Çin Takvimi

arkadaşlar merhaba ben yeni aranıza katıldım 2.bebeğime hamileyim 15.02.1986 doğumluyum aralık 2012 de hamile kaldım ben baktım erkek çıktı dogrumu bakmışım buarada ilk çocugum kız mayıs s.a.t o tutmuş cavaplarınızı bekliyorum bu bebek kaza oldu ama işte allahım saglık versin oldu birkere.

selam kızlar ben arada kldım ya yaşıma 1 ekleyecem mi eklemeyemmi? doğum tarihim: 14.10.1981 bebiş ayı şubat... teşekkürler....

selam kızlar ben arada kldım ya yaşıma 1 ekleyecem mi eklemeyemmi? doğum tarihim: 14.10.1981 bebiş ayı şubat... teşekkürler....

cnm sen yasına 1 ekliyceksin sadece ocak ve şubatta doğanlar 2 ekliycekler 32 yas şubat ayı kız gösteriyo cnm

arkadaşlar merhaba ben yeni aranıza katıldım 2.bebeğime hamileyim 15.02.1986 doğumluyum aralık 2012 de hamile kaldım ben baktım erkek çıktı dogrumu bakmışım buarada ilk çocugum kız mayıs s.a.t o tutmuş cavaplarınızı bekliyorum bu bebek kaza oldu ama işte allahım saglık versin oldu birkere.

1 ocak ve 26 şubat arası doğanlar 2 yas ekleyerek bakıcaklar...29 yasa bakıcaksın cnm aralık kız gösteriyo cnm...allah sağlıklı sıhhatli evlat versin bu gibi takvimlere fazla inanmamak lazım aslında bende tutmadı bu takvim benimde 1 oğlum var bende sağlıklı sıhatli bi kızım olmasını çok istiyorum:KK31:

teşekkürlerrrrr tatlımm yaaa... hayırlısıııı.. ama kız olursa çokk sevinirimmm :)))

insallah cnm cinsiyeti belli olunca burdan haber ver...sen ne tarafında hissediyorsun bebeği cnm sağda ise erkek solda ise kız diyolar sen daha çok yeni hamile olduğun için bu aylarda doğruluk payı yüksek sonra yer değiştiriyolar anlaşılmıyo ilk ayda ne tarafta hissetmek önemli

benimde çin takvimine göre kız doktoruma göre erkek , rus takviminde erkek çıkmıştı

merhaba hanımlar
ben aranıza yeni katıldım; 18+4 hamileyim. çin takvimine göre cinsiyeti kız görünse de bir oğlumuz olacak. yani pek inanmayın derim ben :),
bu arada hamile günlüğümü yazdığım bir blog'um var;sizinle de paylaşmak isterim; Miniannecik

sevgiler

merhaba,kizlar.pek anlayamadim,yardimcim olurmusunuz.benim dogum tarihim 28.11.1986. Uc hamileliyime bakarmisiniz-1 hamile kalma tarihim 11.09.2009,2 cocuguma hamile kaldim 11.05.2011 ve 3 cocuguma 25.10.2012.Takvime gore nedir cinsiyetleri?Teshekkur ederim

merhaba,kizlar.pek anlayamadim,yardimcim olurmusunuz.benim dogum tarihim 28.11.1986. Uc hamileliyime bakarmisiniz-1 hamile kalma tarihim 11.09.2009,2 cocuguma hamile kaldim 11.05.2011 ve 3 cocuguma 25.10.2012.Takvime gore nedir cinsiyetleri?Teshekkur ederim

slm cnm senin yaşına 1 yas eklenerek bakılıyo ocak ve 26 şubatta kadar doğanlara 2 yas eklenerek bakılıyo ilk çocuğunda erkek,2.de erkek çıkıyo 3.de kız çıkıyo cnm diğer 2 çocuğunda 1 yas eklemedende kız çıkıyo ama çin takviminde +1 veya +2 yas eklemek gerekiyomuş

Benim ilk bebegime kiz diyo :) oglusum var 1 tane 7 yasinda :) ikincisinede kiz diyo :) bakalim gorecegiz :) haftaya insallah...

slm cnm senin yaşına 1 yas eklenerek bakılıyo ocak ve 26 şubatta kadar doğanlara 2 yas eklenerek bakılıyo ilk çocuğunda erkek,2.de erkek çıkıyo 3.de kız çıkıyo cnm diğer 2 çocuğunda 1 yas eklemedende kız çıkıyo ama çin takviminde +1 veya +2 yas eklemek gerekiyomuş

O zaman yanılıyor.İlkim kız,sonra erkek,şimdi de kız diyorlar olacak olan)

O zaman yanılıyor.İlkim kız,sonra erkek,şimdi de kız diyorlar olacak olan)

evet cnm inanmamak lazım bendede tutmadı çin takvimi 2,5 yasında bi oğlum var bende çok istiyorm kız olmasını ne güzel cnm sen sırayla doğuruyosun kız yapmanın formülü nedir yahu sanki benim hiç kızım olmıycak gibi geliyo:KK50:

evet cnm inanmamak lazım bendede tutmadı çin takvimi 2,5 yasında bi oğlum var bende çok istiyorm kız olmasını ne güzel cnm sen sırayla doğuruyosun kız yapmanın formülü nedir yahu sanki benim hiç kızım olmıycak gibi geliyo:KK50:
bu bolumde bir topigim var,eski rus metodlari.bi bak

külliyen yalan..

yaşıma eklesemde eklemesende o aylar civarı erkek diyor ama tatlı bir kızım olacak..

Allah hayırlısını versin, ondan gelene razıyız :KK49:

:emir_bebek: hem doğru olduğunu söyleyen var hemde yalnış.yorumu size kalmış!18yaş:
ocak-kız
şubat erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-erkek
haziran-erkek
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-erkek
aralık-erkek
19 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-erkek
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-kız
aralık-kız
20yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-erkek
haziran-erkek
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-kız
kasım-erkek
aralık-erkek
21 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-kız
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-kız
22 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-erkek
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-kız
23 yaş:
ocak-erkek
şubat-erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-erkek
haziran-kız
temmuz-erkek
ağustos-kız
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-erkek
aralık-kız
24 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-erkek
mayıs-kız
haziran-erkek
temmuz-erkek
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-kız
25 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-erkek
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-erkek
aralık-erkek
26 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-erkek
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-kız
27 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-kız
aralık-erkek
28 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-kız
aralık-kız
29 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-kız
nisan-kız
haziran-erkek
temmuz-erkek
ağustos-erkek
eylül-erkek
ekim-kız
kasım-kız
aralık-kız
30 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-kız
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-erkek
aralık-erkek
31 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-erkek
32 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-erkek
33 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-erkek
nisan-erkek
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-kız
ekim-kız
kasım-kız
aralık-erkek
34 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-kız
ekim-kız
kasım-erkek
aralık-erkek
35 yaş:
ocak-erkek
şubat-erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-kız
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-kız
ekim-kız
kasım-erkek
aralık-erkek
36 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-erkek
nisan-kız
mayıs-erkek
haziran-kız
temmuz-kız
ağustos-kız
eylül-erkek
ekim-erkek
kasım-erkek
aralık-erkek
37 yaş:
ocak-erkek
şubat-kız
mart-erkek
nisan-erkek
mayıs-kız
haziran-erkek
temmuz-kız
ağustos-erkek
eylül-kız
ekim-erkek
kasım-kız
aralık-erkek
38 yaş:
ocak-kız
şubat-erkek
mart-kız
nisan-erkek
mayıs-erkek
haziran-kız
temmuz-erkek
ağustos-kız
eylül-erkek
ekim-kız
kasım-erkek
aralık-kız
38 yaştan sonrasını isteyen olursa eklerim.yazmak biraz zor geldi. çin takvimini deneyen varmı acaba?doğrumu çıkıyor acaba yalnışmı benim duyduğum bi kaç kişi bu takvime göre yaptılar ve sonuç istedikleri gibi.sadece yaş hesabını doğru yapmak gerekir.yıl ve ay hesabına göre:)cvp bekliyorum:KK43:((tabiki evvel ALLAH hayırlısıyla ve sağlıklı.......
resim001fv1.jpg

bu takvim çin takviminle aynı değil 24 yasındayım 28 ocak 1989luyum ve bitirilen yasa göre bakılıcak yazmış bi arkdasta bakıyorum 24 mayıs kız gösteriyo bende mayısa niyetliydim kızım olmasını çok istiyorum oğlum var,ama en basta eklenen çin takviminde mayıs erkek,haziran kız gösteriyo hangisine inanıcam kararsız kaldım hangisi doğrudur ki:26:

bu takvim çin takviminle aynı değil 24 yasındayım 28 ocak 1989luyum ve bitirilen yasa göre bakılıcak yazmış bi arkdasta bakıyorum 24 mayıs kız gösteriyo bende mayısa niyetliydim kızım olmasını çok istiyorum oğlum var,ama en basta eklenen çin takviminde mayıs erkek,haziran kız gösteriyo hangisine inanıcam kararsız kaldım hangisi doğrudur ki:26:

Aynı durumdayım 25.06.1975 doğumluyum bize göre (38) yaşındayım.Çin takvimi yaş hesaplamasına giriyorum (39) gösteriyor.Zaten bütün yorumlarda yaşınıza +1 ekleyin diyorlar o zaman mantıken (39) a bakmam gerekiyor diye düşünüyorum ama bana gelen cevapların hepsi 38 yaşı gösteriyor benmi anlamıyorum.:KK50:

X