage Christian Dior almış. Gelmiş geçmiş tüm ödüllü parfümlerin listesinin oluştuğu güzel bir kaynak da paylaşıyorum aşağıda.
http://www.parfumsecimi.com/fifi-parfum-odulleri-parfumun-oscar-odulleri/

ben gecenlerde bir sürü koku denedim en az 5 tane falan denedim eşim sadece emozione yi begendi hafif ciceksi bir koku cok kalıcı ama tamamen çicek kokusu diyebilirzz bide içinde iris ve süsen çicegi varmıs zaten cok karısık meyveli falan deil tamamen çiceksi bir koku agır degil kesinlıkle signorina sanki braz tatlımsı gbiydi bu öle degil ...
Evet signorina tatlımsı ama ben saf çiçek kokusuda sevmemki...
Neyse artık deneyip göreceğiz

signorina yı bilmiyorum
Chloe love hep boğucu geldi bana , sevemedim
Love dansa sıgnature u tercih ederim
Emozıone u denemeden bilemicem denemem gerek en kısa sürede

X