çikolata kisti olup ta hamile kalan var mı?

Bu arada Sukran Hanim a gitmissin sanirim umarim memnun kalmissindir.. Sayesinde cok rahat bir dogum yaptim cok memnunum..
Allah anali babali büyütsün cnm:) evet gittim cok memnun kaldim kist icin genera dogumkontrol hapini verdi 3 ay sonra gene gidicem bakalim dogumkontrol hapi kisti geciricekmi. Gecmesse ameliyat olurum artik.
Seninde kistin dogumkontrol hapiylami gecmisti canim?

Allah anali babali büyütsün cnm:) evet gittim cok memnun kaldim kist icin genera dogumkontrol hapini verdi 3 ay sonra gene gidicem bakalim dogumkontrol hapi kisti geciricekmi. Gecmesse ameliyat olurum artik.
Seninde kistin dogumkontrol hapiylami gecmisti canim?

Ben hap kullanmadim kistim varken dogal yollardan hamile kaldim. Hamile kalinca da kistim kendi kendine kuculup yok oldu... Ama dogum kontrol hapi kucultmek icin iyi geliyor ameliyat son care.. Eger cok agri yaparsa veya buyurse ameliyat gerekiyor..

Arkadaslar mrb.benim sizlere bi sorum olacak? Ben de 2cm lik cikolata kisti oldugunu soyledi iki ayro prof. Bugun sabahda hsg cekildim.tupler acikmis.yumurta rezervim cok iyiymia fakat bu kistle hamile kalmam cok zor dedi bugungu dr.ya lakoroskopi ile alinacak kist yada tup bebek dediler? Merak ettigim cikolata kisti olup dogal yolla hamile kalan varmi aranizda?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim her iki yumurtalığımdada 5 er cm lik kist vardı bir sürü doktor gezdim hepsi asla gebe kalamassın dedi
5 ay sonra hamile kaldım izmirde ümit inceboz var prof inanılmaz muhtesem bir doktor tavsiye ederim

civan perçemi,aslan pençesi,kantaron,melisa,adaçayı,rezene,papatya,hayt tohumu,ısırgan,çuha çiçeği,hibuskus,altın otu,zahtar,anason.

fakat hazırlanan bu çayın içindekiler eşit miktarda koyulmuyor.bu cayı lokman hekim hazırlıyor.eger kullanmak istersen sana iletişim numarasını özelden veririm.direkt irtibata geçersin.

merhabalar, iletisim numarasini ozelden gonderir misin, bende de 6 cm kistim var.

X