Çin Takvimi

canım banada bakarmısın son adet tarihim 31 ekim doğum tarihimde 9 nisn 1985 çok merak ediorum

mrb arkadaslar benim en yakin arkadasim bugün ögrendik hamile ve kendisi neyi olcagini ögrenmek istiyor dogum tarigi 18 haziran 1984 en son adet dönemi 18 aralik acaba ne cikiyor bir bakarmisiniz lütfen:nazar:

ERKEK çıkıyor zeynocum... Hayırlısı tabii.:emir_bebek:

bende tutmadı zaten hamileykende hiçbir takvim tutmadı hep erkek görünüyordu ama benim kızım oldu şimdi 2 aylık....

ayy bakalım hangisi çıkacak
daha önceki çin takviminde erkek çıkmıştı
ikisinden biri tutacak ama hangisi :))

kızlar banada bakarmısınız ocakda olursa eger cinsiyet ne olur açamıyom lütfensonadet tarihim 4 ocak dogum tarihim 1983

merhaba.bir arkadaşım için soruyorum .10.03.1986 doğumlu.2008 mart ayından sonra hamile kalmak istiyor.kız çocuk için hangi aylar uygun.teşekkürler.

merhaba.arkadaşım için soruyorum 10.03.1986 doğumlu.2008 mart ayından sonra hamile kalmak istiyor.kız çocuk için hangi aylar uygun.teşekkürler.

merhaba.arkadaşım için soruyorum 10.03.1986 doğumlu.2008 mart ayından sonra hamile kalmak istiyor.kız çocuk için hangi aylar uygun.teşekkürler.

şubat ve martta hamile kalırsa kız görünüyo. yani bu yılın sonundaki 4 ay kız ayıdır. bir de 23 veya 24 yaşında hamile kalıp ağustos-eylül-ekim-kasım-aralık aylarına denk gelirse kız görünüyor.

SMKGUL merhaba canım ben 23.12.1980 doğumluyum SAT tarihim 21 ocak 2008 bu ay hamile kalırsam ne acaba eğer hamile değilsem şubat ayının sonunda hamile kalırsam yani (16-20 arasında regl olmama lazım )cinsiyet ne olur yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler.Ayrıca doğacak aya mı bakacağız hamile kaldığımız aya mı ve ben 28 olarak mı bakacağım.

mrb arkadaslar beende kist var eger kistim giderse hamile kalmak istiyorum bir kizim var birde oglum olsun istiyorum dogum tarigim 09.09.1984 hangi aylarda erkek cikiyor acaba bakarmisiniz lütfena.s.a.s.

merhaba bende açamıyorum bu linki acaba banada bakan birileri yardımcı olabilirmi çok merak ediyorum :))

Selam Banada Bakarmisiniz 17-04-1983 En Son Adetim Ocak 4 Suan Bir Aylik Hamileyim Cinsiyetini çok Merak Ediyorum

X