Cilt Bakımı Ürünleri Cilde en iyi gelen doğal sabun???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar sivilceli ciltler için memnun kaldıgınız bir doğal sabun var mı? temizleyiciye ihtiyacım var.bir de sebamed likit hakkında ne düşünüyorsunuz?

amwayin ballı sabununu tavsiyed ederim canım....

cnm sağolasn ama bebek sampuanı alıcam
en zararsız olanından :)

ahah taa ne zaman yazmışımsempatiksalakcinni
yeni aldım bilmiyorumkismile
dalin aldım ama yıkıyınca kızarıyor yüzüm ya
neden olabilir
benneyaptımki

şu bıttım sabununu merak ettim. yüzüme oriflame'nin fairness sabunundan başka bir sabun sürmem fakat banyo için bıttımı deneyeceğim.

amway sabunu bir tülü bulamadım ya :nazar:

gül suyunu kesinlikle yaglı/karma ciltler kullanmasın.
benim gözeneklerim ondan acıldı.benneyaptımki

kesinlikle katılıyorum. ben de gözenekleri sıkılaştırdığını söyledikleri için aylarca kullanmıştım bilmiyorumkismile

sebamed in bebe şampuanı çok güzel tavsiye ederim:ecrin_bebek:

kozanın zeytinyağı sabunu da çok güzel. benim tüm sivilcelerimi ve lekelerimi geçirmişti. çok da temiz yapıyor ama çok güzel kokmuyor tek eksisi bu.

amway sabunu bir tülü bulamadım ya :nazar:

kesinlikle katılıyorum. ben de gözenekleri sıkılaştırdığını söyledikleri için aylarca kullanmıştım bilmiyorumkismile

amway serbest girişimcisiyim ballı sabunu kesinlikle tavsiye ederim.Beyazkolik istersen yardımcı olabilirim

Kizlar selam,

Ben forumda okuduklarim ve internetten arastirdiklarim dogrultusunda
1) limon
2) Kukurt
3) Kil
4) Biberiye sabunlarini telefonla siparis ettim. yoreselsiparis diye bir site. Herseyleri dogal anladigim kadariyla. Ama tabii henuz elime ulasmadi. Benim cilt tipim karma. Bazen asiri kuruyabiliyor. Ama siyah nokta ve sivilce problemim oluyor. (donem donem)

Bir de bunlari kullandiktan sonra, gul suyu ile toniklemeyi dusunuyorum. En son da nemlendirme icin ya bephantene krem ya da Bebak Aci Badem Sutu. Ama nemlendirici kullanirken cok korkuyorum, sanki acilan gozeneklerin icine dolcaklar gibi geliyor :KK1:

bende kuru ciltler için keçi sütü sabununu tavsiye ederim gurbaa prenses önermişti haklıda çıktı çok güzel bir sabun cildim kendine geldi.

merhaba,tekirdağda bulunmuştum ve orda ilk kez duyduğum A101 isimli bir markete girmiştim orda doğal sabunlar vardı fiyatı 2-3 tl civarı bişeydi.Siyah üzümlü ve narlı olanında almıştım.Ergenlikte birtane bile çıkarmadığım sivilce türü kızarıklıklar 24 yaşımda yüzümü basmıştı.Hatta buyüzden ankarada uzman bir doktordan randevu düşünüyordum peeling yaptırmak amaçlı.Birsürü sabunlar bişeyler denedim çare olmamıştı fakat bu bahsettiğim sabun gerçekten mucize gibi bişey oldu bana.Şimdi herşeyden vazgeçtim çünkü yüzüm tertemiz bu bahsettiğim sabunlar sayesinde.Hatta teşekkür amaçlı mail yolladım La divaya.Birdaha nerde karşılaşırım o marketle bilmiyorum ama internette de satışı var bazı yerlerde oyüzden içim rahat ki sabunlar bilmem kaç yıl gider heralde bana. Gerçekten sıkıntısı olan dikkate alsın bende herkesin tavsiyesi üzerine dünyanın ürününü denemiştim zamanında ama busefer allah yüzüme baktı diyorum çünkü çok takıyordum kafaya .. Bulabilirseniz lütfen bir deneyin diyorum başka da bir şey demiyorum ..

Genellikle hepimiz yağlı sivilceli ciltlerden şikayetçiyiz bence bu tür problemli ciltler için dove arko gibi sıradan sabunlar çözüm olmaz. her ürününü zevkle kullandığım lush ın fresh farmacy adında bir sabunu var. tüm ürünler gibi doğal. hiç sivilcem kalmadı kesinlikle tavsiye ederim.internetten satışta var.
lushturkey.com

la divanın sabunları hepsi ayrı ayrı çok güzel arkadaşlar, eğer a101e yolunuz düşerse bi bakın derim.Ben kayısılısını aldım çok memnunum, bacak bakımı içinde kullanıyorum yumuşacık yapıyor

Bende bugün a101 den LADİVA kayısılı sabun aldım harika bir kokusu var bundan sonra bu markanın sabunlarını kullanicam

bende dogal sabun istiyorum.bizim bursada a 101 market var.simdi var midir acaba

Yüzünüz için kullandığınız sabunu keçi sütü özlü doğal sabunla değiştirdiğinizde aradaki farkı kısa sürede hissedeceğinize eminiz.

Keçi sütü sabunu ne işe yarar?

Keçi sütü vücut sağlığımıza olduğu kadar cilt sağlığımıza da son derece faydalı. Özellikle akne, egzama gibi ciddi cilt problemleri için bire bir.

İşte keçi sütü özlü sabunun faydaları…

Keçi sütünün pH seviyesi cildimizle benzerlik gösterir. Bu sayede cildimizi bakteri ve kimyasal maddelere karşı korur.

İçerdiği selenyumla cilt kanserini önleyicidir.

Zarar görmüş cilt yapısını onarmada etkili rol oynayan A vitamini bakımından zengindir.

Alfa-hidroksi asit içerdiği için cildi ölü derilerden arındırır.

Doğal oluşuyla alkol, petrol gibi katkı maddeleri içermez. Ciltte tahriş ve alerji oluşma riski oldukça düşüktür.

Düzenli kullanıldığında siyah noktaları azaltır ve gözenekleri sıkılaştırır.

Egzama tedavisine yardımcı olur. Egzema nedeniyle oluşan kaşıntıyı azaltır.

Doğal bir nemlendiricidir. Cildi rahatlatır.

sabunun hiçbir çeşidi cildime iyi gelmedi,cildim karma olduğu halde cildi kurutuyo,dove da dahil buna...yüz yıkma jeli daha sağlıklı

Arkadaşlar merhaba, normalde hep marketlerde satılan duş jellerini kullanıyordum. Bugün itibariyle keçi sütü sabununa başladım. Duşta suyla duruladıktan sonra cildim hiç kaygan değildi sanki kuruttu biraz. Sorunlu ciltlere, kuru ciltlere bile özellikle veriliyor çok iyi bir sabun diye duymuştum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Bir de bu sabunları lifle mi kullanıyorsunuz direk cilde mi sürüp köpürtüyorsunuz? Teşekkürler şimdiden:)

Son düzenleme:
X