Çin Takvimi

rus takvimini kime yaptıysam tuttu. bendede tuttu. çin takvimindede doğru hesap yapmak gerekiyor. yaşınıza +1 yada +2 ekleyeceksiniz doğduğunuz aya göre.

merhaba bende 19.02.1987 doğumluyum oğlum olmasını istiyorum. iyice kafam karıştı. bana yardımcı olun ya lütfennn..mesela bu ay için normal yaşıma bakarsam erkek çıkıyor ama +1 eklersem kız çıkıyor hangisi doğru??o ayda hamile kalmak istiyorum lütfen biri yardımcı olsun..

Son düzenleme:
rus takvimini kime yaptıysam tuttu. bendede tuttu. çin takvimindede doğru hesap yapmak gerekiyor. yaşınıza +1 yada +2 ekleyeceksiniz doğduğunuz aya göre.

merhaba bende 19.02.1987 doğumluyum oğlum olmasını istiyorum. iyice kafam karıştı. bana yardımcı olun ya lütfennn..mesela bu ay için normal yaşıma bakarsam erkek çıkıyor ama +1 eklersem kız çıkıyor hangisi doğru??benim doğum tarihime göre +1 ekliyorum anladığım kadarıyla değil mi ???

Kasım 1982 doğumluyum. çin takviminde hangi yaşa bakacağım? 29 mu 30 mu :44: doğru çıkanlar hangisini aldı. bitirdiği yaş mı girdiği yaş mı? ben 29 yaşımı doldurdum 30umdan gün aldım.

merhaba bende 19.02.1987 doğumluyum oğlum olmasını istiyorum. iyice kafam karıştı. bana yardımcı olun ya lütfennn..mesela bu ay için normal yaşıma bakarsam erkek çıkıyor ama +1 eklersem kız çıkıyor hangisi doğru??benim doğum tarihime göre +1 ekliyorum anladığım kadarıyla değil mi ???

Sende 25 yaşındasın 26 ya bakacaksın..

valla doktor kız dedi keşke şu çin takvimi doğru çıksada oğlum olsa ama Allah sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün versinde ne olursa olsun yinede :KK70:

merhaba bende 6 haftalık hamileyim yani temmuz da en son adet tarihim temmuz doğum tarihimde 23 haziran 1989 buna göre benim bebeğimin cinsiyeti nedir arkadaşlar bu çin takvimine +1 ekleniyomu ??? bana cevap yazarsanız sevinirim

kızlar bu çin takviminde nasıl hesaplıycaz yaşımızı doğum tarihim 28.01.1989 şimdi ben 23 ün içinde gidiyorum yani 22 yas olarakmı hesaplıycam 23 yas olarakmı 1 oğlum var bide kızım olmasını çok istiyorum bu aralar düşünmeye başladım ama kızım olmasını istediğim için bazı yöntemleri deniycem araştırıyorum kesin olanları tabi herşey allahtan ama sonradan demiyeyim keşke uygulasaydım diye tedbir bizden taktir allahtan

ben şimdi 23üm 24 e mi bakıcam öyleyse benim 1tek kasımda kız gösteriyo ocak ayına geçince tam 24ümü doldurmuş oluyorum 28 ocakta ozamanda 25 yaşamı bakıcam kafam karıştı benim hangisi doğru ki:44: bide bu yöntem benim oğlumda tutmadı 2009 ekimde 20 yasında hamile kaldım haziranda oğlumu doğurdum 21e baktığımda tüm sene kız bende tutmadı sanırım

Son düzenleme:
Bu takvime göre benim bebeğimin kız olması gerekiyordu ama erkek, ben inanmıyorum artık.

X