Çeyiz Hazırlıkları..Kız Çeyizinde neler kesinlikle olmalı ?

bende anlamadım ama
tahminen şey galiba yüzükler takılmadan önce yastığın üstünde sunuluyo sonra yüzükler takılıyor

KIZLAR NE OLUR BANA YARDIM EDİN DÜĞÜNÜME AZ KALDI VE EŞYALARI ALDIK FAKAT KOLTUK RENGİNE VE KANEPE RENGİNE KARAR VEREMİYORUM EN ÖNEMLİSİ KOLTUK RENGİ ÇÜNKÜ BEN YEMEK TAKIMIMI KAHVALTILK TAKIMIMI BARDAK TAKIMIMI FALAN HEP PEMBE TONLARDA ALDIM ŞİMDİ KOLTUK TAKIMIMI PEMBE YAPACAKTIM GÜZEL TONDA KUMAŞ YOKTU DEDİM GÜL KURUSU OLSUN ODA ÇOK SOLUK GELDİ BENDE LİLA OLSUN DEDİM ORDA KARAR VERMEK ZORUNDAYDIM AMA ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM SİYAHA YAKIN KAHVE VE KREM RENGİ TONUNDA YEMEK ODASI TAKIMI İÇİNDE PEMBEE TABAKLAR BARDAKLAR KOLTUKLAR LİLA UYDUMU ŞİMDİİsenağlamasenağlama BANA YARDIM EDİN BURDA KAFAYI YEDİM YAA

Kahvenin açık tonları güzel olabilir bence.Ya da pastel tonlara göz atabilirsin.

bence pempe renği ortaya cıkarıcak tek renk bordo benim öğle ve salon da çok güzel duruyu ve bu arada mutluluklar

Bütün renkler illa birbirine uyacak diye dert edip düşünme biraz da tezat renkleri kullan.

ben evleniyorum 2 ay sonra kafayı yemek üzereyim bu listeler yüzündennnnnnnnnnnnnn

benden sana tavsiye sürekli oturacağın koltukları açık renk almada ne renk alırsan al ben öyle aldım ve çok pişmanım şimdi üstüne örtü örtüyorum ve akşama kadarda onları düzeltiyorum

WALLA HEPSİNİ ALMAK ŞART DGL SONUÇTA ELLERİNE SAĞLIK WALLA SEKER YAZDIGIN ÇOK İİ OLMUŞ BAZI EKSİKLERİNİ BULUYOR YAVAS YAAVS ALINIR :emir_bebek:

Bencede krem al.krem rengi yanina butun tonlar gider.lila yastik koyarsin veya pembe bu tipte hersey olur.uyum cok onemli ama renkli alma pembe lila cunku bunlar gelip gecici moda renkler.sadece dedigim gibi dekoratif ren olarak kullan bence(yastik vazo gibi) bende yeni evlendim surekli evin dekorunu degistiriyom,ne gorursem aliyom cok zevkli 1sey evlilik!hayatin boyunca mutlu ol!

SLM ARKADAŞLAR aranısa yeni katıldım ama bende sizin fikirlerinize ihtiyacım varrsenağlama ben mobilyamı modüler OLARAK MODERN MOBİLYA ALMAK istiyorum fakat kayınvaldeminde fikrini almak amaçlı anne dedim böle böle düşünüyorum oda bana sorarsan klasik al dedi ama ben klasik istemiyorum yaaaaasenağlamasenağlama. annemde kayınvalmdende yana diyolarki daha sağlam ömürlük oluyoo.sizceee?

NY23.jpg
NY12.jpg

X