Çatlaklar Cilt Çatlaklarına Birayla Çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
şu birayıı deneyenler nolduu.içmesini çok severimdee vücutta çok pis kokar bu yaa okul zmanı olsa prob.değil yurtta yaparım ama annem banyoya bira soktugumu görürse boğarr beniiii vallaa.kaydirigubbakcemile3zaten bira göbeğii yaptım:KK43::KK43:nyse zatenn başka şeler yapıorum şimdilik sonuç alan çıkmazsa buna hiç bulaşmam bu sıcaktaa onun kokusu hiç çekilmez banyoda vallaa.hangisi daha ii acep fıçı bira mı normali mi hahaha:):)

bira=) olmaz bence... sürdükten sonra sıkılaştırdığı doğrudur.çamurda sıkılaştırır.meyve suyuda sürünce gerginleştirir. çünkü canlı derideki hücreler suyunu kaybediyo zannedersem bir gerginlik yapıyo geçici suyun difüzyonu..öyle birşey olabilir ama saçma bir fikir olduğu su götürmez kanımca=))çatlaklara çözüm yok da, bu gün bir programda izledim.bir bayan dünyada tek olduğunu ve çatlakları tedavi edebildiğini söylüyordu. onu araştıracağım şimdi...

bira=) olmaz bence... sürdükten sonra sıkılaştırdığı doğrudur.çamurda sıkılaştırır.meyve suyuda sürünce gerginleştirir. çünkü canlı derideki hücreler suyunu kaybediyo zannedersem bir gerginlik yapıyo geçici suyun difüzyonu..öyle birşey olabilir ama saçma bir fikir olduğu su götürmez kanımca=))çatlaklara çözüm yok da, bu gün bir programda izledim.bir bayan dünyada tek olduğunu ve çatlakları tedavi edebildiğini söylüyordu. onu araştıracağım şimdi...

kadının ismi neymiski?

Benim çatlaklarım ergenlikte olmuştu,ve henüz kırmızıyken annem vichy nin kremlerinden sürüyordu her gün düzenli olarak ama maalesef önüne geçemedik.Bence sonradan geçmesi imkansız en azından şimdilik ,umarım bir çözüm bulunur ama yok kahveymiş yok biraymış diye insanları boşuna umutlandırmayın.Çatlak asla geçmez .Bununla yaşamayı öğrenin .Piyasadaki bir sürü pahalı kremi denedim umutla ama her defasında bir hayal kırıklığı oldu benim için .Çok küçük yaşlardan beri bununla uğraşıyorum,hayatımı mahvetti çatllaklar.Bunun için doğum yapmak bile istemiyorum.Gerçekten hayat bazıları için çok adaletsiz ,bence sizde kanmayın ,paranızı ve en önemlisi duygularınızı sömürtmeyin!!!

arkadaşlar bilmem aranızda duyan varmı ama TCA peeling diye bişey var.Cilt soyma işlemi türünde birşey.Çok işe yarıyor diye biliyorum.Subat gibi yaptırmayı dusunuyorum.Cildi soydugu ıcın çatlağıda selulitide göturuyomus tavsiye edebilirim sizlere

Benim çatlaklarım ergenlikte olmuştu,ve henüz kırmızıyken annem vichy nin kremlerinden sürüyordu her gün düzenli olarak ama maalesef önüne geçemedik.Bence sonradan geçmesi imkansız en azından şimdilik ,umarım bir çözüm bulunur ama yok kahveymiş yok biraymış diye insanları boşuna umutlandırmayın.Çatlak asla geçmez .Bununla yaşamayı öğrenin .Piyasadaki bir sürü pahalı kremi denedim umutla ama her defasında bir hayal kırıklığı oldu benim için .Çok küçük yaşlardan beri bununla uğraşıyorum,hayatımı mahvetti çatllaklar.Bunun için doğum yapmak bile istemiyorum.Gerçekten hayat bazıları için çok adaletsiz ,bence sizde kanmayın ,paranızı ve en önemlisi duygularınızı sömürtmeyin!!!

bu kadar umutsuz olma bence.çünkü çözüm buldum ben tca inanılmaz bişey kesin geçeceğine inanıyorum.yaza kadar Allah ın izniyle geçecek çatlaklarım ki benim karnımda dahil kollarımda da var.inan askılı bişey giyemiyordum hep çatlaklarımı örtecek kıyafetler seçiyordum.taa ki bu tca yı öğrenene kadar 1 defa yapmama rağmen kollarımdaki çatlaklar gözle görülür bir şekilde azaldı.yaza kadar bişey kalmaz böyle giderse.sen de araştır yap yada yaptır inan faydasını göreceksin.

birayla çatlak mı geçerrrrr kocaaaaaaaaa bi yalannnn...... kimyasal peelingle deriyi soyuyosun onunla bileee zorrrrrr geçiyooo..... birayla falan nasıl geçsinnnnn .......:KK33:

ben bunu bi kaç kişiden daha duymuştum ama uygulamadım biranın içinde cilde yararlı bişeyler varmış ama gözenekleri falan sıkıştırıyomuş leke gideriyomuş ama şöyle bi sorun var bizim eve içki giremeez alıp yapmak istiyoorum ne zararıı olabilir kii

X