Çeyizde olması gerekenleri ve önerilerimizi yazalım :)

masallah cnm cok lazım olan bişidır süzgeckaydirigubbakcemile3 unuttun mu yandın
ben almışken 3 boy bırden aldım
bıraz doyumsuzumda ben:kedi:

böcüüm napıosuuun:)))
abartma tatlım yaa sonra koyacak yer bulamıosunnn:)))) ben şu an biçok şeyi ne kdr gereksiz almışım diorum... Allahttan mutfağım büyük dolabım çok ama genede elimin altına dolanmalarından hoşlanmıorum...

masallah cnm cok lazım olan bişidır süzgeckaydirigubbakcemile3 unuttun mu yandın
ben almışken 3 boy bırden aldım
bıraz doyumsuzumda ben:kedi:

:roflol: gülüyorum ağlanacak halime vallahi... nasıl alıcam o kadar şeyi ben. annemlerde de hiç heves yok çeyiz için. insan alır alır kenara atar di mi, yok işte...

nastasıa bu napıyon lafına bısey dıyom gunluk hayatta ama burda ban yerım anacım :roflol: ıyyım
yok ben zaten cok şey almıyom
gereklı seylerı alıyom

joey nışanlı mısn calısıyorsan 1 yılda kendın yaaparsn merak etme

nastasıa bu napıyon lafına bısey dıyom gunluk hayatta ama burda ban yerım anacım :roflol: ıyyım
yok ben zaten cok şey almıyom
gereklı seylerı alıyom

joey nışanlı mısn calısıyorsan 1 yılda kendın yaaparsn merak etme

hehehe anladım neler yaptıını kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

özledim cadıı seniii
ben bilirim senin az alıorum dediini herşeyden 3er 4er tane:KK70::KK70:

nişanlıyım, çalışıyorum ama 1 yıldan az zamanım olabilir kaydirigubbakcemile3 napalım artık olduğu kadar olacak.

hımm genede var zamanın
evt sonrada alablırsın cnm ılla evlenınce hersey olcak dıye bısey yok
zaten coğunlukla eksıklı gıdılır
kendıne lıste yap önemlılerı almaya basla
mesela camasr bulasık mak. kım alcak sen ıse bunları alıp takst ödeyebılırsınkaydirigubbakcemile5

hehehe anladım neler yaptıını kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

özledim cadıı seniii
ben bilirim senin az alıorum dediini herşeyden 3er 4er tane:KK70::KK70:

:jeyyar:
bende senı anacım ceyıs sohbet topıcıne gelsene nıe gelmıon
he bende hıc 6 kısılık yemek takımı yok 7 enaaz ya kırılırsa der hep fazla alırım
huyum kurusun:kedi:
bı suzgec alım dedım 3 boy almışım kaydirigubbakcemile3sen düşün

hımm genede var zamanın
evt sonrada alablırsın cnm ılla evlenınce hersey olcak dıye bısey yok
zaten coğunlukla eksıklı gıdılır
kendıne lıste yap önemlılerı almaya basla
mesela camasr bulasık mak. kım alcak sen ıse bunları alıp takst ödeyebılırsınkaydirigubbakcemile5

:jeyyar:
bende senı anacım ceyıs sohbet topıcıne gelsene nıe gelmıon
he bende hıc 6 kısılık yemek takımı yok 7 enaaz ya kırılırsa der hep fazla alırım
huyum kurusun:kedi:
bı suzgec alım dedım 3 boy almışım kaydirigubbakcemile3sen düşün

garanticisin işte tatlım:)))
bende aman alayım kırılırsa sonra yeni çıkan modelini alırım dedim hep kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gelirim cnm ztn pek fazla giremiorum foruma girdiim sürede gelir katılrıım arada:hihoyyyt

ya arkadaşlar ben daha yeni başladığımdan mı böle hissettim bilmiyorum ama listede bir çok şey var ya:KK43:((( yavaş yavaş alayım derken bitmiyecek gibi uzayıp giden bir liste... aman yaaaa bitmezzz eksik bitmez!!!! ben bu anladım

ya arkadaşlar ben daha yeni başladığımdan mı böle hissettim bilmiyorum ama listede bir çok şey var ya:KK43:((( yavaş yavaş alayım derken bitmiyecek gibi uzayıp giden bir liste... aman yaaaa bitmezzz eksik bitmez!!!! ben bu anladım

Evet cnm evlensende evini kursanda eksik bitmiyo bi bakıyosun ki aa bu da lazımmış :)
O yüzden kendini hiç sıkıntıya sokma

bu devirde ceyizde olmamasi gereken bisey var o da patikler:)) annem bi suru koymus

Annem el bezi vileda toz bezi filanda koymuş hey allam kaydirigubbakcemile3

Ben de liste yaptım aldıklarımı yazıp üstünü çiziyorum,daha iyi anlıyor insan nelerinin eksik olduğunu.gerçi al al bitmiyor da...mafoldumben

bu devirde ceyizde olmamasi gereken bisey var o da patikler:)) annem bi suru koymus

aynen bende patik olayını pek sevmiyorum.bende iş sıkıntısından rahatlamak için örgüye başladım ka.zak,hırka örmesi uzun sürdüğünden şal örmek kolay geliyor.30 a yakın şal ördüm bunlardan 20 tanesini kendime ayırdım daha da örmeye devam ediyorum.resmen şal manyağı oldum :)

X