Cilt Bakımı Ürünleri Cilt sıkılaştırıcı, leke giderici kesin bitkisel yağ önerisi...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bu tarifi hemen uyguladım..salyangoz maskeden sonra . evde olan malzemeleri karıştırdım ben.badem yagı, kayısı cekirdegi yagı, kantaron yagı,limon yagı. bunalrı karıştırıp sürdüm.inanırmısınız ilk geceden hemen değişim gösterdi maskeden mi yaglardan mı billmiyorum bi canlanma oldu cildimde. zaten cok sorunlu bi cildim yok hafif lekeler var.

bu tarifi hemen uyguladım..salyangoz maskeden sonra . evde olan malzemeleri karıştırdım ben.badem yagı, kayısı cekirdegi yagı, kantaron yagı,limon yagı. bunalrı karıştırıp sürdüm.inanırmısınız ilk geceden hemen değişim gösterdi maskeden mi yaglardan mı billmiyorum bi canlanma oldu cildimde. zaten cok sorunlu bi cildim yok hafif lekeler var.

ozaman öncekini we sonrakini foto çek bizde qörelimm

Benim yüzümde strese bağlı sivilceler çıkmıştı.ayrıca siyah noktalarımda oluşmuştu.sivilce izleri de kaldı ayrıca.bende clinique nin yüz temizleme setini aldım,yıkama jeli,tonik ,yüz bakım kremi ve güneş korumalı gündüz kremi.bunun yanında da, 2 -3 gün aralıklarla naturel herbal skin mask kullanıyorum .ayrıca saf gül sabunu kullanıyorum.banyodan sonrada niveanın peelingiyle yüzümü ovalayarak yıkıyorum.2 haftadır.sivilcelerim tamamen geçti.yüzüm parlıyor ,kadife gibi yumuşacık ve izlerde geçmeye başladı.hatta bugün beni kaç gündür görmeyenler ne kadar güzelleşmişsiniz dediler.en etkili olduğunu düşündüğüm şey yüz maskesi ve clinique ürünlerini düzenli kullanmam sanırım.
bu kullandığım yüz maskesi içinde yağ karışımları olan bir kil maskesi.içeriği de şu şekilde:

Natural Herbal SKIN Mask

Yüzde yüz Natural Doğal Cilt Maskesi

Faydaları :Cilt lekelerini ve siyah noktaları giderir. Sivilceleri kurutur, doğum sonrası olan çatlakları azaltır. Cildi besler, ciltteki kırışıklıkları azaltır. Kılcal damarlardaki kan devrini hızlandırır. Cildin yağ dengesini ayarlar, Hoş kokusu sayesinde aroma terapi sağlar.

İçindekiler :Melisa yağı,Havuç yağı,Kayısı yağı,Limon yağı,Papatya yağı,Defen Özsuyu ve Kil

Kullanışı : Temiz cilde maskeden bir miktar alınıp istenilen bölgeye sürülür.Kuruması beklenir.Kuruduktan sonra ılık su ile yıkanılır. Doğum sonrası çatlaklar için 1-2 saat kalmalıdır.

Natural Herbal Cilt Maskesi doğal kil ve bitkisel yağların karışımından yapılmıştır.

Son düzenleme:
bunu ben de yaptım ama salyangoz özlü maske yüzümü çok kızarttı.. bi de ben çok mu sürdüm bilmiyorum ama ortalama 45 dk.da anca kurudu. bu yüzden mi kızarıklık oldu acaba yoksa başkalarında da yaptı mı kızarıklık??? maskeden sonra da yağ sürünce yüzüm yandı bu normal mı?? sizce yapmayı bırakmalı mıyım yoksa yeni başladığım için mi cildim böyle tepkiler veriyor?

Benim cildim de küçüklüğümden beri sorunlar hiç bir zaman pürüzsüz bir cildim olmadı.yağlı olduğundan heralde,sivilce, siyah nokta,gözenekler hiç bir zaman geçmedi.çok dertliyim bu konuda.en son gül sabunuyla yıkıyordum sabah akşam ama o da yağlı cilde iyi gelmez dediler.aklınızda olsun gülün hiç bir ürününü yağlı cildiniz varsa kullanmayın.şimdi ne yapıcam bilmiyorum kızlar.freshlineın bir ürününü aldım en son yüz yıkama jeli sabah akşam onu sürüyorum.yıkıyorum.ama bu tarifi de yapmak istiyorum,beraber başlayalım kızlar yapmak isteyen var mı:KK14:

merhaba Hanımlar, öncelikle haziran paylaşımınız için tşk ederim.bende denicem.yalnız son zamanlarda kullandığım bir kremden size söz etmek istiyorum.önce ilk hatamı söyleyyeim.hani siyah nokta için clenarsın mavi tüp ,içi mavi mavi peeling gibi bir ürünü varya .ben ondan kullandım.ama tüm yüzümü arındırcam diye kirden vs.ova ova yaptım.ama malesefte yüzümde açılmalar yani gözeneklerim açıldı.kötü şekilde.burnumun tam yanında yanağıma doğru.nokta nokta açılmalar oldu.bu yüzden sakın siz yapmayın derim. gelleim mucize kremime :
bu kremi izmirde hoby mağazında alışveriş ederken,ordaki çalışan bayandan duydum.bana dediki: patronumuz pariste cilt üzerine seminerlere katıldığında bu kremi görüyor ve hemen tr yeye gelirken alıyor.kendiside kullanmış.kremin ismi VITACREME B12 .Bende aldım.krem gece sürülüyor.kesinlikle ışık görmücek yüzünüz.tüm lekeleri inanın yok ediyor.cildim sabahları kalktığımda pırıl pırıl aydınlık .güneş lekelrimin rengi günden güne açılıyor.cidden cilt rengini süper yapıyor.tavsiye ederim.
çatlaklara mucize bir şey yok mu ?? ben araştırdım ama malesef bulamadım :KK43:(
gül yağını senelerce kullandım.banyodan sonra tüm vücuduma.innaın çok faydasını gördüm.diğer karışımlarınızı da alcam.çok tşk ederim.

benim göz kenarlarında küçük yağ bezeleri oldu bundan mıdır bilmem ama 1 hafta kadar bunu kullandıktan sonra oldu sanırım :KK43: herkeste farklı etkileri oluyordur elbette de işte bende bunu yaptı bilgilendireyim dedim:KK43:

bugün özene bezene aldım yağlarımı karıştırdım salyangoz maskesini bulamadım netten sipariş verdim:21:
ohh sürcez sürcez fıstık gibi olcaz :KK76:
bitkisel bakımlar içime siniyo

arkadaşlar bundan bir ay kadar önce okudum bu konuyu. tabiki gittim hemen ertesi gün bahsedilen yağların hepsini aldım. salyangoz özlü maskeyi 'destek' marka bulabildim. ama farketmiyor markası pek. öncelikle şunu söyliyim çok açık tenliyim. yüzümün T bölgesinde kurtulamadığım sivilce, gözenek, izler, lekeler ne ararsanız vardı:) yani alın, dudak üstü ve çenemde çok sorun vardı. ben de cilt bakım ürünlerine çok para döktüm. eczaneden alsam da birşey farketmedi. artık vazgeçmiştim uğraşmaktan. neyse ki bu yağlar ve maske benim yüzümü doğaya döndürdü. kullandığım ilk günlerden itibaren yüzünüzde bir aydınlanma oluyor ve bu da size şevk veriyor. şu an kullanmaya başlayalı 1 ay anca oldu ancak yüzümden çok memnunum. özellikle de alnımda hiç ama hiç birşey kalmadı. elimde aynayla aydınlık biryerde bile yüzüme baktığımda 1-2 küçük gözenekten başka birşey göremiyorum. yanaklarımsa zaten sorunsuzdu, şimdi pamuk gibi oldu. ancak dudak üstünde ve çenemde hala sivilce izleri duruyor. bikaç tane de sivilce çıktı geçti. sanıyorum zamanında çok uğraştığım için o izlerin de kaybolması o kadar kolay olmayacak. bu maske ve yağlara devam etmeyi düşünüyorum kesinlikle, eminim 2-3 aya onlardan da kurtulacağım:) bu arada arkadaşlar yüzümüze bu yaz gecelerinde yağ sürme düşüncesi biraz kötü geliyor olabilir ama sizi hiç rahatsız etmiyor. sabaha kadar da emmiş oluyor zaten. maskeyi haftada 2 gün, yağları her gece kullanıyorum. kullanmadan önce yüzümü temizleme jeliyle yıkıyorum. sonra buhara tutuyorum yüzümü. ondan sonra kullanıyorum ikisini de. bir de şunu tavsiye ediyorum: EGZERSİZ. günde sadece 15 dk egzersiz hem vücudunuzu şekillendirir hem de cildinizi güzelleştirir. çünkü bu vesileyle çok su içiyorsunuz, terliyorsunuz, abur-cuburdan uzak duruyorsunuz.biraz uzun yazdım ama bundan herkesin faydalanmasını istiyorum, sorularınız olursa burdan cevaplayabilirim. bu arada haziran08 de çok ama çok teşekkür ediyorum, kadınlar için kendini güzel hissetmek çok önemli...

kızlar kullanalı 4. gunumdeyım bakalım 1 ay sonucunda inşallah işe yarar. :) şuan deneyen var mı benm gbı ?

arkadaşlar bugün bir ay oldu,yağları kullanıyorum ama lekelerde hç bir değişiklik olmadı,iyi bir nemlendirici etkisi gösterdi sadce..

X