Genel Çeyiz Listem

Aynen alırken aldığım çocukta aynısını söyledi alacaksan eğer granit olarak üretici tek bir firma var ve sadece tasarım farkıyla markasına tonlarca para istiyorlar tercih sizin dediler dedim en kötü günlük kullanır eskitirim 250 tl çok bişey değil diye aldım ayrıca rengide çok cezbetti ileride mutfagım ne renk olsa uyum sağlar ona :)))) tabi kullanış olarak nasıldır onu bilmiyorum :??

Çok eğlenceli zamanlar ve sanırım bir o kadar da karışık :) Annemlede konuyu konuştuğumda ilk önce yemek takımlarından ve havludur bornozdur onlardan başlamak mantıklı dedi. Bugünde gezdim bir kaç bişey gözüme kestirdim. Bakalım sizinde listelerinizi bekliyorum eksiklerimi göreyim :)

Çok eğlenceli zamanlar ve sanırım bir o kadar da karışık :) Annemlede konuyu konuştuğumda ilk önce yemek takımlarından ve havludur bornozdur onlardan başlamak mantıklı dedi. Bugünde gezdim bir kaç bişey gözüme kestirdim. Bakalım sizinde listelerinizi bekliyorum eksiklerimi göreyim :)
ucundan başla, eksiklerin kendiliğinden ortaya çıkar canım. kolay gelsin:KK52:

çok teşekkür ederim canım :) bugün bir kaç bişeyler baktık annem ile. Fiyat felan çıkarttırdık. Sanırım her ay kenara altın atıp toplu alıcam. En mantıklısı bu sanırım hemde diğer eşyalarımla uyumlu olur böylelikle. :KK53:

çok teşekkür ederim canım :) bugün bir kaç bişeyler baktık annem ile. Fiyat felan çıkarttırdık. Sanırım her ay kenara altın atıp toplu alıcam. En mantıklısı bu sanırım hemde diğer eşyalarımla uyumlu olur böylelikle. :KK53:
hayırlı kazançlar, bol ve bereketli birikimler canım:KK51:

index.php
Yöresel çeyiz ürünlerimizi, ev dekorasyon ürünlerimizi sitemizden incelemenizi tavsiye ediyorum.

X