Cilt Bakımı Ürünleri cilt bakımı yaptıranlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ne tür bir bakım istediğine bağlı standart bakımlar vardır sadece siyah noktaların ve sivilcelerin için yapılan rahatlatma bakımları onlar genelde 80-100 tl arası
özel bakımlar vardır cilt tipine uygun bakım sonrası özel maskeler veya ampul uygulatmaları onlar 120 - 150 arasıdır
ben nişanımdan 1 gün önce yaptırdım flash bakım buhar temizleme maske ve flash uygulandı ertesi gün yüzün canlı oluyor makyaj altı bakımlar gibi bütün gece ne makyajın gidiyor makyaj gitse de cildin çok güzel görünüyor :)

gerçekten bilen yerlerde yaptırılmalı, yani yüze ürün sürüp gönderen yerler değilde özel alet-ekipmanları olan ve bu işe gönül verrmiş biryerde yaptırmalısınız.
ben üç gün önce yaptırdım ve çok memnunum. kaş stili için gitmiştim,cilt yapımı yaptırıvverdim. özel ve doğal ürünler kullandı hep,bir de aletlerle sivilce kurutucu bi işlem yaptı ve gayet iyi geldi. ve günlük temizleme jeli+tonik+nemlendirici kullanıyorum. yağlı zannettiğim cildim meğer karmaymış. gerçekten bakım çok değiştiriyor. temizlik bence makyajdan daha güzell.

arkadaşlar ben estetık cerraha gıttım suratımda genclıkten kalma sıvılce delıklerı var kucuk kucuk dıye ... cıldımede ıyı bakarım .. guzel ve kalıtelı urunlerı kullanırım... estetık cerahı benı cok sevdı ve bana tek bır sey soyledı ... o cılt bakım urunlerını bıtır ... ve bundan sonra hıcbır urune para verme .. sana sadece soyledıgımı yap dedı ... eczaneden gıt guzel bır gul suyu al ve bır tanede bepanthen krem al dedı..sabah aksam o gul suyuyla yuzunu ve cıldını temızle ardından sabah aksam bepanthen kremi yüzüne sur dedi .. arkadaslar tum o vay tonıkmıs vay gece kremı vay serum onların hepsını bıraktım aradan 3 ay gecti gul suyu ve bepanthen kullanalı ... esım bıle ınanamıyo... lütfen bu yararlı bılgıyı sızle paylastım deneyın

cilt bakımı gerçekten benim vazgeçemeyeceğim bir durum.cilt o kadar farkediyorki profesyonel bakımla evdeki bakım arasında baya fark var o yüzden maddi durumunuz yeterli ise güvenilir bir yerde hiç şüphesiz yaptırın eğer böyle bir düşünceniz varsa mesela ben ilk yaptırdığımda acemiliğime denk geldi bi estetisyene gittim direk o komedon iğneleri ile sıktılar siyah noktalarımı ilk haftalar aşırı iz yaptı o komedon daha sonra daha iyi bir yer keşfettim ve şimdi oradan vazgeçemem kesinlikle. gittiğiniz yer iyi ise ve kullanılan ürün de doğruysa sonuç mükemmel olur

Selam Arkadaslar,

Cilt bakımı yaptırmanızı vede ozellikle duzenli yaptırmanızı tavsiye ederim..
Cilt bakımı derken illada cok zahmetli, acılı yada kulfetli birsey olmasına gerek yok..
Cildi duzenli temizleme, peeling ve rahatlama amaclı yapılabilir..
Boylece cilt kendi kendini yenller ve daha gec yaslanır..
Ozellikle bitkisel dogal urunler kullanılmasını tavsiye ederim..
Bende ıstanbul-Anadolu yakasında Aleo-veralı ve tamamen bitkisel urunlerle cilt bakımı yapıyorum.
Merak eden, herhangi bir konuda bilgi almak isteyenler benimle irtibata gecebilir..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bikaç sene önce cilt bakımı yaptırıyordum 2 ayda bir,düzenli olarak. Çok iyi geliyordu. Cildim nefes alıyordu sanki. Evlilik,maddi durumlar nedeniyle artık yaptıramıyorum şimdi. Ama evde peeling ve günlük bakımımı mutlaka yaparım.

Selam Arkadaslar,

Cilt bakımı yaptırmanızı vede ozellikle duzenli yaptırmanızı tavsiye ederim..
Cilt bakımı derken illada cok zahmetli, acılı yada kulfetli birsey olmasına gerek yok..
Cildi duzenli temizleme, peeling ve rahatlama amaclı yapılabilir..
Boylece cilt kendi kendini yenller ve daha gec yaslanır..
Ozellikle bitkisel dogal urunler kullanılmasını tavsiye ederim..
Bende ıstanbul-Anadolu yakasında Aleo-veralı ve tamamen bitkisel urunlerle cilt bakımı yapıyorum.
Merak eden, herhangi bir konuda bilgi almak isteyenler benimle irtibata gecebilir..

reklam yasak topiğimizde sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yaptırıcam korka korka temıs bır yere bensıyor kımyasal plenıng asla yapmam falanda dedı ya ne bılım ben oftt :KK43:

ben bi kaç gün önce cilt bakımına başladım.sonuç mükemmel.bu gidilen yerle alakalı kesinlikle.çünkü kullanılan ürünler farklılık gösteriyo.gittiğim yerin ismini özelden mesaj atarsanız söyleyebilirim.ama kesinlikle çok memnunum cildim bebek gibi oldu hemde 2 günde!

canım ya ben özelden mesaj atmayı beceremedim galiba :KK43: nerde cilt bakımı yaptırdığını öğrene bilirmiyim:?:asigim:

Ya bende yaptırmak istiyorum fakat gözenekler açık kalıyor diolar napcamı şaşırdım.

bende bugün ilk defa cilt bakımı yaptıracağım. bakalım sonuç ne olacak. özel bir poliklinikte yaptıracağım. umarım pişman olmam.

bende bugün aklımda hiç yokken hayatımda ilk kez cilt bakımı yaptırdım cildim bebek gibi oldu benim cildime gerçekten iyi geldi dr murad ürünlerinden kullandı yapan arkadaş 1 buçuk saat sürdü kızarıklık tahriş olmadı burnumun üzerinde siyah noktalar vardı şuanda burnum gayet pürüzsüzz kendimide çok iyi hissettim ama biraz pahalı bişeyyyy 6 seans 500 tl 10 taksit yaptırdım ilk defa gazaa geldimm:KK53: ama pişman değilimm insanın enderde olsa kendini şımartmasıı güzell bundan sonra ayda bir bakıma giricem:KK66:

bende bugün aklımda hiç yokken hayatımda ilk kez cilt bakımı yaptırdım cildim bebek gibi oldu benim cildime gerçekten iyi geldi dr murad ürünlerinden kullandı yapan arkadaş 1 buçuk saat sürdü kızarıklık tahriş olmadı burnumun üzerinde siyah noktalar vardı şuanda burnum gayet pürüzsüzz kendimide çok iyi hissettim ama biraz pahalı bişeyyyy 6 seans 500 tl 10 taksit yaptırdım ilk defa gazaa geldimm:KK53: ama pişman değilimm insanın enderde olsa kendini şımartmasıı güzell bundan sonra ayda bir bakıma giricem:KK66:

merhaba nur85;
özelden mersaj atamadığım için burdan göndermek zorunda kaldım.Cilt bakımını nereye yaptırdığınızı bana özelden mesaj atar mısınız!Ben de iyi bir yere yaptırmak istiyorum.

Arkadaşlar ben ilk kez bu hafta gittim cilt bakımına sonuç gercekten cok iidi bi kerede bile. Pürüzsüz oldu cildim hiçbir siyah nokta kalmadı kızarıklık falanda cok olmadı olanlarda yarım saate gecti. Buarada ablamda estetisyen size söyleyebilirimki cilt bakımı gözenekleri genişletmez. Cildimizdeki siyah noktalar yüzümüzün sarkmasına neden oluo onlar cilt bakımında gittikleri için cok faydalı. Ben su zamana kadar ablamın tavsiyeleriyle evde yapıodum ama boylesi cok güzel oldu acıkcası. Gittiginiz yerle alakalı memnuniyet.

bende arada sırada yaptırıyorum ıl yaptırdıgım 1 2 gun kızarıklık oluyor sıyah noktalar alındıgı ıcın ama daha sonra bebek gıbı tertemız bır cılt tabı kalıtelı bakım urunlerınıde kullanmak lazım oyle nıevea dow arko marko fılan onları yuzunuze surmeyın az alın öz alın kızlar tavsıye edecegım markalar skeyndor ve rosa graf benım favırılerım baska urunde kullanmam yuzume vucut olarak market urunlerıde dahıl hepsını denıyorum tabı .)

merhaba kızlar
Ben Mersin Ortadoğu Hastanesinde Aynur Adıgüzel cilt doktoruna gitmiştim Bana cilt bakımıda önerdi kendileri yapıyomuş yanındaki çalışan kadın Onlara temizleme işleminde komedon ve direk elle çok bastırınca cildim mahfoluyor dedim siz merak etmeyin dediler Bende cilt doktoru diye güvendim gittim Ücreti 100 tl idi Büyük heveslerle gittim güzelleşicem diye Yüzümde siyah noktalar vardı alnımda daha doğrusu Onları temizleyeceklerdi Bakıma başladık ve o acılı işleme geldik Kadın elinde peçeteyle ama tırnaklarını kullanarak temizlemeye başladı ama nasıl bastırıyor dedımki cok acıyor iz kalcak Korkma canım cildin parlasın temizliyorum dedi Canım acıya acıya sabrettim en son bi ilaç sürdü Dedimki bu kızarıklık ne zaman geçer 2 3 saate dedi Kızlar bugun 3. Gündeyım cildimde leke kaldı sıktığı yerlerden sivilceler çıktı Cildimi mahfettiler Sakın ola sizde aynı hataya düşüp gitmeyin!

Cilt bakımından sonra ben de yaşadım sivilce ve kızarıklık olayı 3 seanstan sonra düzelir dediler eğer karaciğerde bi sıkıntı yoksa.Ikinciye gitmeye korkuyorum valla parayı da peşin ödedim.Devam edince belki düzelir hiçbir fikrim yok.

X