cekici etkileyici bir Parfüm...

Nude olan çok hoş bi koku nasıl anlatayım bilmiyorum her kokladığımda mmm diyorum nefis çekici geliyor durdukça dahada güzelleşiyor
Elbette soranlar oluyor
Tene uyum sağladıysa harika olabiliyor ki bende öyle oldu
baska öneriniz var mı peki asla vazgecemem dediginzz tatlı olmayan ?

baska öneriniz var mı peki asla vazgecemem dediginzz tatlı olmayan ?
Lacoste femme her daimm :)
Salvatore ferragamo signorina
Issey mıyake l eau dıssey
Lacoste pour elle elegant
Chloe sıgnature
Escada especially
Estee pleasures
Guccı envy me
Lıght blue
Gıvenchy ange ou demon secret ...
Moschıno pınk .l love love.cheap chıc
Armani diamonds
Falan filan liste uzar gider böyle :))

Chloe sıgnature
Escada especially
Estee pleasures
Guccı envy me
Lıght blue
Armani diamonds
:)) masallah masallahh parfüm tutkunu olmak böle bsey sanırım peki bunlar arasında kullandıgınız da en dkkat ceken ismi sorulan parfümünüzz hangisi oldu acaba ?? hani sıkarsınız o gün herkes merak eder sorar .... benm en cok escada ve ysl black opium ve dkny golden deliceous oldu :KK66:

:)) masallah masallahh parfüm tutkunu olmak böle bsey sanırım peki bunlar arasında kullandıgınız da en dkkat ceken ismi sorulan parfümünüzz hangisi oldu acaba ?? hani sıkarsınız o gün herkes merak eder sorar .... benm en cok escada ve ysl black opium ve dkny golden deliceous oldu :KK66:
Escada especially çok soran oluyor
Onun dışında antonio banderas blue seductıon sıktığım zaman da iltifat alıyorum
Chloe signature light blue lacoste soran oluyor
Hepsi benim bebeklerim :KK36:
Geceleri pleasures ile diamonds seviyorum
Bi de ben ağır koku kullanamıyorum uzun arayışlar sonucu bu parfümleri bi araya getirdimbbaşımı ağrıtmayan midemi bulandırmayan aynı zamnda romantik sportif keyifli parfümler bunlar
Yoksa çok hassasımdır ağır bi parfüm duyduğumda o gün bana zehir olabiliyor

canım versace crystal noir i biliyor musun? şu sıralar favorim bvlgari jasmin noir ile birlikte

Chloe sıgnature
Escada especially
Estee pleasures
Guccı envy me
Lıght blue
Armani diamonds
parfüm zevklerimiz benziyor gibi. içlerinde çok sevdiğim kokular var :)
merak ettiklerimden sorayım birkaç tane. issey miyake, gucci envy me,ange ou demon le secret, moshina i love love
bunları biraz yorumlayabilir misin?

canım versace crystal noir i biliyor musun? şu sıralar favorim bvlgari jasmin noir ile birlikte
ewet canm onu da denedim jasmin noir den pek bsey anlamadım şişede btmıstı ama versace noiri denedim cok elit bir koku böle iş kadını kokusu gbi :KK70: ama beni öle cok ceken bi yanı olmadı begendm ama cok deil . bide ona cok cok benzettıg bi parfüm oldu este lauder sensous hemen hemen aynılar tarz olarak ... nurgül yeşilcayın kokusuymus .senin armanı mania denedim aman allahm o nasıl kalıcı bir parfüm öle ama bas agrısından öldüm :KK43: eşimde sevmedi

Escada especially çok soran oluyor
Onun dışında antonio banderas blue seductıon sıktığım zaman da iltifat alıyorum
Chloe signature light blue lacoste soran oluyor
Hepsi benim bebeklerim :KK36:
Geceleri pleasures ile diamonds seviyorum
Bi de ben ağır koku kullanamıyorum uzun arayışlar sonucu bu parfümleri bi araya getirdimbbaşımı ağrıtmayan midemi bulandırmayan aynı zamnda romantik sportif keyifli parfümler bunlar
Yoksa çok hassasımdır ağır bi parfüm duyduğumda o gün bana zehir olabiliyor
kesinlıkle size katılıyorm bazı kokular bana öle bir bas agrısı yapıyor ki günümü mahvediyor o gün basımı agrıtacak bir koku sıktysam hem midem bulanıyor hemde basım catlıyor bana en cok bas agrısı yapanlar bu arada .... armani mania , viktor rolf flower bomb , hypnotic posion guerlain asırı pudralı parfümleri ve chloe love florale bunlar benim basımı cok agrıtyrr . ama genel olarak çiceksi odunsu misk içeren kokuları seviyorm .sölediklerinden bakmadıklarım var mutlaka denıcem koku tarzlarımız yakın :KK66:

ewet canm onu da denedim jasmin noir den pek bsey anlamadım şişede btmıstı ama versace noiri denedim cok elit bir koku böle iş kadını kokusu gbi :KK70: ama beni öle cok ceken bi yanı olmadı begendm ama cok deil . bide ona cok cok benzettıg bi parfüm oldu este lauder sensous hemen hemen aynılar tarz olarak ... nurgül yeşilcayın kokusuymus .senin armanı mania denedim aman allahm o nasıl kalıcı bir parfüm öle ama bas agrısından öldüm :KK43: eşimde sevmedi
çok şaşırdım şimdiye kadar mania yı sevmeyen kimseye rastlamamıştım.

ayyy ne güzell bsey degil mi ? yolda sizi cevirip kokunuzu sormaları :) en sevdigim mutlu oldugum olay bu benm tepkiniz ne oluyrr sölüyor musunz ve soranlar erkek mı bayan mıydı merak ettım nsıl sordularrr
bayandı soranlar cnm genelde söylüyorum ama just cavalli demiyorum roberto cavalli diyorum herkes kullanmasın dimi ama :KK70:

kesinlıkle size katılıyorm bazı kokular bana öle bir bas agrısı yapıyor ki günümü mahvediyor o gün basımı agrıtacak bir koku sıktysam hem midem bulanıyor hemde basım catlıyor bana en cok bas agrısı yapanlar bu arada .... armani mania , viktor rolf flower bomb , hypnotic posion guerlain asırı pudralı parfümleri ve chloe love florale bunlar benim basımı cok agrıtyrr . ama genel olarak çiceksi odunsu misk içeren kokuları seviyorm .sölediklerinden bakmadıklarım var mutlaka denıcem koku tarzlarımız yakın :KK66:
Benimde bu saydıkların migren sebebim
The beat de başımı çok ağrıtıyor mesela
Herkes çay kokusu çok hoş filan derken beat bende kusucak gibi olmama sebeb oluyor
Burberrylerden en çok klasiği seviyorum onun dışındakiler vasat geliyor
Lady millionlar ultraviolet ler wish filan bunlar çok çokk ağırlar bana kullanamıyorum

parfüm zevklerimiz benziyor gibi. içlerinde çok sevdiğim kokular var :)
merak ettiklerimden sorayım birkaç tane. issey miyake, gucci envy me,ange ou demon le secret, moshina i love love
bunları biraz yorumlayabilir misin?
Issey miyake mis kokulu su ..
Çok çok güzel naif hoş çekici asla rahatsızlık vermeyen kokladıkça koklayasım gelen bi parfümdür ömrümce vazgeçemem sanırım
Her daim bi tane olmalı elimin altında:KK68:

Guccı envy me çiçekli meyveli miskli gruptan olur kendileri ben envy me nin meyveli güllü yanını seviyorum öyle ağır değil herşey dozunda kullanılmış(normalde ben gülüm diye bağıran yoğun gül kokulu parfümleride sevmem ama envy başkadır candır)Masum bi koku bu.haftasonu kokusu yada duştan sonra iyi hissetmek adına sıkılabilecek güzelliktir kendisi

Ange ou demon le secret ilk tanıştığımızda ne olduğunu anlayamayıp burun kıvırmıştım ama sonra :KK36:
Klasik ange demon u sevmiyorum ama le secret a bayılıyorum çünkü baymıyor hafif meyvemsi çiçeksi tamda benim sevdiğim tarzda
Bu da hoştur kokladıkça koklaysım gelir

Moschıno ı love çok meyvelidir yani genç kız kokusu birazda
Herkes sevmeyebilir ama ben lıght blue ya az biraz benzeyen tarafı olduğu için severek kullanıyorum light blue dan farkı biraz şekerli olmasıdır.benim için yaz parfümüdür ama vazgeçilmezim değil çerez diye tabir edilenlerden

coco chanel de cok pahalı yaa :KK43: cok güzel ama 400 450 tl vermek zor geliyor :/
Haklınız bu konuda küçük boyunu alsanız da çok hesaplı olmuyor. Ama aramızda kalsın Yves Roche bir çok ünlü parfümün çok çok yakın kokusunu yapıyor. Ama elbette kalıcılıkları aynı değil.

Issey miyake mis kokulu su ..
Çok çok güzel naif hoş çekici asla rahatsızlık vermeyen kokladıkça koklayasım gelen bi parfümdür ömrümce vazgeçemem sanırım
Her daim bi tane olmalı elimin altında:KK68:

Guccı envy me çiçekli meyveli miskli gruptan olur kendileri ben envy me nin meyveli güllü yanını seviyorum öyle ağır değil herşey dozunda kullanılmış(normalde ben gülüm diye bağıran yoğun gül kokulu parfümleride sevmem ama envy başkadır candır)Masum bi koku bu.haftasonu kokusu yada duştan sonra iyi hissetmek adına sıkılabilecek güzelliktir kendisi

Ange ou demon le secret ilk tanıştığımızda ne olduğunu anlayamayıp burun kıvırmıştım ama sonra :KK36:
Klasik ange demon u sevmiyorum ama le secret a bayılıyorum çünkü baymıyor hafif meyvemsi çiçeksi tamda benim sevdiğim tarzda
Bu da hoştur kokladıkça koklaysım gelir

Moschıno ı love çok meyvelidir yani genç kız kokusu birazda
Herkes sevmeyebilir ama ben lıght blue ya az biraz benzeyen tarafı olduğu için severek kullanıyorum light blue dan farkı biraz şekerli olmasıdır.benim için yaz parfümüdür ama vazgeçilmezim değil çerez diye tabir edilenlerden

meyveli kokuları çok sevmiyorum ben pudralı çiçeksi kokulara bayılıyorum :)
cacharel noa,chloe,lacoste pour femme gibi :) önerebileceğin başka kokular var mı issey miyake çok ilgimi çekti

Offf bu parfüm sorunu beni deli ediyor. Bende kafama göre bi parfümle karsilasmadim henüz. "Iste bu aradigim koku"duyemedim hic ya:63:
bir parfüm tutkunu olarak aynen canm bende bulamadım maleseff.. ya bazen denk geliyorz yanımızdan gecen birinden missler gbi harika bir koku alıyrm tabı soramıyozz :KK70: sora burdaki yorumlara bakıyorm herkes bu dertten müzdarp o güzel kalıcı harika farklı parfümleri kullananlar kim acaba cok merak ediyorm :))

X