Çikolata kistine soğan kürü

arkadaşlar ben saraçoğlunun bitkisel kürler kitabını aldım geçen ay içinde soğan kürünün pko lara ve çikolata kistine iyi geldiği yazıyor..ben daha öncede denemiştim bana çok ağrı yaptığı için bıraktım..şu an kistim ve ağrılarımla uğraşıp duruyorum..allah hepinize sağlıklı bebişler nasip etsin..

Bama cok iyi geldi valla..sogan kurunu uyguladim kistimin ağrısından duramiodum agrilar yok oldu saka gibi...aslan pencesi ve civanpercemide iciyorum ama

ben kullandım. ama hiçbir faydasını göremedim. üstelikte midem çok rahatsız oldu. hem de 2 kür uyguladım.

5.5 cm lik cikolata kistlerim vardı. Doğum kontrol hapı ve soğan kürü başladım. Son ölçümde 3.5 cm e düşmüş kistim. Ilacin mi soğan kürünün mü faydası oldu bilemiyorum.

Benimde 5 cm cikolata kistim var bir ay kullandım sogan kürünü kistim kücülmedi bu ay yine deneyecegim insallah kücülürde ameliyata gerek kalmaz

Merhaba 27 yasindayim. 3 yillik evliyim. Adetim cok agrili geciyordu. Doktora gittim. 6.5 cm ve 3.5 cm olmak uzere iki tane cikolata kistimin oldugunu soyledi. Yasmin verdi. İki ay kullandim. İkinci ay 15 gun sogan kuru uyguladim. Kontrole gittigimde doktorum kistlerimin kayboldugunu, rahmimin tertemiz oldugunu soyledi. Cok sevindim.

X