Cilt Bakımı Ürünleri Cilde en iyi gelen doğal sabun???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ciltteki lekeler ne tavsiye edersiniz kızlar?
Bal özlü sabunum var.
Onu kullansam mı acaba?
Kendim almadım, annem almış.
Ne dersiniz? Çünkü cildim lekeli:KK43:

bende gurba kızın dediğini yapıp övdüğü bagno di romanın sabununu aldım
biberiye olan cok yi geldı ozellıkle sıyah noktalarıma :KK70:

kayısıyı alamyı düşünüyorum
nar özlüyü de vücüduma kullanıyorum anti ageıng ozelliği var diee

yıkadıktan sonra muhakkak nemlendırıcı sür . yaglıda olsa cildin :p

benimde cildim yağlı daha doğrusu karma sebamed kullandım ama çok faydasını görmedim beyaz sabun kullandım oda yüzümü soydu bende şimdi doğal ev yapımı zeytinyağlı sabun kullanıyorum köyden getirttim çok sorunlu bi cildim olmasına rağmen yüzümü pamuk gibi yapıyor bi dene derim en doğalı bu

bende bu aralar zeytinyagli sabun kullaniyorum sen ne zamandir kullaniyorsun korkuyorumda tuylenme falan yaparmi diye sende varmi boyle bisey

Kızlar benim cildim çok kuru hangi sabunu kullanmalıyım ya da kullanmalı mıyım??arko nem kullanıyorum ama başka önerisi olan var mı??

Bende aktardan aldigim Ardic Sabunu (sivilceye iyi geliyor) kullaniyorum, arasirada Kayisi Sabunu (sivilce lekelerine karsi) kullaniyorum, ikisindende memnunum.....

nivea'nın bebek sabununu kullanıyorum ..sımdılık memnunum...

bende bu aralar zeytinyagli sabun kullaniyorum sen ne zamandir kullaniyorsun korkuyorumda tuylenme falan yaparmi diye sende varmi boyle bisey

msjlara yeni bakabildim ben 1 yıldır kullanıyorum canım ama tüylenme v.s hiçbir kötü etkisini görmedim yüzümü pamuk gibi yapıyor bende baya işe yaradı

Kizlar bende zeytinyagli sabun var, dogal yaziyor üstünde. Ama iceriginde "sabun bazi" yaziyor. Dogal sabunlarda sabun bazi olmasi normal mi?

kesinlikle koza marka kükürtlü sabunu öneriorum ama yağlı ciltlere.çünkü felaket kurutuo cildi kızçeler...

cıldım karma ballı sabun kullanıyorum vee cok memnunumm:lepi:

kesinlikle koza kükürtlü sabun ve doğacı kayısı sabunu kullan derimyerimseniben

dogal sabunlar kullanmaya gayret edin arkadaslar
cilkdinizin tipine gore zeytinyaglı sabun, defne sabunu veya
benim favorim foreverın aleo-veralı ve avookadolu bitkisel sabunu..vb

bu arada yaglı karma ciltler icinde sebamed iyidir...
ama likit olanı tercih etmenizi tavsiye ederimmm...

normal ve kuru ciltler kesinlikle sabun kullanmamalı temizleme için temizleme sütü kullanın istediğiniz markanın.
yağlı ciltler için sebamed kükürtlü imex ne ise kullanabilirsiniz ama mutlaka nemlendirici kullanın peşine bnm gibi yağlı ztn die nemlendirici sürmemezlik etmeyin.:)
gerçekten kaliteli ürünlere geçiş yapıcam bu iş aktarlarla olmuo arkadaşlar la roche alıcam en kısa sürede memnun kalırsam yada kalmassam mutlaka yazıcam :KK66:

bence sabun kullandıktan sonra mutlaka tonikle bi de temizlenmeli.. sonra nemlendiriciye geçilmeli.. çünkü sabun çok da masum değil.. ben her zaman tonikle de siliyorum..

mehmet öz gözü yakmayan sabun kullanın diyo cilt için iyi değilmiş,bebek için olan sobunladan kullanın diyo da ondan sordum

X