Chester koltuklara tay tüyü kumaş?

Mah-i nev

🌜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
2.059
1.551
28
Kızlar merhaba yeni koltuk aldık chester modeli kendi kumaşı nubuktu renk seçeneği olmayıncada tay tüylerinden seçtim oda kendinden hafif desenli olanlardan ve gördüm ki pek öyle yaptıran yok acaba nasıl durur ki var mı bu tarz kumaş yaptıran?
images.jpeg

ben varım:KK49: görüntü olarak hic bir sorun yok gayet guzel memnunum ama daha yeni oldugu icinde olabilir tam bilmiyorum hafif tuylenme yapiyor aldigimiz yere sordum elektrikli supurgeyle hergun supurmemi söyledi gecene kadar bende oyle yapiyorum onun dışında 2 aydir severek kullaniyorum:KK54:

Çizgi çizgi ya kumaş dedim görüntü kirliliği yapar mı korktum bir an instagramdan da bakıyorum hep düz kumaş yaptırmışlar parlak parlak :) tüylenmeyi duymamıştım bak ketenler falan yapıyormuş da onun dışında temizlenmesi su tutmaması açısından güzel bir kumaş bakalım daha gelecek kullanmak nasip olursa ne renk seninkiler ?

Çizgi çizgi ya kumaş dedim görüntü kirliliği yapar mı korktum bir an instagramdan da bakıyorum hep düz kumaş yaptırmışlar parlak parlak :) tüylenmeyi duymamıştım bak ketenler falan yapıyormuş da onun dışında temizlenmesi su tutmaması açısından güzel bir kumaş bakalım daha gelecek kullanmak nasip olursa ne renk seninkiler ?
temizlenmesi guzel gercekten cokta kolay oluyor oturma odasinda kullandigim duman grisi salonda kullandigim vizon ve cappuccino rengi. O parlak olan kendi kumaslarindan almaman cok iyi olmus cunku kumasta surekli dalgalanma gibi birsey oluyor sonra ütülemek falan gerekiyormus duzelmesi icin zor yani.

Oy birde ütüleniyormuymuş nubuk öneriyorlar şimdi oda deri görünümlü parlak olanlarda zaten güzel durmuyor cidden kadife gibi olanları var bizde gri ve mor yaptırdık bakalım güzel olur inşallah

Oy birde ütüleniyormuymuş nubuk öneriyorlar şimdi oda deri görünümlü parlak olanlarda zaten güzel durmuyor cidden kadife gibi olanları var bizde gri ve mor yaptırdık bakalım güzel olur inşallah
nubuk bende bakmistim ama icime sinmedi acikcasi guzel olur merak etmeyin bende bir tane tekli yaptıracağım mor renk kismet olursa gri renkle cok hos duruyor cok begeniyorum

yapılması da baya uzun sürünce insan merak içinde oluyor :) Benimde büyükler gri tekliler mor tatlı bir mor pembelerden mavilerden gına gelince artık :))

yapılması da baya uzun sürünce insan merak içinde oluyor :) Benimde büyükler gri tekliler mor tatlı bir mor pembelerden mavilerden gına gelince artık :))
aynen oyle nereye baksam pudra pembe bebek mavisi normalde sevdigim tonlardir aslinda ama o kadar bıktımki kendi evim icin hic bakmadim bile aslında parlement maviside guzel oluyor ama 3. rengi aksesuarlarda kullanmak istedim onlarida bulmak cok zormus hala bulamadim

Evet koyu mavi tonları da çok güzel oluyor bir renkde katmak gerekiyor ne çok soluk ne çok renkli olacak koltukda soft renkler kullanıp üzerine renkli renkli kırlent atınca da çok hoş oluyor canın sıkılınca değiştir insanın renkten de gönlü geçiyor ben mor yaptırdım şimdi de sürekli mor görür oldum gelin evinde instagramda vs :) iyiki üçlüleri mor yaptırdım :KK70:

evet bu renklerde yayginlasti ama pudra gibi falan cok degil sukur. bende oyle yaptim kirlentleri pudra koyu mavi birde gri kullandim ama simdi renkli desenli kumastan falanda yapiliyor onlardanda alacagim sıkıldıkca degistiririm kiliflari artik ben biraz sıkılganım surekli ayni seyleri gormeyi pek sevmiyorum :KK45:

Bende öyle çok güzel kırlentler var internette kombin yapınca harika duruyorlar 8-15 tl arasında fiyatları da uygun sıkıldıkça değiştir :)

Chester modelinde deri yada nubuk tercih ederdim
Kendini daha iyi gösteriyor
O koltukların özelliği deriolması aslında ama derı kullanımı zor oldugu için alternatıf bulmak gerekırse nubuk ön sırada yer alır

Tay tüyü kumaşı eskiden kız kardrşim kullanıyordu temizliği kolay oluyor
Ama her oturma kalkma ardından koltukta tuy yonu degişimi oluyor elinizle bir üstünden gecme ihtiyacı doğabilir
Hayırlı olsun

Ben kumaşa pek bakmadım hepsi aynı durur diye düşündüm renge odaklandım da galiba nubuk kumaşda daha hoş duruyor bakalım nasıl duracak bende merak ediyorum abes durmaz inşallah bitince atarım fotosunu varsa o kumaştan chester koltuk takımı olan foto paylaşabilirmi nasıl duruyor meraktan ölücem bende :KK51: 1cilek1karamel 1cilek1karamel canım senin koltukların fotosunu paylaşabilrmisin

X