Cilt Bakımı Ürünleri Cilt sıkılaştırıcı, leke giderici kesin bitkisel yağ önerisi...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kişisel fikrim hıcbır yag yaklaşık 09 mm genışliğindeki gözeneklerı kapayamaz
qancak kımyasal bır ışlemkı en az 2-3 seans yada baska bır dermabrazyon gıbı bıse yapılması lazım mustafa sandala yapılan işlem gibi yoksa bence ımkansız keşke olsada faydalansak nerdeee:KK52:

10 gün kadar oldu cidimde kızarıklık pulanma yaptı..... buğday yağı alıp içine katıcam seyreltmek için... yoksa alerji gibi oluyo yüzüm....:KK37::KK37:

ve daha akne lekelerinde açılma yokkkkkk ....

Son düzenleme:
Sabah akşam yüzünü tonikle bu bakımıda yap üşünmeden kapanmazsa gel yanıma :KK70:
kişisel fikrim hıcbır yag yaklaşık 09 mm genışliğindeki gözeneklerı kapayamaz
qancak kımyasal bır ışlemkı en az 2-3 seans yada baska bır dermabrazyon gıbı bıse yapılması lazım mustafa sandala yapılan işlem gibi yoksa bence ımkansız keşke olsada faydalansak nerdeee:KK52:

Benim yüzüm maşallah deyim ışıl ışıl prüzsüz oldu iyice sizinde umarım öyledir bepanthen kremde kullanıyorum haberiniz olsun bütün yöntemlerimi verdim :KK70: düzenli baktınızmı yazaaa fıstık gibi ciltle merhaba diyeceksiniz

haftada 2 defa ipek kese ve bu yağ karışımını yapıyorum....henüz fayda yokkk....

dermoface salyangoz maskede alıcam ben.. bide more than soap doğal sabun kullanıcam ...yine yazarım..

bepanthen kullanamam ben 2 ay kullandım tüylenme yaptı...

sivilce izlerine faydalı değil galibaaaaaa :KK58::KK58::KK58:

KUŞBURNU YAĞI C VİTAMİNİ İÇERİYOR RENK AÇIYOO DİYE BİLİYORUM İÇİNE ONU ALIP KOYSAM OLUR MUU ??

2 hafta sonra karışıma başka yağlar eklicem....

Kuşburnu yağı.... 1şişe
kantaraon yağı... 1 şişe

:KK69::KK69::KK69:

Son düzenleme:
Benim yüzüm maşallah deyim ışıl ışıl prüzsüz oldu iyice sizinde umarım öyledir bepanthen kremde kullanıyorum haberiniz olsun bütün yöntemlerimi verdim :KK70: düzenli baktınızmı yazaaa fıstık gibi ciltle merhaba diyeceksiniz

nerelerdesin sonuçları bekliyoruz. gelişmeler han gi yönde

@ haziran

vallahi canim her dedigini aldim (zor buldum burda ama) ve dün gece basladim...bu yag karisimini buz dolabindami bekletiyorsun peki??? ve yazlari yani günes oldugu günlerdede yapilarbilirmi bu dediklerin?? trye gelicem cünkü güneste yanmaya :-)...orda devam edebilirmiyim bunlara???

ve cukurcuklarin tamamen gectimi???

cevaplarsan sevinirim....

bende bugün aldım yağları başlicam inş faydası olur..

haziran08 , siyah nokta ve sivilcelerim var benim bunlarada faydası olurmu bilgin varmı? bide acaba diyorum siyah noktaların hepsini sıksam sonra başlasam daha mı iyi olur, çünkü çıkan siyah noktalar kendiliğinden geçmez sanırım..

Lütfen bana yardımcı olabilir mi birisi...Tüm sayfaları okumadım şimdi..benim cildim çok yağlı bu yağları sürünce iyice yağlanmaz mı yaa :KK43:(((((((((((((((((((((((

X