cekici etkileyici bir Parfüm...

Bende tesekkur ederim canim insallah isine yarar)
Off of denedim akşam bi vesileyle ablam ile dışarı çıktım acik parfüm satan bir yerin onunden geçtik içeri girdim baktım merak ettigim tüm kokulara en son eve gelince bi tanesini çok begendim onu da karıştırdım hangisi bilmiyorum burberry classic olabilir koku bana yabancı degildi yengem kullaniyordu ordan mi hatırlıyorum acaba diye yedim kendimi tüm gece :kızgın:

Dün akşam kismet oldu ablam ile çıktık şansa tam bir açık parfumcunun önünden geçtik tuttum ablami götürdüm oraya merak ettigim tüm kokulari denedim nihayet:) escada yi burdaki arkadaslar çok bendiklerini yazdilar o yoktu bakamadim kokusuna. Denediğim kokulardan bir tanesine bayildim ama o kadar çok koku baktim ki hangisi olduğunu bilmiyorum :110: burberry classic miydi yoksa başka bir tanemiydi delirdim tüm gece :KK70: koku bana yabancı degildi yengem burberry kullaniyordu bi ara büyük ihtimal o idi
ayy hangisiydi acaba o begendigin bende suan burberyy classic benzeri koklar aldım kullanıyrmm ...:) hos tatlımsı bi koku cok agır deil şişesi nasıldi

ayy hangisiydi acaba o begendigin bende suan burberyy classic benzeri koklar aldım kullanıyrmm ...:) hos tatlımsı bi koku cok agır deil şişesi nasıldi
Açık parfüm satan bir yerdi dawid walker idi sanirim dükkanın ismi. Eve geldikten sonra kokuyu iyice aldim nasil oldu da onun hangisi olduğunu karıştırdım diye yedim kendimi :110: çok güzel bir koku idi tam istedigim gibi ağır değil ama çok kalici meyvemsi degildi çiçek kokusu idi gene gidip bakacak ilk firsatta emin olunca yazarim size

Açık parfüm satan bir yerdi dawid walker idi sanirim dükkanın ismi. Eve geldikten sonra kokuyu iyice aldim nasil oldu da onun hangisi olduğunu karıştırdım diye yedim kendimi :110: çok güzel bir koku idi tam istedigim gibi ağır değil ama çok kalici meyvemsi degildi çiçek kokusu idi gene gidip bakacak ilk firsatta emin olunca yazarim size
burberyy classic olabilr :KK66: mutlaka yaz cnm

trussardi donna gercekten merak ettım buldugum yerde deneyecgm :KK66: bvlgary omnia cyrstallingi de acık denedim pek cekıcı gelmemıstı bana ama orjinale bakmak lazm ck euphoria güzel evett cekıcı ama cooook asırı kulllanan var ama tavsiyelerin için cook tsk edrmm :halay:
Yarayacagindan emin olabilirsin benzer kokulari seven birinden öneri almak hele ki görüp koklamissa o zaman çok işime yarar aldığım öneriler en azindan korkmadan alabilirim en güzel yani da burda fazla kimsede olmayacak kokular olmasi artik ablama da şunu bunu aldim demesem iyi olacak görüp istiyor çünkü :KK70:
Kizlar naber? Bebekten dolayi giremiyorum trussardi donnayi deneyen oldumu?

Miss Dior Blooming Bouquet, kayısı, gül ve şakayık notalarının eşlik ettiği harika bir yaz kokusu.
Coco Mademoisell, mimoza, yasemin, gül ve ylang ylang notalarının muhteşem buluşmasına tanıklık eden oryantal floral bir parfüm. Yıllardır usanmadan kullanabildiğim tek parfüm.
Modern Muse, sümbülteber, hanımeli ve yasemin kokuları ile dolu bir çiçek bahçesi adeta. Aynı zamanda 2014 Yılı Yılın En İyi Kadın Parfümü Ödülü‘ne layık görülen bir parfüm olduğunu hatırlatayım. Hediye için ilk seçeneğim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Miss Dior Blooming Bouquet, kayısı, gül ve şakayık notalarının eşlik ettiği harika bir yaz kokusu.
Coco Mademoisell, mimoza, yasemin, gül ve ylang ylang notalarının muhteşem buluşmasına tanıklık eden oryantal floral bir parfüm. Yıllardır usanmadan kullanabildiğim tek parfüm.
Modern Muse, sümbülteber, hanımeli ve yasemin kokuları ile dolu bir çiçek bahçesi adeta. Aynı zamanda 2014 Yılı Yılın En İyi Kadın Parfümü Ödülü‘ne layık görülen bir parfüm olduğunu hatırlatayım. Hediye için ilk seçeneğim...
bunlar arasında en fark edilen ilgi ceken koku hangsi ??

estee lauder sensuous noir kış için kullandım ağır bir parfüm (ama yeri başkadır bende 40 yaş sonrası dönüş yapabilirim o yaş aralığını etkiliyor kesinlikle ) taaaa ki just cavalliyle tanışana kadar inanılmaz büyüleyici bir kokusu var yumuşak ama idaalı ve çekici.. kadın erkek çevremde herkesin sorduğu bir koku hatta 3 4 kez yoldan çevirilmişliğim de vardır ama ben şuna inanıyorum bana bu kadar yakışan bir koku belki başkasında çiğ duracak parfüm kişinin teniyle alakalı bir durum.. just cavalli bende en üst notadan alt notaya kadar kendini tam hissettiren bir koku..

estee lauder sensuous noir kış için kullandım ağır bir parfüm (ama yeri başkadır bende 40 yaş sonrası dönüş yapabilirim o yaş aralığını etkiliyor kesinlikle ) taaaa ki just cavalliyle tanışana kadar inanılmaz büyüleyici bir kokusu var yumuşak ama idaalı ve çekici.. kadın erkek çevremde herkesin sorduğu bir koku hatta 3 4 kez yoldan çevirilmişliğim de vardır ama ben şuna inanıyorum bana bu kadar yakışan bir koku belki başkasında çiğ duracak parfüm kişinin teniyle alakalı bir durum.. just cavalli bende en üst notadan alt notaya kadar kendini tam hissettiren bir koku..
ayyy ne güzell bsey degil mi ? yolda sizi cevirip kokunuzu sormaları :) en sevdigim mutlu oldugum olay bu benm tepkiniz ne oluyrr sölüyor musunz ve soranlar erkek mı bayan mıydı merak ettım nsıl sordularrr

Yarayacagindan emin olabilirsin benzer kokulari seven birinden öneri almak hele ki görüp koklamissa o zaman çok işime yarar aldığım öneriler en azindan korkmadan alabilirim en güzel yani da burda fazla kimsede olmayacak kokular olmasi artik ablama da şunu bunu aldim demesem iyi olacak görüp istiyor çünkü :KK70:
buldunz mu güzel bir parfüm?

senseous olana baktmm ... cok kalıcı ve versace noir e cok benzıyrdu ... nude olanı nasıl oda kalıcı mı ?? kullandgnzda soranlar oluyr mu
Nude olan çok hoş bi koku nasıl anlatayım bilmiyorum her kokladığımda mmm diyorum nefis çekici geliyor durdukça dahada güzelleşiyor
Elbette soranlar oluyor
Tene uyum sağladıysa harika olabiliyor ki bende öyle oldu

Nude olan çok hoş bi koku nasıl anlatayım bilmiyorum her kokladığımda mmm diyorum nefis çekici geliyor durdukça dahada güzelleşiyor
Elbette soranlar oluyor
Tene uyum sağladıysa harika olabiliyor ki bende öyle oldu
çok eskiden denedim ama cok iyi hatrlamıyrmm ... tekrar denemekte fayda war sanırım:)

X