Çin Takvimi

canım doğru çıkanda var yanlış çıkanda var..benim halam o takvime göre yaptı oğlan istiyodu oğlu oldu..ya tutarsa hesabı yani..sen fazla takılma canım.

benimde kız görünüyordu ama erkek olduğunu öğrendik.fazla inanmamak gerek.

benimkini bildi ama hala inanmıyorum çin takvimine. sonuçta %50 tutturma şansı var, oldukça yüksek:)

bende önceleri çok inanıp kafamı talıyordum ama epey araştırdıktan sonra yarı yarıya doğru yani ya kız ya erkek olacak tutma ve tutmama ihtimali%50 onun için artık inanmıyorum

Arkadaşlar çin takvimini hesaplarken bitirdiginiz yaşa göre hesaplıyorsunuz,içinde oldugunuz yani gün aldıgınız yaşa göre degil,o zaman yanlış çıkıyor ama bitirdiginiz yaşa göre hesaplarsanız bence kesin sayılabilecek sonuçlar çıkıyor,bende de tuttu ayrıca tanıdıgım 5kişide daha tuttu ...

Çin takviminde tutmadı erkek diyor. ama yorumcu.com tuttu kız diyor. Kız olcak

Arkadaşlar çin takvimini hesaplarken bitirdiginiz yaşa göre hesaplıyorsunuz,içinde oldugunuz yani gün aldıgınız yaşa göre degil,o zaman yanlış çıkıyor ama bitirdiginiz yaşa göre hesaplarsanız bence kesin sayılabilecek sonuçlar çıkıyor,bende de tuttu ayrıca tanıdıgım 5kişide daha tuttu ...

banada bakarmısın 19 haziran 1983 aralık ayına kadar hamiş olursam ne olur...

mesela benim hamilel olduğum zaman aralık 2006 ama 20.06.1981 liyim eğer yaşı 26 alırsam evet doğru ama 25 olarak alırsam 2006 ya göre erkek çıkıyo
gerçi ben istisnayom ikizdi ya biri düştü belk
de biri kız biri erkekti bilemiyorum şimdi

merhabalar bu takvim dışında tuttunu düşündüğünüz başka yöntemler varmı ikinci çocuğu düşünüyorumda varsa bu yöntemleri yazarmısınız ben 04 04 1981 doğumluyum 2004 haziran ayında hamile kaldım bir kızım oldu bu çin takviminden piyasada 2 tane var birinde bitirdiğim yaşa göre tutuyor diğerindeyse girdiğim yeni yaşa bakarsam tutuyor hangisi doğru buna karar veremiyorum bu konuda bir fikri olan varmı

banada bu takvimi hesaplarmısınız 04 04 1981 liyim mart ayında hamile kalmayı düşünüyorum cinsiyeti ne olur bu takvime göre

merhabalar banada hesaplarmısın 04 04 1981 liyim mart 2008 ikinci çocuğumu düşünüyorum cinsiyeti ne olur

X