Çeyiz Hazırlıkları..Kız Çeyizinde neler kesinlikle olmalı ?

hangi markalardan MEMNUNSUNUZ?

Beyaz eşya

buzdolabı --bosch

çamaşır makinesi-bosch

bulaşık makinesi-bosch

fırın-bosch

elektirik süpürgesibosch

tv-dvd-
sony

teflon-çelik tencere setleri için?

karaca,tefal

hisar

perde? taç(hepsini ordan temin ettik
tül-
güneşlik-
gece perdesi-

halı-yolluk_gümüşsuyu

]

Biz eşimle anlaşarak evlendik.Beni istemeye geleceklerini annem,babama sölediğinde babam,tanımadığımız,bilmediğimiz insanlara ben vermem seni boşuna heveslenme demişti.Ben babamın bu tepkisini eşime hiç söylemedim.Sonra bi şekilde gelmeleri için annem ikna etti.İlk geldikleri gün Yanındaki büyüklerden biri babamın tanıdığı çıktı Muhabbet koyulaştı.Babam sonra bana sende istersen olur dedi ve oldu.Ben 7 aylık evliyim darısı başına inşallah.Sen gönlünü ferah tut,bu iş kader-kısmet işi olacağı varsa olur. Kaderinde ne varsa onu yaşarsın.:1hug:

paylaşımın için teşekkür ederim
inşallllah ne diyiyim bekleyip görücez hadi hayırlısı

walla bu olay acayip bişey yaaa..
beni istemeye geldiklerinde babam acayip bi suskunluk içine girdi.normalde hiç susmayan adam onların yanında dut yemiş bülbül kesildi.allahtan eniştem falan başka büyüklerde vardı da durum biraz kurtarıldı
ama şu kesinki anne ve babalar bizden daha heyecanlı oluyolar.
kahve verirken falan hiç heyecanlanmadım ben zaten iki tepsiye sığdı kahveler yani yanımda biri daha vardı:1rolleyes:
herşey çok güzel geçmişti.
heyecanlanma sakın ailesini falan daha önceden tanıyosan zaten hiç heyecanlanma
bol şanslaryerimseniben

teşekkür ederimmmm verdiğin bilgiler için canım......
benim tek takıldığım yer kahve veririken heyecanlanırsam bi kaza olmasa bariii

Heyecanlanma demesi kolay ama heyecanlaniyorsun insallah kahveyi dökmezsin bismillah de git hadi hayirlisi a.s.

bencede en korkyuğum şey kahveyi dökmem heyecanımı nasıl yenicem bilmiyorumm......kafamçokkarıştı

ah arkadaşlar ahhh evleneli bir sene oldu okadaar çok eksiğim varki anlatamam gerçi evin eksiği hiç biitmez ama benimkiler gözle görülür cinsten allah evleneceklere kolaylık versin

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

canım hiç telaş yapma dicem ama olmuyo bisim aileler daha önceden birbirlerini tanıyolardı çünkü biz kapı komşuyuz inan o akşam 3 kere el öptüm fenalık geldi bisim önce istendi 1 hafta sonra söz oldu iki kere telaş yani ama biz hiç bişi duyamadık kalabalıktık bayağ bi o yüzden erkekler ayrı bayanlar ayrı oturdu erkekler odada işi bitirdi konuştular ben nişanlımın kahvesini en son verdim ve onun kine bayağ bi tuz dökmüştüm ama itiraf ediyim o kadar heycanlandım ki bi ara çıkmıcaktım titreye titreye çıktım tam isteme olurken ıodaya girdim canım babam şey diyodu ben gelin değil kızımı veriyorum sizdende tek ricam gelniniz gibi değil kızınız gibi alın demişti ayyy anlat anlat bitmez valla şimdi bile heycanlandım allah yardımcın olsun

bencede çok heyecan verici bi durum kız istenmesiii ben ekstra panik bi insan olduğum için gözümde çook büyüyo offfff offff.....
yaa bide bişey sorcamm kalabalık olursa kız isteme merasimi o kadar kişiye kahve yapmaktan mutfaktan çıkmaz insan herhalde.....

birde kahve götürüken suları birlikte mi götürdünüz

ewt öyle heyecanla bekliyom bende yakın bi zamanda yaşıcam ama çook kastım kendimii....

:)he,le sevdiğimizi söleyelimde isteme işi basit dicem tabi daha başımıza gelmedi ayh ne heyecanlı günler
inşallah bizede nasip olur

X