Çin Takvimi

Kızlar arkadaşım yeni sayfa açtı çok güzel kapı süsleri anahtarlık magnet falan yapıyor sayfa daha çok yeni ama işine güvenebilirsiniz instagram @ecmeltasarim_

Ben bu tarz testlere asla inanmıyorum. Dölleyen spermin DNAsıyla alakalı bir şeyin takvimle bulunması inkansız. Sallasa %50 turturma şansı olan bir takvim tabi ki bu kadar yüksek doğruluk oranına sahip olacaktır. Ama eğlencesine bakılabilir tabii ki.

Benım henüz çocuğum yok ama anneme baktım yanlış ıkı çocuğu ıcın de, bir de ıkı arkadaşıma baktım biri doğru çıktı biri yanlış

Yaşınızı bir küçük bakın mesela ben 17 ekim 1990 doğumluyum ilk çocuğumda doğru çıkmıştı 2016 haziranda hamile kalmıştım. Şimdi ikinciye hamileyim hamilelik eylül ayında oldu kız görünüyor tutacak mı bilmiyorum şu an 10 hafta içindeyiz

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet belirlediğini iddia eden Çin Takvimi. Bilimsel geçerliliği olmasa da eğlenceli...

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay
Oca. Şub Mart Nis. May. Haz. Tem. Ağs. Eyl. Ekim Kas. Aral.
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K E E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K
KIZLAR BEN KENDIME VE OGLUMA BAKYIORUM DOGRU CIKIYO BI ANKET YAPAYIM COCUGU OLANLAR DOGRU YALNIS DIYE BI YZASINLAR BANA EGER DOGRUYSA 2008 NISAN AYINA NIYETLENYIORUM IKINCI ICIN:1yes2:

attachment.php
Erkek çıkıor bakalım doğru çıkıcakmı

Çin takvimi normalden 1-2 yaş büyük gösteriyor şu siteden de bi dener misiniz? Merak ediyorum doğru mu 🙈
Diğer sayfalardaki takvimlerde de oldupu gibi KIZ çıktı ama oğlum oluyor. Bende bir çok sayfaya baktjım ama yok tutunuyor.

Arkadaşlar birsey sormak istiyorum 17-25 temmuz ilişki tarihi adet tarihi 28 temmuz ama ultrasonda bebek boyutu farkli cikiyor herseferinde 4-5 ağustosa denk geliyor adetten önce mi sonra mi hamile kaldım hangisi acaba ?

Arkadaşlar birsey sormak istiyorum 17-25 temmuz ilişki tarihi adet tarihi 28 temmuz ama ultrasonda bebek boyutu farkli cikiyor herseferinde 4-5 ağustosa denk geliyor adetten önce mi sonra mi hamile kaldım hangisi acaba ?
Her zaman son adet tarihinizin ilk günü baz alınır.

X